Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? fórum

Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
3122. mimma
2015. márc. 18. 09:10

Szervusztok, kellemes napot kívánok!


nagyon szépen süt a nap, úgy tűnik jó az idő! le is tesztelem ma.


Mircsike, lombot söpörtél mostanában? én meg port törölni nem szeretek, mert allergiás vagyok. No meg más egyebet sem, mint pld.a vasalás!

2015. márc. 14. 07:12

Ágika, - jó nyaralást, vidám családi napokat és mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!


Lombot söpörni (is) utálok!

3120. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 3118. - 945be776b5)
2015. márc. 12. 16:52

Szervusztok!

Értem, kedves Mircsikém.

Most már mindegy.

Nem leszek itt pár napig, fiamékhoz utazom.

Mindenkinek szép délutánt kívánok!

3119. 945be776b5 (válaszként erre: 3117. - Bogarka19)
2015. márc. 11. 18:18
portörlés
3118. 945be776b5 (válaszként erre: 3116. - Rochlitz Szilveszterné)
2015. márc. 11. 13:22

Szerintem Andi úgy értette, hogy a csomagban kellett volna lennie, és mivel nem volt, meg kellett venned, ezért a sajátodat vetted meg, amit nekik ingyen kellett volna odaadni a géphez csomagolva.

Pont ezt beszéltük tegnap a szaunában. Mondhatta volna azt is, hogy kétszer vetted meg: először felszámították a készülékhez, másodszor + pénzt kellett kiadnod Ágika!


Szép napot mindenkinek!

3117. bogarka19
2015. márc. 10. 17:38
mosogatás
2015. márc. 10. 12:55

Édes Andikám!

Nem a sajátomat vettem meg, hanem on line rendeltem meg. Talán írtam is, hogy itt a Hoxán van erről egy fórum és SENKI sem kapott hozzá kis könyvet. És azt ajánlották ott, hogy vegyem meg. Nem volt nagyon sok. Ne kapjál én miattam gutaütést, kár lenne érted! Tudod, hogy szeretlek, mint barátnőmet!

Holnap jó későn jövök, mert utaznom kell a temetőbe, ami elég messze van.

Szép délutánt mindenkinek!

3115. Bichi
2015. márc. 10. 10:37
Ablakpucolás ...
3114. Bártfai Andrea (válaszként erre: 3113. - Bogarka19)
2015. márc. 10. 09:08
portörlés
3113. bogarka19
2015. márc. 9. 19:33
mosogatás
2015. márc. 9. 19:13

Édes Ágikám, - a "megszerzést" nem úgy gondoltam, hogy megveszed!!! A Zepteres barátnőm mondta, hogy az a kis kézi szinterápiás lámpa tartozéka, - annak a dobozban kellett volna lennie. Ha nem volt, akkor lenyúlták! Lehet, hogy a sajátodat vetted meg?! Ne bosszants Ágikám, mert gutaütést kapok!

Remélem, nem került sokba...


Igazad van Ágikám, - a főzést mindig szeretni fogom...


A férjem kiporszívózott, mert én azt is utálom!


Jó éjt!

2015. márc. 7. 15:55

Ja, a portörlés...

Én már letettem a portörlőt. Most meg pókhálót kellene leszedni, de valahogy nincs hozzá kedvem:))

2015. márc. 7. 15:53

Szép délutánt kívánok mindenkinek!

Édes Andikám, ahogy öregszünk, lassan már semmit sem szeretünk csinálni, csak Te a főzést mindig szeretni fogod.

Ma karfiolból csináltam puffancsot, a receptet a Hoxára is feltettem. Finom és hamar megvan.

A könyvet, amit ajánlottál megszereztem.

Nem volt egyszerű! Beírtam a keresőbe az általad megadott szerzőt és címet. Kiadott egy fórumot a Hoxáról. Ebből kiderült, hogy mindenkit átvágtak, mert nem tettek bele könyvet. Erre azt ajánlotta az egyik felhasználó, hogy vegyem meg a kis könyvet. Megrendeltem on line és 2 nap alatt meghozták. Már tudom is, hogy mit mivel kell kezelni és meddig.

2015. márc. 7. 08:42

Szép hétvégét kívánok!


Aki utál mosogatni, ne tegye!

Aki utál port törölni, a portörlőt tegy le!

2015. márc. 6. 20:15

Én mindent szeretek, csak nincs mindig kedvem.


Szép hétvégét kívánok mindenkinek!

3107. Bártfai Andrea (válaszként erre: 3104. - D41005143d)
2015. márc. 6. 07:00
Én is nagyon szeretek főzni és örülök, hogy már nincs kertem, - park van, de nem én gondozom!
2015. márc. 6. 06:58

Szép napot mindenkinek!


Örülök Ágikám, hogy Te is jobban vagy!


Ki kell raknom a szemetet az ajtó elé, de már azt is utálom!

2015. márc. 4. 10:43

Sziasztok!

Már kilábaltam a vírusból, eszem mindent, amit eddig. Csak a zöldborsó főzeléket nem kívánom. Már sokszor ettem mostanában.

Szép napot nektek!

2015. márc. 4. 04:09

kerti munka-nem kedvelem

fozni-nagyon szeretek

2015. márc. 3. 20:59

Vigyázzatok, - járvány van, nehéz kilábalni belőle, sőt vissza is lehet kapni!


Holnap megyünk megint vízbe, gőzbe, szaunába.


A lányomék hoztak kenyeret pénteken, de már elfogyott és sütöttem egy cipót, - sőt túrós, szilvás, csokis süteményt is készítettem.


Láttam egy hülye filmet: "A szürke 50 árnyalatát", - ha jót akartok magatoknak, ne nézzétek meg!!!!


Fel kéne mosnom a konyhát, de azt is utálom, - na majd reggel!


Jó éjt!

2015. márc. 2. 11:50

Sziasztok!

Ma süt a nap és kicsit fúj a szél nálunk.

Nem kell főznöm, mert nem bírok enni 4 vagy 5 napja. Csak őszibarack befőttet és piritóst eszem, meg lekvárt. Mást nem kívánok. Ez csak valami vírus lehet.

Szép délutánt nektek!

2015. márc. 1. 19:28

Sziasztok!


Marikám ne bánd a pörköltöt, nagyon pocsék húsok vannak, mióta táppal etetik az állatokat.

Mi most kifogtuk, isteni marhagulyást főztem. Hamar megfőtt és nem volt rágós.


Ágikám, már én is utálok mindent! Rántott husi volt ebédre, de az is valami rágós húsból, most már azt sem szeretem. Állandóan csak levest ennék, - holnap savanyú káposzta leves lesz.


Ma szinte egész délután aludtam, olyan álmosító az idő...


Szép estét kívánok mindenkinek!

2015. febr. 28. 13:37

Sziasztok!

Lassan én is mindent utálok, de meg kell csinálnom.

Legjobb lenne egész nap internetezni, olvasgatni, heverészni az ágyikóban, rejtvényt fejteni, meg sétálni, ha jó idő van....

Ja, igaz, még sütni szeretek, de nem magamnak, csak a családnak.

3099. mimma
2015. febr. 27. 09:22

Szervusztok, kellemes napot kívánok!


Andika, régebben többször is voltam a komáromi gyógyfürdőben a nővéremékkel. Van ennek már vagy 10 éve gondolom azóta szépült.

Örülök, hogy jól éreztétek ott magatokat. Ezek szerint jobban vagytok már?

Finom lesz a mai menütök, érezzétek jól magatokat az unokával.A marhahúsból mi készül?

Valamikor olcsó volt a levesnek való marhahús, most meg szinte megfizethetetlen már. Nagyon szerettem a marhalábszár-pörköltet.Ez már a múlté,mert a szervezetemet bántja.

Nálunk lóg az eső lába, pedig mennem kellene egy-két helyre, elázni meg nem szeretnék.

Még mindig utálok mosogatni. De muszáj!

2015. febr. 26. 16:18

Nagyon-nagyon jó volt a fürdő Ágikám, - finomat ebédeltünk és bevásároltunk a piacon. Gyönyörű marhahúst vettem, és finom is, hamar megfőtt. Bánom, hogy nem vettem többet!


Ma hazajön az unokánk, holnap velünk lesz. Gombaleves, rántott hal, rántott sajt, panírozott hagymakarika, sült burgonya lesz a menü. Persze sütök is valami finomat!


Meg kéne locsolni a növényeket a folyosón, de már azt sem szeretem...

2015. febr. 25. 10:51

Örülök, hogy mentek fürdeni és jó napod lesz, Andikám!

Már megint nevettem egy jót (a kakis kötélen) - ezt még nem hallottam!

Mindenkinek, aki itt jár, szép napot kívánok!

2015. febr. 25. 06:48

Köszönjük szépen Ágikám!

A lányom bevásárolt a füves ember Gyuri bácsi boltjában, - nagyon hatásos a kakukkfű tea.

Na de kutyaharapást szőrével, - szokták mondani, - mai programként beiktattuk a komáromi gyógyfürdőt, elkészítem a reggelit és indulunk. A fürdő éttermében ebédelünk, - nagysasszony leszek!

Utálom a bezártságot, - ellenszegülök! DDD...


Egyébként itt a házban is sokan több hete betegek...


Mindenkinek szép napot kívánok, - az enyém biztos az lesz, - kakis kötéllel sem lehetne visszatartani!


Jaj, ki kell raknom a szemetet, - azt sem szeretem!

2015. febr. 24. 12:12

Szia Andikám!

Engem még nem kapott el ez a valami, egyik unokám lett lázas, tegnap mondta a menyem.

A nagyobbik fiam már talán 2 hónapja köhög.

Ez elég vacak dolog.

Még egyszer gyógyulást kívánok neked és férjednek! Puszi!!!!

2015. febr. 24. 12:09

Sziasztok!

Már megint nem ott jár a fejem, ahol kéne...

Nem pénteken, hanem csütörtökön megyünk farsangolni, Marika és én.

Szép napot mindenkinek!

2015. febr. 23. 17:47

Köszönöm Lányok! Nem tudom mi a fene ez, de hol jobb, hol rosszabb, - rossz hallgatni a férjem köhögését, - most hozott valamit a gyógyszertárból.


Vigyázzatok magatokra, - puszi, - szép délutánt!

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook