Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? fórum

Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
2015. aug. 8. 19:25
Ebben a melegben minden házimunkát utálok!
2015. aug. 5. 20:50

Sziasztok!


Ágikám én már elfelejtettem a lekvárt! Ngyon olcsón vettem a s.barackot (400) gyönyörű hatalmas, egészséges volt.

A sz.gépes egér viszont poros! DDD

Marikám, - sajnos nincs fagy télen, ami kipusztíthatná azokat!


Nem szeretem a fagyit, - de ma almás-meggyest sütöttem!


Begyűlt a kezem és be van kötve, - a férjem imád mosogatni, - szép rend van a konyhában! DDD


Jó éjt, - szép álmokat!

2015. aug. 5. 13:59

Szervusztok, Szép délutánt!

Marikám, én egy fagyiért nem utazom el olyan messzire ebben a hőségben. Inkább itthon eszem a hűtőből fagyit, amit a közeli boltban veszek, ami közel van hozzám és hozzád is.

Nekem sincs kedvem főzni, eddig még nem is készülődtem hozzá. Ettem sok gyümölcsöt, főleg szilvát, a barack nagyon kemény, még várok vele, míg puhább lesz. Ma befőzni sem volt kedvem, de majd talán később. Eszméletlen drágák a gyümölcsök, az alma 430.-Ft/kg. Még a szilva a legolcsóbb.

Andikám, igazad van, hogy utálod az egér utáni kitakarítást, és undorító lehet a fészke! A számítógépes egér legalább nem piszkol: DD.

3269. mimma
2015. aug. 5. 09:41

Szervusztok!


Andika, azt olvastam már régebben is, hogy a városokban a fákról is pottyanhatnak le kullancsok. Nem is kell kimenni az erdőbe, hogy belénk másszon.


Ágika, a Zagyva cukrászda a volt Bástya cuki, a Zagyva folyónál lévő hídon kell átmenni és mindjárt ott van. Csuda finom fagyijuk van!


Ma főznöm kellene, de utálom a vele járó meleg tűzhely közelségét.No meg a mosogatást sem szeretem ma. :D

2015. aug. 4. 20:46

Sziasztok!


Vigyázzatok, meg ne fázzatok!


Ágikám, ha nem lenne férjem, én bizony mennék egyedül! Akiről írtam a múltkor a megözvegyült Erzsikéről, - 5 éve, hogy egyedül maradt, azóta bejárta a fél világot!


Marikám sajnos így van, - nincs átmenet és egyre rosszabb lesz, évről-évre. Évek óta nincs tél, nincs hó, az élősködők csak szaporodnak, nincs fagy, ami kiirtaná őket. Mi erdőbe már rég nem járunk, - bár most már a városi állatokban is előfordulnak a fertőző kullancsok...


Puszillak benneteket, - ma az egér után kitakarítottam a teraszt, megtaláltam a fészkét, - pfujj.


Most már a teraszt is utálom takarítani!:(

2015. aug. 2. 16:07

Marikám!

Sejtem, hogy hol van a Zagyva cukrászda, de ott még nem voltam! Csak ettem olyan tortát, amit ott készítettek. Lehet kapni a Jólét ABC-ben ilyen tortaszeleteket. Nagyon finom!

Nem nagyon haladok a barnulással. Sajnos, elbeszélgettem az időt a szomszédasszonynál, majd teregettem egy csomó cuccot és összedobtam valami kaját. Aztán beborult, és most zuhog!

Andikám, nem voltam a strandon, egyedül nincs kedvem.

Mindenkinek szép vasárnap délutánt kívánok!

3266. mimma
2015. aug. 2. 14:36

Andika, megfigyeltem bizony, hogy nincs átmenet a tél és tavasz - nyár - ősz között. Valóban vagy hideg, nyirkos, pfujj nem szeretem idő van, vagy hirtelen jön az őrült hőség és forróság, amit nehezen visel el a szervezetem,és sokat szenvedek miatta. Ez van, a túlélésre hajtok! mehetnék akár egy túlélő táborba is! de jó is lenne!

A sörből csak a habot szeretem leinni, a többi nem kell. - hehe

Egy finom fagyit azt hiszem elfogadnék, csak egy gombócot, mégpedig a Zagyva túloldalán lévő cukrászdából. Ágika tudja hol van!

Ágika, hol tartasz a "barnabőrű" hableánnyá válásban? puszi mindenkinek

2015. aug. 2. 10:56
Persze édes Ágikám, segítenék, - na de nem kenyeret kért! A fagyit pedig a strandolásom után prezentálnám!
3264. Bártfai Andrea (válaszként erre: 3263. - Sajtostallér)
2015. aug. 2. 10:55

Nyertél Csillagom, - de most megint meghívtak, muszáj mennem!

Csak jó hideg és habos legyen! DDD

3263. sajtostallér (válaszként erre: 3259. - Bártfai Andrea)
2015. aug. 2. 08:05
Nyerteeem!:)
2015. aug. 2. 07:39

Sziasztok!

Nem vesztem el, csak sok a tennivalóm!

Remélem jól vagytok!


Szép - portörlés nélküli - vasárnapot kívánok, mert tudom, hogy itt mindenki utál port törölni!

2015. aug. 1. 16:00

Andikám!

Írtam már, hogy szeretek sütni. És lekvárt is szeretek befőzni. Szerencsére szereztem üvegeket.

Tető is lett rá nagy nehezen.

Andika, Te is segítenél olyanon, aki alig tud járni, mert kikopott teljesen a térd izülete.

De azért napoztam d.e. is egy kicsit, és d.u. is egy kicsit, hogy "barnabőrű hableány" legyek...

2015. júl. 31. 21:01

Marikám nem tudom, hogy megfigyelted-e, de vagy hideg van, vagy meleg! Olyan jó lenne egy középút!

Az esztergomi fürdőben még soha ennyien nem voltak, pedig hétköznap volt, esegetett az eső és fáztunk. Persze a kinti termál-medencében jó volt, de a hullámba nem mentem.


Ágikám, Te mindig sütsz! Nem unod még? Megmondom az őszintét, ha választanom kéne a strand és egy barátnőm fagyi-beszerzése között, akkor Sajtostallért kérdezd, hogy én mit választanék! DDD... Ő megmondja a frankót!:))))

3259. Bártfai Andrea (válaszként erre: 3258. - Sajtostallér)
2015. júl. 31. 20:37
Felveszed a pénzt, vagy tovább játszunk?!:)))
3258. sajtostallér (válaszként erre: 3257. - Bártfai Andrea)
2015. júl. 31. 18:15
...pohár sörre!
2015. júl. 31. 17:36

Sziasztok!

Majd olvaslak benneteket később, most meghívott a férjem a teraszra egy habzó... na mire?!:)))

2015. júl. 31. 14:43

Szervusztok!

Ma már reggel csináltam a fiaméknak keksztekercset, ezt szeretik. Utána mentem megvenni a ringlót, és megcsináltam a nehezebbik részt. Ott van már a hűtőben, rajta a cukor. Reggel kell folytatni. Meguntam a konyhát, persze eszegettem valamit, és bejöttem a szobába a géphez. Majd ha itt valamire jutottam, akkor megfőzöm a zöldborsót főzeléknek, ez nekem éppen elég, így magában.

Kimehetnék holnap a strandra egyedül, de nincs naptejem, nem vettem, és menni kell fagyit vásárolni az egyik barátnőmnek, aki nem tud járni, csak benn a lakásban, nagy nehezen.

Szép délutánt kívánok!

3255. mimma
2015. júl. 31. 13:49

Szervusztok!


Nagyon szép nyarat kívánok mindannyiunknak! Most nekem kedvez az időjárás, mert a forróságot nem szereti a szervezetem. Igaz, csepereg az eső, időnként esik, de nem baj.

Holnaptól jön megint a hőség! ajjaj! nemszeretem időjárás lesz!

Andika olvasom, hogy jártatok Cserkeszőlőn a fürdőbe,és Ágika is volt ott "nyaralni" a fiáékkal,és jól éreztétek mindannyian magatokat.

Nem is tudom mikor voltam ott utoljára, de több éve már.

Milyen volt az esztergomi fürdőzés? gondolom jól éreztétek ott is magatokat.

A zselatinos lekvárt és azzal készült sütiket én sem szeretem.

Még mindig utálok én is port törölni, de szeretem "lustafával" felmosni a parkettát és a kőlapot. Azzal szerencsére nem kell négykézláb csúszni-mászni. Annak idején, amikor hordták cégekhez is bemutatni ezt a "találmányt" kinevettük őket, hogy felmosóronggyal milyen szépen fel lehet mosni. :D

2015. júl. 28. 18:10

A sodró folyosó és a relax-helyiség bent van a fedett részben, - a relax a gyógy- és a gyógy élmény medencék részéből nyílik, - azoknak való, akik pihenni szeretnének vagy olvasnak. Ott csendben kell maradni, mint egy könyvtárban. Ezt a fürdő részleget külön kell fizetni, de a nyugdíjas jegy olcsó.


Mára végeztünk a szilvával is, megérdemeljük a holnapi fürdőzést Esztergomban. Délután 3 és 4 között van foglalt asztalunk a csolnoki fogadóban, - már alig várom!


Bolti lekvárt mi sem veszünk, - zselatinnal készítik, azt meg utálom, - ráadásul kifolyik a süteményből.


Örülök, hogy jól érezted magad Ágikám Cserkeszőlőn, - tényleg jó kis hely és van kint gyógymedence is.


Most látom, hogy milyen poros a tévé asztal, - utálok port törölni!


Szép estét kívánok!

2015. júl. 28. 13:44

Sajnos, nem voltunk a sodró folyosón, sem a relaxban, nem is tudom, ott is van víz? Nekünk nem jutott eszünkbe a sodró folyosó, de azért ez volt életem egyik legjobb napja!

Már írtam, hogy szeretem a befőzést. Ma a piacon voltam, vettem őszibarackot, de nem sokat, mert nem bírok cipelni, már benne is van a lábasban, lecukrozva, és holnap folyt. köv.

Sajnos, kevés az üvegem most, valakitől kellene szerezni. Talán a gondozónőm tud segíteni - vannak olyan nagyon beteg gondozottjai, akik nem csinálják a befőzést. Hátha odaadják szívesen.

Mert még akarok vagy 3-4 féle gyümölcsből csinálni.

Nagyon szép lesz a kamrám - és ez is lelkesít, na meg saját lekvártr ehetek, nem a bolti mindenféle vackot (ki tudja, mit tesznek bele).

2015. júl. 27. 17:04

Cserkeszőlőt mi is szeretjük, idén már kétszer voltunk. Jó az a sok medence, én legjobban a sodró folyosót (vadvizet) szeretem, a férjem meg a relax helyiséget, ahol csend van és nyugalom!:)


Már mi sem bírunk sokat enni, - tegnap 2 db rántott csirkeszárny volt savanyúsággal köret nélkül és már mondtuk, hogy olyan embert sem akarunk látni, aki eszik!:)))


Még tart a szilva lekvározás, - de már ezt sem szeretem!

2015. júl. 27. 13:38
bocs: vendéglőben
2015. júl. 27. 13:38

Szia Andikám!

Ma már nincs olyan nagy meleg, biztos megint főztél, mert enni kell.

Voltam szombaton a fiamékkal "nyaralni". jó fél napot töltöttünk Cserkeszőlőn.Élveztük a hullámfürdőt! Kicsit le is barnultam. Az egész család (főleg a legnagyobb unokám) olyan vicces, humoros, hogy rengeteget kacagtam. Este meg is vacsoráztunk ott egy vendéglőbe, de mindenki keveset bírt enni - gondolom, a hőség miatt!

2015. júl. 27. 08:38
Szép hetet kívánok mindenkinek!
2015. júl. 24. 19:58

Köszönjük! Neked is Ágikám!


Ilyen melegben semmiféle háztartási munkát sem szeretek!

2015. júl. 23. 14:01
Szép napot mindenkinek!
3246. turkkati
2015. júl. 21. 16:28
Mosni, teregetni szeretek, de vasalni nagyon nem:)))
2015. júl. 21. 15:22
Vasalni szeretek és nincs olyan amit ne,mert szép testet nevel:)
2015. júl. 21. 15:10

Sziasztok!

Igen, hazament a barátnőm, még aznap, nem akart itt aludni.

Andikám! Láttam itt, vagy valahol a neten, hogy lehet kapni befőző gépet! Talán azt kellene venned! Biztosan jó és hasznos.

Én szeretek befőzni, most nemsokára ringlót akarok eltenni, majd jön a fahéjas alma, az őszibarack.

Szép napot kívánok neked - mert csak Te vagy itt.

2015. júl. 21. 06:57

Sziasztok!


Már biztos hazament Ágika barátnője és visszazökkent a megszokott kerékvágásba.


Ma strandra megyünk, rám fér, mert tegnap baracklekvár eltevés volt.


Ja, a lekvárfőzést is utálom!


Szép napot Mindenkinek!

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook