Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? fórum

Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
2014. okt. 27. 19:36

Sziasztok, - megjöttem!


Mindenütt jó, de legjobb sehol!

Ha bevezetik a net-adót, akkor már ide sem tudok jönni...


Gombot nem szeretek felvarrni, - hogy vagy ezzel Ágikám? Köszönöm szépen a képeslapot!

2941. 945be776b5 (válaszként erre: 2940. - Rochlitz Szilveszterné)
2014. okt. 26. 19:21

Annyi darálós kekszet nem fogyaszt az ember, hogy meghízzon tőle, - 3 darabot eszem a kávécskámhoz és megvan a reggelim.


Ma csak úgy pihenésképpen a rohadt almákat gereblyéztem össze a fák alól, - hát azt is utálom csinálni! Míg csomagoltam a zsákokba, elleptek a muslicák, - hát csoda, ha uuuuuutálom?!:(

2940. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 2939. - 945be776b5)
2014. okt. 26. 16:19

A száradt leveleket én szívesen leszedegetném, szoktam is itt a közös kertben ilyesmit csinálni ( a leszáradt virágokat szedegetem le).

Mégsem sütök ma sem darálós kekszet, mert fogyózni kell. 59 kg vagyok, és jó, ha 155 magas, mert összementem ( a mosásban)..DD

Kellemes délutánt!

2939. 945be776b5 (válaszként erre: 2938. - Rochlitz Szilveszterné)
2014. okt. 25. 19:02

Jó buli volt, - ismét. Most értem haza, nem tudom meddig buliznak a srácok, - remélem a csapatom állja a sarat és rendet rak.


Nem tudom mennyire házimunka az elszáradt levelek leszedegetése a cserepes növényekről, de rájöttem, hogy azt is utálom!


Jó éjt kívánok mindenkinek, holnap egy órával tovább alhatunk!

2938. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 2937. - 945be776b5)
2014. okt. 25. 16:42

Szia Mircsikém!

A darálós kekszet én is szeretem, sütni is, meg enni is.

Kellemes délutánt annak, aki erre jár.

2014. okt. 24. 19:36

Ágika, Marika, - jó éjszakát kívánok és persze annak is, aki erre jár!

Így estére már jól kifárasztom magam és berogyok az ágyba. Holnap lesz egy 34 fős szülinapi gyerekzsúr, - ilyen rossz időben szegény srácok beszorulnak vagy inkább leszorulnak az alagsorba. Na ott aztán minden van: asztali tenisz, fallabda, konditerem, darts stb.


Pihenjetek le Ti is!


Mai "mit szeretek": sütöttem darálós kekszet.

2014. okt. 24. 12:34

Igen, olvasom, amit írtok...

Én alig eszem húst, inkább tojást, főzeléket, tésztát, tegnap pl. palacsinta volt.

Olyan ronda idő van kinn, hogy ki sem megyek ma.

Holnap, ha javul az idő, ráérek menni a boltba.

Egyébként én is eléggé szétszórt vagyok, a csuda tudja, mitől.

Szép napot kívánok!

2935. 945be776b5 (válaszként erre: 2934. - 945be776b5)
2014. okt. 24. 11:03
Bocsánat, nem magamnak írtam, - de talán olvasod Ágika, mert tulajdonképpen Neked adresszáltam. Sajnos megint szétszórt vagyok, - sok a gyerekprogram!
2934. 945be776b5 (válaszként erre: 2930. - 945be776b5)
2014. okt. 24. 11:01

Sziasztok!

Nem derűnek szántam Ágika, - ez sajnos tény! Azon derültem, amikor Andi írta, hogy a "sógoréknál" vett húst!:)


Szép napsütéses hétvégét kívánok mindenkinek!

Jaj, még mindig nem mostam le az ajtókat, - ezt a ténykedést is utálom...

2933. mimma
2014. okt. 22. 15:58

Szervusztok!


ma nemszeretem idő van, esővel, széllel,de muszáj volt elmennem a szemészetre és a patikába.

Ma már semmit sem szeretnék csinálni, pedig mosogatni muszáj lesz. Azt valamikor igen szerettem csinálni, de most már úúúútálom!

Legyen nagyon szép napotok! és jó éjszakát kívánok.

2932. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 2930. - 945be776b5)
2014. okt. 21. 17:09
Mircsikém, tetszett a beírásod, nevettem egy jót!
2014. okt. 21. 17:08

Édes Andikám!

Köszönöm kedves bejegyzésedet.

Igen, emlékszem a férjed mondására a csecsemőotthonról...

Szép estét kívánok mindenkinek.

2014. okt. 21. 15:05

Hali, - mit csináltok ebben a pocsék időben?


Ma zöldborsó pürét készítettem rántott hússal.


Én is utálok húst panírozni, - főleg hogy évek óta pocsék, rágós húsokat árusítanak! Vajon hol szerzik be?! Végelgyengülés előtt álló állatokból!:((((

2014. okt. 20. 07:12

Szép napot!


Ma le kell mosnom az ajtókat, - de lehet, hogy elodázom, mert nem szeretem csinálni.

2014. okt. 20. 06:11

Sziasztok, - jó reggelt!

Pár napig nem jövök, - jók legyetek!


Nem szeretek ruhákat válogatni...

2014. okt. 19. 19:56

Persze Ágikám, - mindenki ott segít, ahol tud! Én is hetente kétszer-háromszor benézek az egyik 85 éves lakónkhoz, a mozgássérült fiával lakik egy kétszobás apartmanban. Viszek sütit és meglocsolom a növényeit. Már nem hiszem, hogy kikerül az ágyból...


2 hónap alatt nyolcan távoztak az örök vadászmezőre...

Ezért mondja a férjem, hogy nem csecsemőotthonba jöttünk...


Jó unokázást!

2014. okt. 19. 15:55

Nem jót írtam: NEM 88 éves, hanem 78.


Nov. 1.-én majd megint megyek a temetőbe, a fiam visz, aki itt lakik, és jön az idősebb fiam is, aki a Dunántúlon lakik.

(De előtte még megyek hozzájuk unokázni!!)

2014. okt. 19. 15:52

Édes Andikám!

Én holnap megyek Nyíregyházára, a temetőbe. Megint csak a férjemhez, Édesanyámékhoz, és Anyósomékhoz megyek (ők vannak egy sírban drága férjemmel).

Legalább elintézek ott 2 dolgot.

Az egyik: a kertészt kell kifizetni,

a másik: a gondnokságon érdeklődni bizonyos dolgok iránt. A sógorom szeretne valamit, de Ő nem tudja elintézni onnan (Németo.-ból), másrészt sok betegsége van (88 éves már).

Szép délutánt kívánok!

2014. okt. 18. 19:31

Sziasztok!


Nagyon helyes édes Ágikám, - mozdulj ki, menj társaságba, - látom feldobódtál és ez nagyon jó!


Mi rendbe hoztuk a sírokat és felvirágoztuk.


Bevásároltunk a piacon: sárgarépát, karfiolt, uborkát, céklát, tojást és ami kell.


Puszi, - szép estét mindenkinek!


Még mindig nem töröltem port, mert utálom!!!!:(

2014. okt. 18. 18:32

Szia Andika és Mircsike!

Jó későn kerültem ide.

Megvolt a névnapozás a templomnak egyik termében.

Ferenc, Teréz és Katalint tartottuk meg egyszerre.

Rengeteg étel és ital volt, sütik, gyümölcsök, kávé,tejszin hozzá. Sőt: főztek is az asszonyok, volt bableves, hozzá füstölt hús (nem tudom, milyen), meg tejfölös francia saláta, vagy ehhez hasonló. Nagyon sokan voltak a templomból - nem is ismertem mindenkit.

Utána a konyhában mosogatás (ezt egy 40 éves lány végezte), és meg törölgettem. Lett vagy 8 db konyharuha, ami csupa víz lett a végére - de még a poharak el sem lettek törölgetve.

Már alig álltam a lábamon, mert odafelé persze gyalog mentem. Az egyik ismerős asszonynak a férje jött kocsival, és egy Katikát hazavitt, meg engem.

Jól eltelt ez a nap is.

Ja: a sütimből maradt még, ezt a fiaméknak adnám, de ha meleg lesz, megolvad rajta a csoki, ha én viszem ki nekik busszal.

Jó éjszakát nektek!

Andikám, köszönöm a hétvégi képeslapot!

2014. okt. 17. 19:13

Sziasztok!


Édes Ágikám, - én is köszönöm a képeslapokat.

Látod, néha benéznek ide, - nemcsak ketten vagyunk!


Ilyenkor már eléggé álmos, fáradt vagyok.


Rájöttem, hogy ágyazni sem szeretek!

2921. 945be776b5 (válaszként erre: 2919. - Rochlitz Szilveszterné)
2014. okt. 17. 16:34

Itt vagyok Ágika, - sziasztok!

Holnap lesz a 15 éves érettségi találkozónk, - nagyon készülök! 5 évenként tartjuk, - persze én rendezem, már minden oké!


Megsütöttem Andi "Almakockáját", - nagyon finom lett, de hiába tettem a tepsibe sütőpapírt, a széle rásült. Én meg rájöttem, hogy tepsit mosogatni uuuutálok!

2920. grizus
2014. okt. 17. 15:07
utálok ágyat húzni de imádok teregetni
2014. okt. 17. 14:58

Édes Andikám!

Csak mi vagyunk itt ketten, úgy látom.

Köszönöm Andikám a képeslapodat.


Ronda idő van nálunk.


Korán keltem és még nem is ebédeltem.

A kórusba fél 6-kor kell indulnom!

Szép napot annak, aki erre jár.

Hát Mircsike hol van???

2014. okt. 16. 20:10

Szia Ágikám! Azt hittem tudod, - ott volt az adatlapján. Már egyszer több volt, mint 9200, de mindig törlődik. Már nem annyira tartja fontosnak, - ennél nagyobb problémája sose legyen! Nagyon boldogok, öröm ilyet hallani!


Holnap mindenképp port kell törölnöm, mert szombaton temetőjárás lesz.


Uuuutálok port törölni......

2014. okt. 16. 14:23

Sziasztok!

Andikám, én nem tudtam, hogy neki 3 gyermeke már van ! Ezért írtam azt, amit írtam.

Persze, most már tudok mindent, gratuláltam is Bettynek.

Egyébként még most sincs meg a 10.000 szívecske, csak 7500 körül.

2916. Bártfai Andrea (válaszként erre: 2910. - Fef1fd74b5)
2014. okt. 15. 17:00
Mindegyik kreatív tevékenység, - ami nem azt utálom én is! Portörlés.... brrrr....
2014. okt. 15. 16:58

Helló! Édes Ágikám, sajnálom, hogy nem értetted! Hiszen ha valaki a negyedik babáját várja, akkor 3 már biztos van!

Én már dédbabázni szeretnék, de az unokáimnak a legfontosabb a karrierépítés és ennek lehetősége sajnos külhonban van...

Látom hiányoltatok, de hazalátogatott a legnagyobbik, sütöttem, főztem. Megkapja az autónkat, mi veszünk helyette kisebbet. Most nagy keresgélésben vagyunk.


Szép estét mindenkinek, - úgy látszik, vége az idős hölgyek nyarának... nem sokáig tartott!

2014. okt. 15. 15:34

Sziasztok!

Hétfőn rossz napom volt: valahol a lakásban elkeveredett a személyim és lakcímkártyám.

Ráadásul van egy bogyó, amit csak úgy adnak ki, ha mutatom a személyit, és a patikus ráírja a szig. számot.

De megoldották az orvosnál.

Aztán hazamentem és 5 perc alatt megtaláltam.

Szép délutánt nektek!

2014. okt. 15. 07:12

Sziasztok, - szép napot!

Tegnap csodás volt, reméljük ma is az lesz...

❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook