Melyik évszakot utálod a legjobban? szavazás
Tavasz
0
Nyár
52
Ősz
2
Tél
44
Mindegyiket utálom.
0
Egyiket sem utálom!
73
Többet is utálok a fentiek közül.
1
Nem akarok válaszolni.
2
Ezt a szavazást kihagyom!
8
Szavazatok száma: 174 | Kiírta: Highlander73, 2024. júl. 17. 14:15
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
További szavazás ajánlatok:
145 szavazat
Nálad hogyan készül a bolognai ragu? (név nélkül)
98 szavazat
Mi a legszebb szó ezek közül? (név nélkül)
123 szavazat
Mit használsz, ha menstruálsz? (név nélkül)
108 szavazat
Ha terhesen megcsalt a férjem, amikor megszületik a gyerek, jobban kötődik majd hozzánk? (név nélkül)
138 szavazat
Akinek ősz haja van milyen gyakran festi, festeti? (név nélkül)
134 szavazat
171 szavazat
135 szavazat
Lakásban/házban egyedül élni (név nélkül)
157 szavazat
Várta a gyereked, unokád az iskolakezdést? (név nélkül)
157 szavazat
175 szavazat
Előfordul, hogy hazudsz? (név nélkül)
149 szavazat
145 szavazat
142 szavazat
177 szavazat
130 szavazat
164 szavazat
128 szavazat
197 szavazat
Nőknek! Milyen fogamzásgátlót használsz? (név nélkül)
37 szavazat
156 szavazat
107 szavazat
Az első korty a halotté. (név nélkül)
91 szavazat
164 szavazat
126 szavazat
További szavazások (38.452 db)