Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? fórum

Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
2015. máj. 6. 20:31

Szerencsére van mit, és miből.

Ha nem lenne, no az lenne a borzasztóóóó!

2015. máj. 4. 09:56

Sziasztok!

Most végre süt a nap! Ezt szeretem.

Valamit megint főzni kell - ez borzasztóóóóóóóóó!

Nem szeretem!

Szép napot kívánok mindenkinek!

3180. Bártfai Andrea (válaszként erre: 3178. - Mimma)
2015. máj. 3. 20:15

Köszönöm Marikám, - biztos nagyon jó lesz. Tavaly is jól éreztük magunkat a Vital szladiban, de ez is nagyon jól néz ki, az előbb néztük a neten. Ott letesszük az autót és megyünk a fürdőbe, délután ráérünk bejelentkezni és elfoglalni a szobát. Már alig várom!

Ez a Hévíz melletti (cserszegtomaji) ahol most voltunk, nem volt valami nyerő, de én lojális vagyok és mindenhol alkalmazkodom.


Tegnap este sütöttem diós lekvárral töltött hájast, de nekem sem volt hozzá kanalam, - elég nehezen megy a dolog kedv nélkül...


Sziasztok, - vigyázzatok magatokra, - majd jövök!

2015. máj. 3. 20:08

Jó ég Ágikám, - 2 évvel ezelőtt hetvenkedtem, most meg ki sem tudom mondani (hetvenkettenkedem DDD)...


Lányok, - most még ott tartok, hogy mindjárt előszedem a meleg plédet az ágynemű-tartóból!

3178. mimma
2015. máj. 3. 16:27

Boldog Anyák Napját kívánok én is.

Ágika, nem örülök én sem ennek a pár nap hidegnek, aztán pár nap igen melegnek. Hol vannak már a "normális" évszakok? nincsenek átmenetek. Nincsenek levelibékák, pedig gyerekkoromban eső után nagyon sok - rengeteg - volt.

A nyári ruhák még a szekrényben bujkálnak, én még fázom,és nem merek még pulcsi, vagy farmering nélkül kizárólag csak blúzban vagy pólóban mászkálni.

Andika érezzétek jól magatokat Z.karoson.

Ennék ma is finom süteményt, de ma nem szeretnék már sütni. Majd holnap veszek ha látok valahol finomságos sütit magamnak.

2015. máj. 3. 14:07

Sziasztok!

Mindenkinek boldog Anyák napját kívánok én is!

Én már azt hittem, hogy soha nem lesz nyár az idén.

De most olvasom, hogy jön a kánikula!

Ez sem jó, a hirtelen időváltozás, megviseli még a csecsemőket is, azt mondják.

Hát még azokat, akik "hetvenkednek" - ugye Andikám!

Jó pihenést kívánok neked, illetve nyaralást.

2015. máj. 3. 12:03
Boldog Anyák Napját kívánok Mindenkinek, - érezzétek jól magatokat szeretteitek körében!
3175. 945be776b5 (válaszként erre: 3174. - Bártfai Andrea)
2015. máj. 2. 15:42

Jó nyaralást Andi!

Azt mondják az időjósok, kánikula lesz!


Porszívózni kéne, de nagyon nem szeretek!


Boldog Anyák Napját kívánok mindenkinek, - finomakat süssetek, főzzetek!

3174. Bártfai Andrea (válaszként erre: 3171. - Mimma)
2015. ápr. 30. 10:38

Sziasztok!


Köszönöm szépen Marikám!


Csak most tudtam jönni, de hétfőtől megint nem leszek. Irány Zalakaros!


Mindjárt kezdődik az Anyák napi köszöntés az étteremben, - kivételesen lemegyek.


Már megfőztem! Húsleves lesz, - főtt csirke, sóskamártás.


Előszedtétek a nyári ruhákat? Én már azt sem szeretem...


Szép napot mindenkinek!

3173. mimma
2015. ápr. 27. 13:58

Szervusztok, kellemes napot kívánok!


Szerencsére már itt a Tavasz, kizölldeltek a fák ágai, virágzanak a gesztenyefák is, érzem is a hatásukat.

2015. ápr. 20. 10:15
Szép napot kívánok !
3171. mimma
2015. ápr. 19. 18:49
Andikának nagyon sok boldog névnapot kívánok!
2015. ápr. 19. 13:01

Édes Andikám!

Nem utazgattam, mert felhívtam a legnagyobb unokámat mobilon, és azt mondta, hogy senki nincs otthon, elutaztak, Ő pedig Bp.-en van, mert folyton tanul.

Mindenkinek szép vasárnapot kívánok!

2015. ápr. 19. 06:33

Szép napsütéses napot kívánok mindenkinek!


A mészárosok megutáltatják velem a főzést, - tegnap 3 óra hosszat főztem a marha gulyást, de tök kemény és rágós a hús. Most megint felteszem, ha nem fő meg délre, kiöntöm a klotyóba!


Vajon lesz még olyan finom marhahús, mint volt 7-8 évvel ezelőttig?!

3168. Bártfai Andrea (válaszként erre: 3167. - N.diamond)
2015. ápr. 19. 06:26
Nagyon szépen köszönöm, - én is kívánok Neked minden jót és szépet, ügyes, okos döntéseket a jövőre vonatkozóan!
3167. n.diamond (válaszként erre: 3164. - Bártfai Andrea)
2015. ápr. 18. 20:32

Hát perzse !!!!!


Isten éltessen sokáig ! Névvnaptól függetlenül is nagyon sok boldogságot kívánok szeretettel !!!

3166. Bártfai Andrea (válaszként erre: 3163. - Gizella11)
2015. ápr. 18. 19:39

Csakhogy nincs ideje az elfáradt embernek a kertben gyönyörködni!

Mi is mindent megvettünk: hintaágyat, kerti bútorokat, - látástól vakulásig dolgoztunk, s talán hetente egyszer fél órára ki tudtunk ülni és gyönyörködni...

2015. ápr. 18. 19:34

A süti eláll Ágikám, csak hiába utazgattál, pedig ma már mindenkinek van mobilja. Igazán szólhattak volna!


Köszönöm szépen a képeslapot!

3164. Bártfai Andrea (válaszként erre: 3162. - N.diamond)
2015. ápr. 18. 19:31

Én ma valóban boldog voltam! Kaptam egy csodaszép frézia-csokrot feldíszítve és 2 láda muskátlit.

Imádom a fréziát és az illatát! A férjem rengeteg puszit kapott, - szerintem Ő is boldog volt, mert látta az örömömet.


A kedvence volt ebédre: resztelt pecsenye kacsamáj.


Utálok felmosni!


Szép estét mindenkinek!

3163. Gizella11
2015. ápr. 18. 18:00
Én a kertet szeretem de sajnos egyre kevesebbet bírom csinálni az igazi kertben sok munka van,hogy szép és kellemes legyen benne gyönyörködni.
3162. n.diamond (válaszként erre: 3160. - Bártfai Andrea)
2015. ápr. 18. 17:43

Azt írta valaki (nem hoxás, hanem egy híres ember, csak nem jut eszembe,ki),hogy sohasem érezzük, hogy boldogok vagyunk, csak később, hogy valamikor boldogok voltunk. Én már fel sem teszem a kérdést, hogy mi is az a boldogság. Mondjuk én nem emlékszem, mikor mondtam, hogy húúú de boldog vagyok, maximum azt,hogy de jól érzem magam. Csak ahogy öregszem és megszépítek dolgokat, eseményekre, kapcsolatokra, időszakra az életemben mondom azt, higy igen akkor....

Én nem főzök, ahogy írtam bevált az ételfutár, akkor lehet hogy boldog vagyok :)))))

2015. ápr. 18. 15:43

Sziasztok!

Én ma piacon voltam, kétfélét vettem.

Siettem haza, csináltam keksztekercset, az egyik unokám nagyon szereti.

Gondoltam, kiviszem nekik a kertvárosba, ahol laknak - de kiderült, hogy senki sincs otthon. Elutaztak hétvégére valahová. Nem baj, ez a süti eláll még jövő hét végéig a hűtőben. Én nem eszem, mert fogyózom.

2015. ápr. 17. 19:45

Én 2 napra főzök és nem is tudom, mikor vagyok boldog!

Ma jól elbíbelődtünk: a férjem szerelte a komputerét, én teleültettem a virágládákat árványkával. Tegnap vette a férjem a piacon 100 forintért darabját. Még muskátli van beütemezve.


Jó éjt, - álmodjatok szépeket!

3159. Bártfai Andrea (válaszként erre: 3156. - N.diamond)
2015. ápr. 17. 19:40
Régebben volt egy program, ami kijelölte, ill. pirossal aláhúzta az elírást, helyesírási hibát, - de az pár hónapja eltűnt és nem tudjuk beállítani. Igen hasznos volt!
3158. Bártfai Andrea (válaszként erre: 3155. - Fincsi5)
2015. ápr. 17. 19:37
A portörlés rosszabb!
2015. ápr. 17. 13:14

Sziasztok!

Szép napot!

Már túl vagyok a főzésen ----- BOLDOG VAGYOK!

3156. n.diamond
2015. ápr. 17. 08:55

Hogy miket írtam, jézus.

Javítás:

........vagy egy hozzászóló (Új?), aki gyanazt írta...........Párom nem eléget, hanem elégedett.......és nem a takakartónő, hanem takarítónő.....úgy (1db ú-val)

ennyit találtam. Szégyellem magam, pedig ezek csak elütések, újabban már helyesen írni sem sikerül mindig.

3155. fincsi5
2015. ápr. 17. 08:29
A mosogatás....nagyon megutáltam.
3154. n.diamond
2015. ápr. 17. 08:18

Nagyon régen jártam itt, de látom van egy ozzászóló

(Új ?), aki ugyanazt írtam, amivel én nagyon régen beléptem; Menyus 72.

Egyébként jelentem az e-food ételfutár tuti jól bejött. Párom is eléget, jól főznek, nem drágák, az adagok is bőségesek. Ketten ebédelünk hét nap kb. 10-14 ezer forintért. Van amikor páromnak még vacsira is marad egy zóna adag. És ma jön a takartónő. Azért marad még nemszeretem dolog, de hát semmi sem lehet tökéletes.

Sajnos az idő sem. Már úúgy örültem a jó időnek, erre már megint hideget jósolnak. De jó lenne, ha tévednének.

2015. ápr. 17. 07:39

Szép napot!


Vigyázzatok, hideget ígértek az időjósok!

Pedig holnap muszáj "nemszeretem" gereblyével ügyködni...

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook