Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki olyan izzadásgátlót, ami nem hagy foltot a pólón? fórum

Tud valaki olyan izzadásgátlót, ami nem hagy foltot a pólón? (tudásbázis kérdés)


30. scara.bosco (válaszként erre: 29. - 7abca51b0b)
2010. aug. 9. 23:16

Akkor már nem is igazán érdekes mi van benne még:-)). Gondolom glicerin meg egy fél olajkút.


Magdi, tudom én :-). Eljön az idő, amikor az 1 évig sem kell fürödnünk. Ahogy minden mosószer most sokkal jobb, mint az előző, és már 40 fokon a legbrutálabb foltokat is stb stb. Oszt mégis foltosan vesszük ki a ruhát a gépből.

29. 7abca51b0b (válaszként erre: 26. - Emagdi)
2010. aug. 9. 21:59

Certain dri deo


72 órás védelem a hónalj túlzott izzadása ellen.Elég 3 naponta használni, kevés kell belõle, ezért nagyon sokáig elég. A leghatásosabb, ha este, lefekvés elõtt használja.

Szín- és illatmentes. Hatásos.


A CERTAIN DRI egy speciális izzadásgátló, mely 72 órán át szárazon tart, így Önnek nem kell többé az izzadságfoltok miatt aggódnia. Ha túlzott izzadástól szenved és a hagyományos dezodorok nem segítenek, Önnek erre a termékre van szüksége!

Használati utasítás:

- a készítményt este, lefekvés elõtt kell a tiszta, száraz hónaljra egyetlen rétegben felvinni

- elég 3 naponta használni, így egy flakon min. 1 évre elegendõ mennyiséget tartalmaz

- ne használja epilálás után; sérült, irritált bõrfelületen és fürdés után várja meg míg teljesen száraz lesz a hónalja


Összetétel: aluminium chloride 12%

28. emagdi (válaszként erre: 27. - Scara.bosco)
2010. aug. 9. 20:01

áh, ez csak amolyan marketingfogás... kezdték a 24 órával, amit még el tudok képzelni, mert azt sugallja, hogy egész nap biztonságban tartja az ember hónalját, még extrém körülmények között is, amikor esetleg csak megkésve tud tisztálkodni.


de aztán minden dezodor ezt ígérte, akkor kijöttek a 48 órással, és újabban már a 72 óra a divat :D

valamiben rá kell ígérni a versenytársakra :D

27. scara.bosco (válaszként erre: 26. - Emagdi)
2010. aug. 9. 19:51
Meg kell kérdezni a részletes INCI-t. Továbbra se értem, miért kell 72 órán át hatniuk. A fürdés már nem divat?
26. emagdi (válaszként erre: 24. - Kima21)
2010. aug. 9. 18:48

megnéztem az oldalt, de nagyon gyanús, hogy sehol nem írják a termék összetételét...

tuti tele van alumíniumsókkal, azért tudja eltömíteni a verejtékmirigyeket ennyi időre :((

25. szimonic (válaszként erre: 23. - Scara.bosco)
2010. aug. 9. 18:42
igen, én is ezért írtam az aloe verásat, mert attól izzadsz ugyan, de nincs szaga. mert izzadni igen is kell, hogy távozzanak a méreganyagok...
24. Kima21
2010. aug. 9. 17:33

sztem ennél jobban nem találsz,kicsit drága de megéri


[link]

2010. aug. 9. 17:32

A nem izzadás igen káros. És a pórusok eltömítése is. Az alumíniumot meg se említem.


Én is próbálkoztam Niveákkal, de az is foltot hagy, ha nem teljesen száradsz meg, mielőtt öltözöl. Persze az is kellemetlen, amikor a ruhán izzadságfolt van, de bosszantó, amikor felveszel egy pólót, ami hozzáér a bőrödhöz öltözés közben, és végig ott a fehér csík rajta.

De sokkal rosszabb, hogy a férjem ingeiből lehetetlen kimosni. Tök zsíros foltot hagynak. Sajnálatosan adidas rajongó. Ami ugyan nagyon hatásos, de a leglassabban szárad. Még az is, amire rá van írva, hogy szuper gyors és foltmentes :-(

22. Totyka (válaszként erre: 21. - Scara.bosco)
2010. aug. 9. 17:32
Érdekes megoldás, bár lehet a pálmarózsa előbb elhervad.. :) Aki vállalkozó kedvű... Biztos jó lehet..
2010. aug. 9. 17:27

Én még nem találtam ilyet.

De egy bios oldalon találtam egy olyat, bár még nem teszteltem,de aki igen, azt állítja reggeltől estig kitart. Persze nem 72 órán át, ahogy a legújabbak. Lassan fürödni sem kell:-), Pár csepp pálmarózsa olajat kell kenni a hónalj alá. Biztosan nem hagy foltot, mert elillan.

Akinek nagyon érzékeny a bőre, az 100ml mandulaolajba cseppentsen 30-35 ml pálmarózsa olajat. Lehet többet is, ha nem a bazi drága többezer ft-os illóolajat használod. Forrás: AntalVali

20. Totyka
2010. aug. 9. 17:25
Inkább úgy kéne kezdeni, AMI NEM HAGY FOLTOT ÉS HATÁSOS.. én sokat kipróbáltam, de adidas stift jött be, de az hagy nyomot.
19. 7abca51b0b (válaszként erre: 18. - Krisztine2)
2010. aug. 9. 17:22
Igazán nincs mit! :D
18. Krisztine2 (válaszként erre: 17. - 7abca51b0b)
2010. aug. 9. 17:18
Köszi:)
17. 7abca51b0b (válaszként erre: 13. - Krisztine2)
2010. aug. 9. 17:16
Solutio Antisudorica a neve, és csak az elején kell használni néhány napig minden fürdés után, majd 2-3 naponta, aztán már elég hetente 1x. De egyébként a tájékoztatóján rajta van a pontos használat.
2010. aug. 9. 17:16
nekem,a LADY-speed-stick,GEL/VÁLTBE,ÉRZÉKENY,A BÖRÖM,MÁST,NEM,JÓ,SÓK,FAJTÁTPOBÁLTAM.AGNES1219
2010. aug. 9. 17:16
igazából nem is tudom eldönteni, hogy foltot hagyott maga után, vagy egyszerüen ki vette a ruha szinét, azt gondolom utóbbi, mert előbbi, az igy vagy úgy mosással csak ki kellene jöjjön
14. 7abca51b0b (válaszként erre: 12. - Csicsi25)
2010. aug. 9. 17:15
Ugye? Nekem most fogyott el, amit még tavaly ősszel vettem, mert hetente 1x kenem be kb, és legalább nyugodtan használhatok mellette parfümöt. Nincs többféle illatom. Nem beszélve arról, hogy a stift használat mellett is ugyanúgy izzadtam, állandóan lestem hogy mekkora folt van a pólón. Na ennek vége, hála Neked S.A.
2010. aug. 9. 17:15

És mi a neve ennek a gyógyszertári csodaszernek?


Nem kötekvés de miért nem kell minden nap használni?

Én minden nap használom...fürdés után:)

12. Csicsi25 (válaszként erre: 10. - 7abca51b0b)
2010. aug. 9. 17:12
Én is a gyógyszertárit használom és nagyon-nagyon jó!!! Többet ér, mint bármelyik agyonreklámozott, drága izzadásgátló.
2010. aug. 9. 17:11

Én ezt a kettőt használom (sok teszt után):


[link]


[link]

2010. aug. 9. 17:10
Én olyan izzadásgátlót tudok, amitől nem izzadok. Gyógyszertári 400 Ft körül mozog az ára és több hónapig elég, mert nem kell mindennap használni.
2010. aug. 9. 17:07

Szerintem ami stift,az mind foltot hagy maga után.Sokfélét kipróbáltam már.

Most a "golyós" Dove-t próbálom,foltot nem hagyott viszont nem sokat ér:(

8. Miss Jane (válaszként erre: 7. - Miss Jane)
2010. aug. 9. 17:03
Nivea van pumpás formában is.
2010. aug. 9. 17:02
Lady speed stick gel, mindegyik fajtája, Nivea golyós dezodorok, amik színtelenek.
2010. aug. 9. 16:56

aloe verás stift, nem izzadásgátló, mert az állítólag káros, ha visszanyomjuk a verítéket a szervezetbe, hanem az izzadság szagát semlegesíti...

ruhán nem hagy foltot, bár aki nagyon izzad, annak meg maga az izzadság látszódhat meg pl egy fekete pólón...

na szóval, ez nem hagy foltot, azt akartam mondani:)))

2010. aug. 9. 16:53
Erre én is kíváncsi lennék...
2010. aug. 9. 16:53
Sajnos nemrég vettem észre, hogy néhány pamut pólóm foltos lett.Sajnos ezekkel már nem tudok mit kezdeni, vagy van olyan szer ami ki veszi a foltot?Vagy mit használjak, hogy ez ne forduljon elő többet?
3. Ani2
2010. aug. 9. 16:50
Engem is érdekel
2010. aug. 9. 16:49
Erre én is kivi lennék, én még a jövöhetet is magamra kenem néha.. :(
2010. aug. 9. 16:49
Ha vki tud olyan izzadásgátlót, ami nem hagy foltot a pólón ossza meg velem priviben.Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook