Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik időszakot vagy időszakokat érezted nagyon nehéznek a gyermeked 3 éves koráig? fórum

Melyik időszakot vagy időszakokat érezted nagyon nehéznek a gyermeked 3 éves koráig? (tudásbázis kérdés)


1. blacktori77 (válaszként erre: 20. - Kincsek)
2010. nov. 30. 14:31

Kiveséztük azt a 10 hónapot amíg távol voltam tőle, a feszültség bennem volt még ha nem is tudtam róla és ez hozta ki a hisztit. Miután közel másfél órát beszéltem és olyanok jutottak közben eszembe, ami csak úgy magamtól nem, vagy csak sejtettem minden rendeződött. Mondott egy két technikát amivel "lekezelem" a gyerek hisztijét (amiket minden féle szakkönyvben olvastam nálunk nem működött) és egy két alkalomal furán nézett rám a lányom, és azóta rájött, hogy nincs értelme.

Úgy vette észre, hogy hiába is voltam tudatt alatt tisztában a probléma gyökerével, nem tudtam rajta segíteni. Kellett egy külső független személy aki rávilágít. Csak ajánlani tudom (fenntartásaim voltak, de használt és azóta már másnak is segített ugyan ezen kineziológus)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook