Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legjobb izzadásgátló? fórum

Melyik a legjobb izzadásgátló? (tudásbázis kérdés)


2017. jan. 10. 16:45
Gyógyszertári szódabikarbónát dörzsölj a nedves hónaljra fürdés után, ill.napközben is, ha szükségét érzed. Ez inkábba nyáron szokott elfordulni, ha nagy meleg van. Évek óta nem használok mást.
23. life14
2017. jan. 5. 13:45
Koszonom a válaszokat.
2017. jan. 5. 12:40

Amúgy pedig sok szempontot kell figyelembe venni.

Én a fújósokat már régen kiiktattam, mert nagyon környezetszennyezők, mindegy milyen hajtógázzal vannak töltve.

A másik nagyon fontos szempont nekem, hogy alumínium mentes, és állatkísérlet mentes legyen.

Aztán nagyon fontos az emberi test reakciója. Izzadni kell, az az egészséges és normális reakció akár megterhelés, akár stressz esetén, ezt nem szabad visszafojtani, a szag elfedése az elsődleges. És belülről kezelni a testet. Odafigyelni az étkezésre, folyadékfogyasztásra, a ruházkodásra.

21. csgybzs (válaszként erre: 10. - Simple)
2017. jan. 5. 12:33
A golyósok nekem beváltak. A siftektől és a fújóstól én is mindig csíkos voltam, de a sima golyós nekem beválik.
20. Channa* (válaszként erre: 17. - Simple)
2017. jan. 5. 06:28

Igen, értem.

A felső felvétel technikádat kell akkor csiszolni:D

19. Channa* (válaszként erre: 18. - Zebracsikó)
2017. jan. 5. 06:27

Vagy vedd fel előre a ruhát és utána nyúlj be a hónaljadhoz a stifttel


Ha így csinálja, akkor meg a friss deotól lesz a hónaljnál foltos és az ki sem megy a ruhából...

18. zebracsikó (válaszként erre: 17. - Simple)
2017. jan. 4. 21:51

Nekem van már erre egy kifejlesztett módszerem :) nagyon figyelmesen veszem fel a ruhát és már nem csíkozom össze


Vagy vedd fel előre a ruhát és utána nyúlj be a hónaljadhoz a stifttel

17. simple (válaszként erre: 16. - Channa*)
2017. jan. 4. 20:36
Én hiába várok bármennyit, akkor is tiszta fehér csíkos lesz a ruhám. Ha megszáradt már, akkor is. Nem a hónalja lesz foltos a ruháknak, hanem ahogy veszem fel és végiggördül rajtam úgy lesznek rajta ilyen fehér csíkok végig. Nem tudom érthetően írtam-e.
16. Channa* (válaszként erre: 13. - Channa*)
2017. jan. 4. 19:12
Ha fürdés után kened magad és megszárad, akkor nem fogja össze a ruhákat. Nekem egy pólómon sincs folt.
2017. jan. 4. 18:06
nekem a dove vállt be évek óta.
14. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Bonifác)
2017. jan. 4. 17:12
Gondolom, az alumínium tartalma miatt.
13. Channa* (válaszként erre: 10. - Simple)
2017. jan. 4. 16:23
Erről írtam...
12. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Life14)
2017. jan. 4. 11:27

ha esetleg kórosan izzadsz,,akkor neked semelyik.

HA nem,akkor neked kell kitapasztalnod ,melyik a legmegfelelőbb,nekem eddig mind jó volt,és inkább golyósat használok inkább,mint stiftet.

Az egyedüli amit nem ajánlok,az az Adidas,nekem golyós volt,és allergiás lettem rá,kb kétszer kentem be vele magam,a hónalji nyirokcsomóim megduzzadtak,és eszeveszetten viszkettem tőle,pedig nem vagyok egy allergiás fajta.

A pediMedet dícsérik még ,úgy tudom,annak is van deoja,nemcsak lábdezodorja,az egy olyan termékcsalád amit gyógyszertárban találsz.

2017. jan. 4. 10:40

Az Aloe Shield-et használjuk.


Izzadni ugyanis mindenképpen izzad az ember. Hogyha meggátoljuk, akkor szépen bent okoz gondt majd, hiszen az a természetes, hogy kijön, aminek ki kell jönnie :D


Az aloes deo enged izzadni, viszont nem engedi, hogy büdös légy :)

10. simple
2017. jan. 4. 10:04
Engem meg az érdekelne, hogy van-e olyan ami tényleg nem okoz a ruhán fehér foltokat. Már milliót próbáltam, de mindegyiknél ugyanaz a gond, amikor felöltözöm tiszta fehér csíkos lesz a ruhám.
2017. jan. 4. 08:44

gyógyszertári antisudorica

esténként ecsetelni kell és nem lesz gondod

2017. jan. 4. 07:17

Én dove-t használok, előtte rexonát használtam, azelőtt valami avonosat.


Egyik sem fog, csak jól kell őket használni.

Fürdés után kell mindig magunkra kenni, amikor már száraz a hónaljunk. Meg kell várni, hogy megszáradjon a stift is, majd ekkor felvenni rá a felsőt. Ha nem fürdünk, akkor inkább ne használjuk, mert büdik leszünk.


Valaki írta, hogy észi a saját szagát. Lehet, hogy a felső anyagával van gond.

2017. jan. 4. 07:00
Garnier Néó Deodorant krémdezodor. Nyomot sem hagy, két naponta kell használni, az ára is korrekt.
2017. jan. 4. 06:52
Nekem a rexona stressz control vált be, mert alapvetően én sem vagyok büdi, szőröm sincs, de a stressz az kicsap, és én érzem, hogy szaga van. Úgyhogy otthonra minden-mentes, meló előtt reggel rexona, a drágábbik, kattintós stift.
2017. jan. 4. 04:33
Vichy... TÉNYLEG szárazon tart, úgy, mint a reklámokban a többi gátló, csak a Vichy tényleg tudja is:)
4. bonifác (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2017. jan. 4. 02:50

Miért ártalmas?


Én szoktam használni, igaz ritkán.

3. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Life14)
2017. jan. 4. 00:31

Igazabol maga az izzadsag nem kene,hgy budi legyen.

Az elfogyasztott kaja'pia, stb szamit ill.az, amikor a "letezo" szorokon megul , na attol lesz szaga. A kiparolgott cuccoktol :)

En vmi bio -alu mentes izet hasznalok, de nem novesztek honaljszort sem ;)

2017. jan. 3. 23:48

az antisudorica, de az a legártalmasabb is


[link]

2017. jan. 3. 23:43
Melyik a legjobb izzadásgátló?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook