Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? fórum

Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
2014. dec. 29. 16:17

Sziasztok!

Emirella, köszönöm a jókívánságot!

Mindenkinek vídám Szilvesztert kívánok én is!

2014. dec. 29. 15:44
vasalás... :S
2014. dec. 29. 15:38

Sziasztok!


Valami csodálatos volt az itteni karácsony, - a barátaim is nagyon kedvesek, - sok szép ajándékot kaptam. Itt cukros csillagot sütnek és hókifli szerű sütit, - nagyon finom!

Görög saláta mindig van az asztalon, de a fő étel a bárány, birka, hal.

Malac biztos nem lesz Újévkor az asztalon, - de a szilveszteri korhelylevest magamra vállaltam, tudják meg, mit esznek a magyarok. Láttam a hűtőben egy csomó kolbászt és virslit, de nem tudom milyen állatból készült. Végül is mindegy, ha ehető, - nem igaz?!


Marika Te akkor jól bespájzoltál bejgliből!:)


Ágika jó utat kívánok és érezd jól magad szeretteid körében!


Andi voltatok ma úszni?


Megmondom őszintén, hogy nem nagyon akarok hazamenni, - nagyon jó itt...


Vidám Szilvesztert kívánok Mindnyájatoknak innen, a gyönyörű tengerpartról...

2999. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 2998. - Mimma)
2014. dec. 28. 11:30

Szervusz Marika!

Ügyes vagy, hogy annyi bejglit sütöttél.

Köszönöm a jókívánságodat. A fiamék, úgy néz ki, hogy délre érnek ide. Remélem, nem jeges az út!

Féltem őket mindig. Ilyenek az anyák...

Nekem a sütőt a gondozónőm kipucolta egyszer, vegyszert használt, ami árt a tüdejének. Mondtam is, hogy nyissuk ki az erkély ajtaját.

Hátha nem felejtem el, hogy lehet ecetes vízzel is tisztítani.

A mosogatást én inkább szeretem, mint nem szeretem.

2998. mimma
2014. dec. 28. 11:06

Szervusztok!


Ágika, az jó, hogy nem volt fárasztó a Karácsony számodra. Érezzétek ma nagyon jól magatokat a másik fiaddal és családjával.

Andika, mit sütsz? nekem annyi bejglim van, hogy Tiszát lehetne rekeszteni vele! Szeletekre vágtam és kisebb csomagokba beraktam a fagyasztóba.

A sütő kitakarítása nekem sem a kedvencem a mosogatáson kívül.

2014. dec. 27. 16:29

Édes Andikám!

Kipihentem a Karácsonyt - nem is volt fárasztó.

Majd jövőre nálam főzünk a nászasszonyommal. Akkor én fogok majd mosogatni a család után. Idén Ő mosogatott, nem engedte, hogy segítsek.

Szilveszterre nem kell készülnöm...

Holnap jön a nagyobbik fiam a családjával hozzám, ebédelni mind megyünk vendéglőbe - azt akarja a nagy fiam, hogy ne vacakoljak a főzéssel.

30.-án meghívott hozzájuk, ez 5 óra buszozás, de mindig kibírtam, úgyhogy most is ki fogom bírni. Ők fognak főzni, én, ha kell kuktáskodom. Vettek színházjegyeket, én is megyek velük. A fiam elviszi a színházba való (egyetlen) cuccomat, mert én nem bírok cipelni.

Kellemes délutánt kívánok!

2014. dec. 26. 16:59

Sziasztok!


Kipihentétek a karácsonyt?

Akkor már készülhettek szilveszterre, - velem együtt!


Holnap megint nekilátok sütni!


Ki kell mosni a sütőt, - hát azt sem szeretem!:( Azt hiszem azon már az ecetes víz forralása sem segít!


Szép estét kívánok mindenkinek!

2995. mimma
2014. dec. 24. 15:57

Szervusztok!


Én is kívánok Mindannyiunknak kellemes Karácsonyi Ünnepeket.

2994. Bártfai Andrea (válaszként erre: 2989. - Tejespite)
2014. dec. 24. 07:18
Tepikém édes, - hova rohansz?! Először még Karácsonyt kell ünnepelni, - aztán jöhet a pezsgő és a malac-sült! DDDD
2014. dec. 24. 07:17

Mi is nagyon készülünk édes Ágikám, - várjuk délután 4-re a családot. Már majdnem minden kész, csak panírozás és apró simítások...


Puszillak, - békés, boldog Karácsonyt szeretteid körében!

2992. Bártfai Andrea (válaszként erre: 2989. - Tejespite)
2014. dec. 24. 07:14
Köszönjük szépen Tepikém, - én is kívánok Neked és Családodnak minden jót és szépet! Boldog Karácsonyt és Újévet!
2991. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 2989. - Tejespite)
2014. dec. 23. 16:55

Kedves Erzsikém!

Köszönöm és neked is kellemes, békés, boldog Karácsonyt kívánok!

2014. dec. 23. 16:54

Édes Andikám, igazad van.

Amit én itt nálunk tapasztaltam - az is igaz.

Ma főztünk már holnapra a nászasszonyommal. Holnap folytatjuk. Megetetjük a Családot és persze mi is velük eszünk.

A menüt is Ő állította össze. Nagyon finom lesz minden! És sok féle lesz, étel, ital, sütemények, kávé.

Vele együtt szeretek főzni!

Magamban nem.

Mindnyájatoknak áldott, békés, boldog Karácsonyt kívánok!

2989. Tejespite
2014. dec. 23. 10:48

Kedves Mindannyian!

Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok, boldog új évet, nagyon jó egészséget, szeretetet, harmóniát önmagatokkal és a külvilággal!

2014. dec. 23. 04:42

Sziasztok Mindenki!


Szép napot, vidám ünnepi készülődést, békés, boldog ünnepeket kívánok mindenkinek, aki erre jár!

2014. dec. 23. 04:40

Édes Ágikám, - nekem mindegy, milyen vallás, nem követem egyiket sem! A vallás és a hit két különböző, egymástól eltérő dolog. A vallásra hivatkozva dúltak a hadjáratok, háborúk robbantak ki, - és ma is a vallásukra hivatkozva folynak a merényletek, robbantások és egyéb összeférhetetlen ténykedés, öldöklés...

A hit a szeretet és a béke összhangja és Te tudod nagyon jól, hogy vallásellenes vagyok, nem ateista!

2014. dec. 21. 14:39
bocs: Isten tisztelet
2014. dec. 21. 14:38

Szia Andikám!

Én nem vagyok babonás (tudod, aki hívő, és templomba jár, annak nem szabad babonásnak lenni). Ha már itt tartunk: mi katolikusok nem haragszunk sem az evangélikusokra, sem a reformátusokra, és ők sem miránk. Januárban van ökumenikus imahét (vagy hónap), és akkor énekelünk az evangélikusoknál is, részt veszünk az Instentiszteleten, ők pedig másik

vasárnap a misén, tehát nálunk. A fiamék evangélikusok, én ott is voltam velük a templomban, ezt senki sem tiltja. Egyedül a Jehova tanúit nem engedem be - ez nem egy elfogadott vallás..

Most nem fogok sokat időzni a Hoxán, annyi a dolgom, hogy nem tudom, hogy fogom bírni. Fiamék megbetegedtek, menyem kért, hogy csináljak 2 féle sütit, a sós, sajtos rudat kérte egyik unokám - azzal elég sok a babrálás. Aztán kedden már megyünk beszerezni a nászasszonyommal, másnap együtt főzünk 6 személyre (fiamék 4-en és mi ketten). Jó, hogy már régen megvettem az ajándékokat!

Nálam is rengeteg könyv van, de most kérek még 2 könyvet a fiaméktól, mind a kettőt Papp Lajos írta (a szívsebész), tudom, hogy jó, mert egyet már elolvastam.

Kellemes délutánt kívánok, Andikám!

2014. dec. 20. 20:10

Nem vagy indiszkrét Ágikám, - nem az ajtómosásért kapja az ajándékot a férjem, hanem a fa alá, hisz nyakunkon a karácsony!


A többiekét év közben szoktam megvenni, de a férjem a kedvenc nasiját kapja és azt csak az utolsó pillanatban lehet megvenni (ilyen például: kaviár, libamáj, bon-bon, tojás- vagy csokilikőr stb.), - mikor mit kapok, hisz nekünk már berendezési tárgy nem kell, de már könyv, DVD sem, mert itt a házban és a kultúrházban annyi könyv van, hogy 1000 év alatt sem tudnánk kiolvasni a nekünk tetszőket...

2014. dec. 20. 19:12

Sziasztok!


Mindenkinek kívánok vidám ünnepi készülődést, sütést, főzést, takarítást!:)))

2982. Bártfai Andrea (válaszként erre: 2981. - 945be776b5)
2014. dec. 20. 19:11

Volt egy kolléganőm, akinek minden évben a Klári nevű helyettese már karácsony előtt boldog Újévet kívánt. Ilyenkor hangos zokogásban tört ki: "Jövőre sem tudok megismerkedni senkivel..." 30 éves volt, egyedül élt és még soha nem volt senkije!!!

A főnökasszonya nyugtatgatta, - nézze meg hány férfi kíván minden jót a tévében, az neki is szól!


Végül megkértük a Mikulás jelmezbe beöltözött kollégánkat, hogy kívánjon annak a szegény lánynak már most boldog Újesztendőt, nehogy valamelyik nő megelőzze.


A lakásához közeli ABC-be járt vásárolni és a pénztárosnő mindig kérdezte tőle, hogy mi finomat főz... Ez a nő lett az anyósa a következő évben!!!

Ma már 5 unokás nagymama...


De itt a Hoxán is vannak, akiknek ott áll az adatlapjukon, hogy "nem kér ünnepi jelet".

Egyébként ez már téma volt itt pár évvel ezelőtt.

Én úgy védem ki, hogy ünnepek előtt meglátogatom a főorvos barátomat egy üveg villányival és az Ő kívánsága szerencsét hoz!


Mircsikém, - mire ezt olvasod, már ott vagy és az a bizonyos Nikosz kíván elsőnek boldog Újévet, - de az is lehet, hogy már a pilóta! DDDDD


Érezd jól magad Csillagom, boldog ünnepeket, vidám szilvesztert!

(Hiányozni fogsz holnap az uszodából...)

2014. dec. 18. 21:23

Sziasztok!


Ma vagyok utoljára, csomagolok és szombaton repülök.

Minden jót kívánok nektek, - kellemes ünnepeket.

Az Újévre nem kívánok semmit, mert nők vagytok és nő a nőnek nem kívánhat csak Újév után, - vagy amikor már férfiak kívántak.

Ha nő kíván nőnek, akkor annak a szerencsétlennek a jövő éve rosszul alakul, - legalábbis így szól a babona.

Nekem már bejött: abban az évben, amikor nő kívánt, halálos baleset érte a férjem, - kis idő múlva rákos lett a kutyám, a peronoszpóra megtámadta a gyümölcsöst, az autómat ellopták és sorolhatnám, mennyi baj ért abban az évben. Azóta így ünnepek táján kerülöm a nőket és innen is pucolok, nehogy valamelyikteknek eszébe jusson!

Tavaly elsőnek férfi kívánt, - az egész évem szerencsés volt, jól kerestem, sokat utaztam, jó barátokra tettem szert, minden sikerült, amihez hozzányúltam. Igaz a sok eső miatt nem volt baracktermésem, de vettem 10 kilót a piacon és így lett pár üveg lekvárom. Abban is szerencsés vagyok, hogy nem kell egyedül töltenem az ünnepeket és sikerült megvennem az ajándékokat a barátaimnak.


Boldog Karácsonyt kívánok, - és ne dolgozzatok sokat!

2014. dec. 18. 14:17

Édes Andikám!

Előre is köszi a képeslapot.

Estefelé töltök fel megint újat.


Na, ez jó hír, hogy a férjed lemosta az ajtókat.

Én ma megint sokat mászkáltam.

A 2 barátnő közül csak az egyiknél voltam, a másikra nem jutott idő.

Ha nem vagyok indiszkrét - miért veszel a férjednek ajándékot? Mert lemosta az ajtókat?

Én szeretem a diótörést és pucolást, olyan izgi! Csak sok a piszok vele...

Szép délutánt kívánok neked !

2014. dec. 18. 00:55

Hali Ágikám!

Ha ekkora öröm a képeslap, akkor ma én leszek az első, aki Neked küld!


Mi most mindennap rántott csirkeszárnyat vacsorázunk, pedig utálok panírozni!


Gyerekkoromban ettem utoljára lekváros tésztát! DDD


A férjem végre lemosta az ajtókat!


Délelőtt találkozom az orvosbarátommal, - utána csontritkulási kontroll és veszek a férjemnek valami szimbolikus ajándékot.


Na diót törni és pucolni végképp nem szeretek!


Szép napot kívánok én is! (megy a lap! DDD)

2014. dec. 17. 13:21

Szia Andikám!

Ma volt egy örömöm. A tegnap feltett képeslapomat 5-en elküldték! Ilyen is csak régesrégen volt!

Egész jó a mai napom.

Mindjárt főzök, és ebédelek. Megint a diós-szilvalekváros metélt tészta lesz - most ez a kedvencem, és szerintem egészséges is, a lekvár és dió miatt.

Szép napot kívánok Andikám!

2014. dec. 16. 23:37

Tudom Ágikám, - én is voltam sokszor egyedül, mikor a férjem hivatalos utakon volt. Mindegy volt mit eszem, csak összedobtam valamit.

Ha én voltam távol, Ő étterembe járt! DDDD...

2976. Bártfai Andrea (válaszként erre: 2974. - Mimma)
2014. dec. 16. 23:33

Én is rengeteg edényt, eszközt használok, ha főzök.

Régen volt mosogatógépem, de ide nem fér be.

2014. dec. 16. 15:33

Sziasztok!

Én gyorsan összecsaptam egy kis ebéd-félét, majd ha éhes leszek, megint kotyvasztok valamit, ami ehető... Utána: mosogatok.

Szép délutánt annak, aki erre jár.

2974. mimma
2014. dec. 15. 19:29

Szervusztok!


nem vesztem el nagyon, csak sok a problémám.


Imádom a birkapörköltet, csak nemigen ehetek. A birkagulyás gondolom isteni volt.

Jó karácsonyi készülődést kívánok.

Utálok mosogatni! egyre több mosatlant csinálok. nem is értem hogy lehet!

2014. dec. 14. 23:49

Sziasztok!


Nagyon fincsi birkagulyást főztem, utána csokoládés almakockát tálaltam be, - itt volt az idősebb lányom, jókat nevettünk. Várjuk a karácsonyt, hogy hazajöjjön az unokám!


Utálok húst darálni!


Jó éjt!

❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook