Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik a legfinomabb instant kávé? fórum

Melyik a legfinomabb instant kávé? (beszélgetős fórum)


1 2
8. vigyefene (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2023. jan. 30. 21:45
Hmmmm, kapkodtam? chicet= choice
7. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 21:45
Bizonyára nem kóstoltam végig mind. Csak munkahelyen iszunk, számomra a Tsibo family instant ízlik. Nem érzek ki belőle égetett ízeket. Jacobs égett, Nescafé keserű, de ez az én ízlésem. Talán befolyásolja, hogy üresen iszom.
6. Sütikee (válaszként erre: 5. - Channa*)
2023. jan. 30. 21:45
Maci kávét most is lehet kapni, és az még mindig nagyon finom! Én tejjel szoktam csinálni, ha nagyon rám jön a kávézhatnék. 😊
2023. jan. 30. 21:43

Én a maci kávét szerettem, de az már nincs. Ez cikória kávé.

Most is lehet kapni valami hasonlót, de régen nem volt cukrozott.


Én a helyedben vennék 2 in 1 kávét bármilyet vagy sima klasszikus nes kávét.

4. Sütikee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 21:37
Én sem kávézom már lassan négy éve, de előtte minden nap instant kávét ittam. Nekem a legfinomabb a Nescafe crema volt kávékrémporral, cukorral.
3. vigyefene (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2023. jan. 30. 21:37

A link lemaradt.


[link]

2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 21:36
Nekem van fél tucat kávéfőzőm, az aluminium is, meg rozsdamentes is, de inkább az instantet iszom. Pár évtizede a taster's chicet veszem. Talán mert sima.
2023. jan. 30. 21:29

Tisztában vagyok vele, hogy a frissen főzött kávénál nincs jobb, finomabb annak, aki szereti a kávét.

Én nem kávézok és nincs kávéfőzöm sem. Ha vendég érkezik, akkor marad az instant. Ezért keresem a kávét szeretők szerint a legfinomabbat. Köszönöm mindenkinek, aki leírja a véleményét!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook