Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? fórum

Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
2014. júl. 18. 18:51

Szerdán a komáromi fürdőbe mentünk vonattal. Nagyon jó volt!

Mircsikém én port törölni is utálok!

Ágikám használd egészséggel az új mikródat! Mondd, grill-programja is van?

2014. júl. 17. 06:08

Szép napot, - újra itthon! Nem napoztam, mégis lebarnultam. Jövőre kinézek magamnak egy lakatlan szigetet... iszonyú tömeg volt, szörnyű lárma, - magamra zárom a kaput és senkit sem akarok látni!:)

Én is utálok porszívózni!

2014. júl. 16. 13:25

Édes Andikám, ügyes férjed van, mindent megcsinál.

Megvettük a fiammal a mikrót, Ő hozta haza kocsival és a régit elvitte, beadta a Médiába.

Most 4 napos a kis mikróm. Remélem, eltart pár évig.

Szép napot mindenkinek, aki erre jár.

2717. Bártfai Andrea (válaszként erre: 2711. - NeedHope)
2014. júl. 14. 19:42
Ezerszer elmosogatok, fertőtlenítem a klotyót, csak porszívózni ne kelljen!:(
2716. Bártfai Andrea (válaszként erre: 2713. - L.luiselotte)
2014. júl. 14. 19:41
Na Lottikám, ma voltam az egyik multiban bevásárolni, - jól éreztem magam... Szeretek vásárolni, főleg amiből főzni lehet!
2014. júl. 14. 19:39

Édes Ágikám, nálunk is gubanc van, szombaton eldugult a lefolyó, - még jó, hogy kéznél van az ezermester uracskám. Azért volt belőle hasznom, a hűtőtől kezdve minden mozdíthatót kirámolt a helyéről és ragyogó tisztaságot teremtett! DDDD....

(Igaz, ezt évekig fogom hallani!:))))))

2714. Bártfai Andrea (válaszként erre: 2709. - 3d787b167a)
2014. júl. 14. 19:34
Túl vagyok a traumán Sydikém, - ilyen kreatív hobbim már nem lesz, csak talán "odaát"!:)
2014. júl. 12. 07:23
Nagyon sok az irodai munkám, itthon kellene bepótolnom, most minden házi munkát utálok, mind teher, de talán most legjobban a bevásárlást gyűlölöm.
2014. júl. 11. 12:09

sziasztok!

Csak bekukkantottam.

Nálunk zuhog az eső!!!!

2711. NeedHope
2014. júl. 10. 16:35
nyilván a wc pucolás a legrosszabb :d meg nekem a mosogatás ... de pl porszívózni szeretek
2014. júl. 10. 16:19

Hát igen...

Jobb lett volna, ha békén hagynak, ott hagyják a virágaidat, ahol voltak...

Andika, köszi a képeslapot, képzeld, tetszett:DD .

Nem elég, h. elromlott a mikrohullámú sütőm kedden, most még úgy néz ki, hogy a vonalas telefonom is elromlott. Mehetek a szolgáltatóhoz megint, pedig mennem kell máshová is, kaját vásárolni. Egyedül vagyok, de mégis sok a bevásárolni való.

Szép délutánt kívánok!

2709. 3d787b167a (válaszként erre: 2706. - Bártfai Andrea)
2014. júl. 10. 07:42
Piszkok!
2014. júl. 10. 07:35

Tegnap nagy utánfutóval elvitte a legnagyobb unokám a kerti növényeket, - pénteken kerti buli lesz a kisebbeknél, oda két autóval elvisszük a kisebbekhez, amiket télre be kell vinni. Pl. leanderek, bougenvillea. Amúgy is a kisebbik lányom leandermániás.

Egyébként itt felajánlották, hogy nézzek lent helyet és segítenek beültetni a kerti növényeket.

Minek? Hogy locsoljak, gazoljak, permetezzek, metsszek?! És akkor még csak nem is látnám a teraszunkról...

A szép látványt majd az unokám kertjében fogják nyújtani a gyönyörű, minden színben pompázó rózsák!

2014. júl. 8. 11:11
Nahát! És most hová teheted a virágaidat?
2014. júl. 7. 17:03
Nem a lentit, hanem a tetőt! Azzal indokolták, hogy balesetveszélyes. Pedig anno kitételekkel engedélyezték...
2014. júl. 5. 19:42
Az meg hogy lehet??? Nem örülnek, ha gondozod?
2014. júl. 4. 21:35
Elment mindentől a kedvem, elvették a kertem...
2014. júl. 3. 14:36

Andikám édes! Nem úgy van az! Te szereted a sütést-főzést.

Bevásárolni szívesen elmegyek, és néha sütit sütni is van kedvem.

Szép délutánt kívánok!

2014. júl. 3. 06:20
Édes Ágikám, - én mindent nagyon szere4tek, csak ne kelljen semmit se csinálni!:))))
2701. Bártfai Andrea (válaszként erre: 2699. - Grizus)
2014. júl. 3. 06:19
Hát itt teregethetnél! Ha (neadjisten) elmennének a mosodások, beprotezsálnálak! DDDD...
2014. júl. 1. 12:35

Sziasztok Andika és grizus!

Én jóformán semmi házimunkát nem kedvelek, talán a vasalást.(de ezt már írtam is régebben).

Port akkor törölök, mikor itt van a szoc. gondozóm, és porszívóz. Ez egy héten egyszer van. Épp ma d.u. lesz itt.

Na és amit még legjobban utálok: hajat mosni és felcsavarni, na ezt is ma szoktam. Minden kedden.

Egyébként ma az ebédem cukkini lesz, meghámoztam, feldaraboltam, megfőztem sós vízben, tettem hozzá tojást, sót, és lisztet, meg prézlit, majd nemsokára megyek a konyhába és olajban kisütöm a kis gombócokat, amit formálok belőle. Remélem, ehető lesz....

2699. grizus (válaszként erre: 2698. - Bártfai Andrea)
2014. jún. 29. 21:42

Haha!(: Persze, csak olyan igénytelen úgy...

Amit szeretek, az a teregetés.

2698. Bártfai Andrea (válaszként erre: 2696. - Grizus)
2014. jún. 29. 20:33
A takarítást akár el is hagyhatod, úgyis újra piszkos lesz! DDDD....
2014. jún. 29. 20:30

Persze Ágikám, - mikor sajnálkozom, a férjem azt mondja, hogy nem csecsemő-otthonban lakunk...

Ma rájöttem, hogy utálok meggyet magozni!

2696. grizus
2014. jún. 27. 17:01

függönymosás, pontosabban visszarakni a helyére

a takarítást is halogatom...

2014. jún. 27. 14:00

Sajnálom, Andikám.

Idősek otthona - tehát hol egyik ember hal meg, hol másik.

Nyugodjon békében, aki kertészkedett, az a lakó!

2014. jún. 27. 13:56

Szia Andikám!

Jó, hogy megjöttél..

Nekem semmi sem lett a terveimből.

Tegnap kezdődött: rázott a hideg, csorgott az orrom.

Ma felébredtem már kb. 5-kor, de a baj ugyanaz volt ma is. Lázam semmi. Szóval nem megyek dokihoz. Visszafeküdtem aludni, majd elmentem a postára, kifizetni a kertészt Nyíregyházán. Kicsit mintha jobban lennék. Össze van pakolva a cucc Hajdúszoboszlóra, de nem hiszem, h. hamar kilábalok ebből a megfázásból. Kicsit köhögök néha. Rettentően sajnálom, ha nem leszek ott, mikor mindenki ott lesz a családomból!!!!!!!!!!

2014. jún. 27. 09:10

Jaj, képzeld Ágikám, meghalt az a lakónk, aki a rózsakertet gondozta.

Mielőtt elmentünk, akkor kapott agyvérzést és én le akartam vagdosni a lenyílt virágfejeket, de hála az égnek, megelőztek.

Most meg a halálhír fogadott...

2014. jún. 27. 09:05

Szia Ágikám, - megjöttünk!

Neked is kijutott a programokból, - látod, hogy szalad az idő!

Az alvás nekem is jól jön...

Én mindig mondom, inkább több helyre kevés napra, mint több napot eltölteni egy helyen...

Sajnos az ember sokat felejt, ha nem gyakorolja az idegen nyelvet...

Szép napot kívánok!

2014. jún. 23. 15:09

Édes Andikám!

Pénteken megyek a sírhoz, majd szombaton Hajdúszoboszlóra (lehet írtam is, de lusta vagyok olvasgatni a régebbi beírásokat). H.szoboszlón lesznek a gyerekeim családostúl és a sógórom+ sógornőm Németországból! Ezért megyek oda én is, h. találkozzak velük.Gyakorolnom kell a németet, mert sógornőm német asszony. Már 2 leckét átismételtem ...

Nem hiszem, hogy másnapra is ott maradnék, mert most sok a kiadásom (pl. vízóra felszerelés esetleg, de a többit nem is sorolom). Jó lenne ott tölteni pár napot, de nagyon zsebbevágó.

Puszillak, jó nyaralást kívánok!

❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook