Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? fórum

Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
2015. ápr. 16. 19:09

Sziasztok!


Remélem jól van mindenki, - mint minden tavasszal, rendezem a kertet.

Azt mondják rossz idő lesz.


Nem szeretek bokrokat, növényeket metszeni.


Szép estét kivánok!

3151. l.luiselotte (válaszként erre: 3150. - Bártfai Andrea)
2015. ápr. 16. 19:08
Én most hirdetek, hogy kerti melóra jelentkezzen valaki, se időm, se energiám - kedvem sem túl nagy.
3150. Bártfai Andrea (válaszként erre: 3149. - CILUSKA)
2015. ápr. 16. 19:06
Én is szeretem, - de nem vagyok a rabja, - ezért sokszor kihagyom...
3149. CILUSKA
2015. ápr. 13. 16:26
Szeretem a kerti munkát,tisztaságot,rendet
3148. 945be776b5 (válaszként erre: 3146. - Rochlitz Szilveszterné)
2015. ápr. 13. 16:11

Valamit nem jól csinálsz Ágika! Van egy olyan opció, hogy "adatlap módosítása" vagy valami ilyesmi, - még nem próbáltam.

Írj Hoxának, majd a programozó kijavítja.


Puszi, - szép délutánt mindenkinek!

3147. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 3144. - Mimma)
2015. ápr. 12. 11:17

Kedves Marika!

Én meg főzni nem szeretek - ahogy a szomszédasszonyom mondta: elmenne Ő is a főzés temetésére - én is így vagyok. Habár a mákos metéltet nagyon szeretem, és így szívesen megfőzöm.

Kellemes, szép vasárnapot kívánok neked is Marikám!

3146. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 3145. - 945be776b5)
2015. ápr. 12. 11:15

Kedves Emirella!

Igen, 72 leszek nemsokára, de az adatlapomat próbáltam kijavítani, csakhogy nem engedte a javítást. Tehát a 66 évhez hozzá kell adni azt a számot, amikor beléptem. Köszönöm a jó kívánságot, de nem hiszem, hogy élnék 99 évig.

Nem októberi vagyok, hanem szeptember 27.-én születtem.

Nagyon kedves vagy!

Szép vasárnapot kívánok!

2015. ápr. 12. 06:13

Szép vasárnapot kívánok mindenkinek!


Szeretek sütni-főzni, - takarítani utálok!

De nagyon szeretem a rendet és tisztaságot...


Ágika én azt hittem, hogy 70 év feletti vagy, de most látom az adatlapodon, hogy csak 66!

Remélem a fordítottján ( 99 ) is felköszönthetünk!


Nem tudom jól emlékszem-e, októberi vagy ugye? Csak a napot nem tudom, megmondanád?

3144. mimma (válaszként erre: 3143. - Rochlitz Szilveszterné)
2015. ápr. 7. 14:43

Szervusztok!

kellemes napot kívánok mára is!


Remélem jól telt el az ünnep mindenkinek.


Ágika, én megfőzök, de a mosogatás utána már nem szeretem kategória!!

2015. ápr. 7. 13:33
nem szeretek főzni, port törölni
2015. ápr. 7. 10:40
felmosás
2015. ápr. 7. 10:37
festes utani takaritas
2015. ápr. 5. 21:44

Mindent.



Semmit.

2015. ápr. 5. 21:43

Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok!


Nem lesz locsolás, - aludni fogok!


Hívott a görög barátnőm, hogy várnak az ünnepekre, - talán majd nyáron újra náluk töltok pár napot. Imádom a tengert.


Ágikám én sem szeretem a sütés utáni feltakarítást.


Marikám nálam is csupa liszt minden, ha sütök.

3138. mimma
2015. ápr. 4. 16:58

Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok én is!


Ágika, bejglit sütöttem, piskótatekercset töltöttem baracklekvárral. Unokát látogattam - természetesen a szülőket is -.

Az almás pitét én is szeretem, Anyám tudott nagyon finomat sütni, ha mentünk haza mindig azzal várt.

Érezd nagyon jól magad a fiadéknál.

Tegnap véletlenül beliszteztem még a konyhát is, nem is mérgelődtem, hanem jót nevettem rajta.

Nem sok kedvvel álltam neki mosogatni,de a muszáj nagy Úr!!

2015. ápr. 4. 15:07

Én is sütöttem almás pitét, elbabráltam vele pár órát, mert ez nekem nehéz feladat volt, de a fiamék ezt szeretik legjobban, majd oda viszem.

Magamnak csak főzeléket főztem.

Olyan koszos lett a konyhám, hogy nocsak.

Felmostam hamar, és már régen meg is száradt.

Én nem csinálok mást az ünnepre, mert a fiamék meg szoktak hívni, mióta egyedül vagyok . Lassan már 2 éve, hogy drága férjem elment....

Kellemes ünnepeket kívánok neked, és annak, aki ide látogat.

2015. ápr. 4. 09:13

Kellemes, szórakoztató, pihentető tojásos ünnepeket kívánok szeretettel mindenkinek!


Már minden kész, - úszik a konyha, ki kell takarítani, de utálooooom!:(

2015. ápr. 1. 14:03

Sziasztok!

Kellemes, szép napot kívánok én is mindenkinek!

3134. mimma
2015. ápr. 1. 12:43

Szervusztok!


Kellemes napot kívánok mindannyiunknak.


Utálok port törölni - még mindig.

2015. márc. 30. 13:41
Én is szép új hetet kívánok mindenkinek, és jó sütést-főzést!
2015. márc. 30. 10:05

Szép új hetet kívánok mindenkinek, - és vidám ünnepi készülődést!


Még mindig nem szeretem a portörlést, de a muszáj nagy úr!

3131. 945be776b5 (válaszként erre: 3130. - Rochlitz Szilveszterné)
2015. márc. 28. 06:39

Édes Ágikám, - minél nagyobb a nyomor, annál nagyobb a bűnözés! És azt mondom, nem ők az igazi bűnözők, ezek csak piti tolvajok!

A közbiztonságról ne is beszéljünk...


Ma este dolgoznom kell, most meg "nagyon nem szeretem" mosni...:(


Szép hétvégét kívánok mindenkinek!

2015. márc. 26. 13:28

Mircsikém! Elég baj, hogy nálunk ilyen a légkör és már lassan félünk kimenni az utcára is (az öregek legalábbis), mert engem többször kiraboltak, másoknak meg elvitték a csomagját, amiben az élelmiszer volt, amit megvett (szegény 77 éves öreg néni) és még sorolhatnám a példákat. Este pláne nem merek már járkálni.

Fényes nappal is rabolnak (arany ékszereket szednek le az öregek füléből, nyakából), vagy a ridiküljüket próbálják elvenni. S ha nem engedi- behúznak egyet neki. Ezt mind itt történt a közelemben, ebben az utcában. Csikágóban élünk...

Szép napot kívánok én is nektek!

2015. márc. 26. 07:03

Ez az Nitus, - legfontosabb a hangulat!


Ágikám, - tudod, hogy én mindent szerettem, de mióta hazajöttem, elment a kedvem mindentől... gondolkozom, hogy visszamegyek, majd csak elrendeződnek ott a dolgok. Itt meg egyre rosszabb! A nagy üzletekben szoktam megvenni a szülinapi tortákat, ha vasárnap tartják az ünnepséget, akkor szombaton meg kellene vennem! Igenám, de nincs hűtőkapacitásom! 2 tortánál többet nem tudok elhelyezni, emiatt is ki kéne rámolni a saját élelmiszereimet (tejföl, tojás, hús, vaj stb.). Higiénai szempontból nem tárolható semmivel együtt. Ha cukrászdában venném meg, azt nem tudnák kifizetni az ünnepeltek szülei! Nekem mindig arra kell törekednem, hogy az ünnepséget a legkevesebb költségből tudjam megszervezni, előállítani, - ugyanis egyre kevesebben engedhetik meg maguknak.


Persze ott sem fenékig tejfel - főleg most - de az emberi légkör, az egymáshoz viszonyuló kapcsolat példaértékű, - olyan, amilyen itt soha nem lesz!!!


Szép napot kívánok én is mindenkinek!

3128. Nitus
2015. márc. 25. 17:40
Amit a legjobban utálok az a mosogatás azért mert esetleg a rászáradt étel maradékot utálok leszedni. Bár mosogatni nem nagyon utálok csak ezt az egyet benne. Amit nagyon szeretek a felmosás de azért majdnem mindent. Persze a hangulatomtól függ. :D
2015. márc. 25. 14:23

Szervusztok!

Kedves Marikám, nem kellett még utaznom a temetőbe, de már nagyon várom, hogy végre befejeződjön ez a feladat, amit a sógorom kérésére én intézek. Ő nem tudja intézni, mert külföldön él, és nagyon beteg és 80 felé közeledik.

Aranyos vagy! Fogok vigyázni magamra az úton, persze, nagy kislány vagyok én már!!

Mircsikém, és nem sorolom, hogy mit nem szeretek, mert félóráig sorolnám, és, ahogy írtam, a főzést sem szeretem. Csak a sütést, azt igen!

Szép napot nektek és aki erre jár!

2015. márc. 25. 14:17
Azt hiszem, én már nem szeretek semmit: mosogatni, port törölni, mosni, teregetni, - nem sorolom!!!!
3125. mimma
2015. márc. 25. 10:01

Szervusztok!


Ágika, remélem nem ázol el ha most utazol? vigyázz magadra az úton.


Zinike, én porszívózni is utálok. A felmosás az elmegy,mert "lustafával" boldogulok.

3124. zinike
2015. márc. 23. 16:31
A mosogatást és a portörlést nem kedvelem, a porszívózást, felmosást szívesebben csinálom.
2015. márc. 18. 10:19

Szervusztok!

Mircsikém, köszönöm a jó kívánságokat. Már hétfőn hazajöttem délben a fiaméktól. - Ők úgyis mennek dolgozni, és nekem is van itthon épp elég mászkálni valóm.

A nap tényleg szépen süt, tavasz van - csak maradjon is így, mert lehet, hogy jövő héten megint utaznom kell, ügy intézni a nyíregyházi temetőben.

Szép napot kívánok mindenkinek!

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook