Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik az a gyógyfürdő Budapesten, ahol lehet úszni, gyógyvízben ázni, és szaunázni is. Esetleg jakuzzi és egyéb élményelemek vannak? fórum

Melyik az a gyógyfürdő Budapesten, ahol lehet úszni, gyógyvízben ázni, és szaunázni is. Esetleg jakuzzi és egyéb élményelemek vannak? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 6. 10:57
Lukács
2010. márc. 9. 22:50

Meg fogjuk látogatni majd egyszer Velencét.

Egyébként majdnem ugyanennyi távolságra van Cegléd és az ottani wellnesshotel is jó. Best Aquarell a neve. Ott már voltunk.

De lehet, hogy itt Velencén több minden van... Viszont drágább is.

Hát sajnálom, hogy Pesten nincs egy ilyen jó hely, mert mégiscsak közelebb lenne... :(

17. Gordonka (válaszként erre: 16. - Emagdi)
2010. márc. 7. 09:29
Oké :)
16. emagdi (válaszként erre: 13. - Gordonka)
2010. márc. 4. 15:04

kíváncsi voltam, megnéztem konkrétan:

széchenyi belépő (hétvége) 3250 ft, velence ugyanez 4500. de ég és föld amit szolgáltatásban kapsz, továbbá a hely kialakítása és telítettsége miatt a széchenyiben max 3-4 órát leszel (fekhelyek hiánya + unalom egy idő után), míg velencén egy nap simán elrepül, még nem is volt időd mindenhova rendesen bemenni:))

akkor most melyik a drága?

15. emagdi (válaszként erre: 13. - Gordonka)
2010. márc. 4. 14:58

de persze nem akarom túlreklámozni a velencei spa-t, mert akkor már nem lesz olyan jó, ha nagyon felkapott lesz és ellepik a néptömegek:)

szóval nekem az a jó, ha minél kevesebben fogtok oda járni, annál több hely marad :D

14. emagdi (válaszként erre: 13. - Gordonka)
2010. márc. 4. 14:56

a bp-i aquaworld pl jóval drágább, még a benzinköltséget is beleértve jobban megéri velencére menni.

amúgy meg az, hogy mi drága és mi nem, relatív.

szerintem a széchenyi is drága, tekintve hogy milyen szolgáltatást kapsz ott a pénzedért, és milyet kapsz máshol :)


amúgy általánosságban mindenféle szabadidős tevékenység, szórakozás drága. :)

13. Gordonka (válaszként erre: 12. - Erika25)
2010. márc. 4. 13:49

Üdv itt is:)

Ha jól sejtem, az a velencei spa méregdrága. Vagy nem egyre gondolunk?!

2010. márc. 3. 23:27

Pont most találtam egy cikket a Széchenyiről...

[link]


Tetszik a velencei wellnes. Csak lehetne egy kicsit közelebb is. :)

11. Erika25 (válaszként erre: 10. - Emagdi)
2010. márc. 3. 18:32

Köszi a sok infót! :)

Megnézem ezt a velencei dolgot is.

10. emagdi (válaszként erre: 8. - Erika25)
2010. márc. 3. 18:31
de ha egész napos gyógyvizezésre-szaunázásra vágysz, szerintem érdemesebb lemenni velencére (velence resort&spa), ott nagyon jó a szauna részleg és nem is szoktak sokan lenni. (és van persze gyógyvizes medence is, kilátással a tóra:))
9. emagdi (válaszként erre: 7. - Erika25)
2010. márc. 3. 18:28

a széchenyiben ha a termálfürdőbe veszel jegyet, azzal tudsz menni az úszómedencébe is. (de valószínű kapható olyan jegy is ami csak úszásra jó)


a szauna-gőzfürdő részleg egyrészt nagyon kicsi, másrészt régi, és tömve van. szaunázni gyakorlatilag lehetetlen, mert állandóan ki-be járkál a nép, nyitogatják az ajtót, így kihűl az egész, másrészt nem igazán nyugodt.


de a termálvizes rész jó, sok medence van, és persze nagyon szép az épület:))


arra számíts, hogy mindig tele van turistákkal.

értékeket ne nagyon vigyél, mert elég gyakoriak a lopások, még a zárt szekrényekből is :((

8. Erika25 (válaszként erre: 6. - GEsztianyu)
2010. márc. 3. 18:27

néztem természetesen már mindenféle honlapot, de valahogy olyan zavaros az egész. Rossz, hogy nincs saját honlapjuk a fürdőknek, csak ilyen összefoglaló jellegűek. És ki tuja, hogy azok mikori adatok...

Szeretnék személyes élményeket hallani olyanoktól, akik jártak is ezeken a helyeken mostanában.

2010. márc. 3. 18:24

néztem...

Két kérdésem lenne:

-Külön belépő kell az uszodába és a termál részbe?

-Mi az a "kötényes" medence?

2010. márc. 3. 18:24
Lukács, Gellért, Széchenyi...stb. nézd meg a Bp-i gyógyfürdő honlapját
5. emagdi (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2010. márc. 3. 18:21
mondjuk azért a széchényiben a szauna részleg elég gagyi sajnos:(((
2010. márc. 3. 18:21
Én is a Széchenyit javaslom. Nincs női és férfi nap.
3. Erika25 (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2010. márc. 3. 18:19
Ok, köszi, megyek megnézem a honlapjukat. Itt nincsenek női és férfi napok?
2010. márc. 3. 18:14

Szecska :)

Széchenyi Fürdő - kisföldalattival a legegyszerűbb

2010. márc. 3. 18:13
Szerintetek melyik az a gyógyfürdő Budapesten, ahol lehet úszni, gyógyvízben ázni, és szaunázni is. Esetleg még jakuzzi é egyéb élményelemek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook