Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik a jobb vatera vagy jófogás? fórum

Melyik a jobb vatera vagy jófogás? (tudásbázis kérdés)

2013. máj. 30. 09:19
Én az aprod.hu-n adtam el leggyorsabban a dolgaimat. Emeletes ágyat 1 nap alatt, rollert 1 hét alatt, biztonsági rácsot, autó felniket 1-2 hét alatt.
28. Regin_a (válaszként erre: 27. - Galanika)
2013. máj. 30. 08:14

Semmire sem jó!

:)

Vatera a legnagyobb sajna

És hogy fizetni kell?

A piac már csak ilyen, nem megy mindig az ingyen "lopás" :)

2013. máj. 30. 08:07
csak az apródot ismerem, viszont az szerintem jó
26. kinni
2012. júl. 3. 12:33

Nekem mostanában a jófogás jobban megy és nem kell érte fizetni!

A vaterán fizettem mint a katonatiszt, a hirdetésem még kiemelve is csak a többezredik helyre került és az 1 ft-os cuccok sem mentek el + sokkal macerásabb a hirdetés feltöltés mint a jófogásra.

2012. jún. 29. 17:29
Köszönöm a válaszokat kipróbálom mindkettőt vesziteni nem veszitek hátha sikerül valamit eladnom!
2012. jún. 29. 14:56
vatera
23. matar (válaszként erre: 22. - 328aadd89f)
2012. jún. 29. 08:38
Ugyanez a bajom a vaterával, hiányzik a valódi ellenőrzés. A jófogásnál nem engednek ki olyan hirdetést az oldalra, amit előtte nem néztek át (ezt saját bőrön tapasztaltam:-)), viszont emiatt "tisztább" is. Nincs fent ugyanaz a hirdetés hatszor mint más oldalakon, nincs tele kamu, másolt cuccokkal (hidegrázást kapok a louis vuitton táskarengetegtől), viszont ennek ellenére nem kell fizetni se a feladásért, se jutalékot. Emiatt mondanám az utóbbit eladói és vásárlói szemmel is (mondjuk a vatera eladói részéről csak családtagok, ismerősök tapasztalatai alapján tudok bármit mondani).
22. 328aadd89f (válaszként erre: 14. - Mobidick)
2012. jún. 28. 21:07

Sajna már nem szűrnek. Egyáltalán nem. A Vatera már nem foglalkozik a színvonallal és a vásárlói körrel, csak azzal, hogy minél többet bezsebeljen. Ez látszik is, mert egyre több a link, komolytalanul licitálgató "vevő" (nem ellenőrzött vásárlók).

Az, hogy bizonyos számú negatív értékelés után kizárják az illetőt, már nem visszatartó erő, mert a regisztráláshoz (ha vevőként regel valaki) sem számla-, sem telószámot nem kell megadni, elég egy email cím. Ha kizárják az illetőt, létrehoz egy új fiókot, amivel simán újra regel.

2012. jún. 28. 20:58

Szvsz a Vatera, a jófogáson láttam éppen pont ma, olyan fesztiváljegyet ami egy tavalyi fesztiválra lett volna érvényes és még mindig fent van.

A vaterán ha 1 Ft-ről indítod az eladásaidat nem kell fizetni feltöltési díjat, 2 Ft-től viszont van, de sávosan nől (2-2500-ig (ha jól emékszem) Ft, és így tovább). Majd az eladások után jutalékot, megvan, hogy mekkora összegig az eladási ár hány %-át kell, de nem olyan vészes.

Odafigyelnek rendesen az eladókra is és a vevőkre is.

20. homern (válaszként erre: 1. - Smumika)
2012. jún. 28. 20:27
ha csak pár dolog és nem mostazonnal kell a pénz,először a jófogás és az apród.ha nagyon nincs hosszabb ideig érdeklődő akkor mehet a teszveszre.vaterára utolsó körben,ott nagyobb a jutalék,az éri meg a legkevésbé.
2012. jún. 28. 20:26
vatera! én adtam is el héha és nagyon régóta vásárolok is. Szerintem az egyik legjobb.
2012. jún. 28. 20:21
vatera
2012. jún. 28. 20:14
vatera
2012. jún. 28. 19:51
Vatera.
2012. jún. 28. 19:48
vatera
2012. jún. 28. 19:44

A Vatera jó, sok mindent vásároltam már (no nem toronyórát aranylánccal), olyan dolgokat, amelyekre szüksége volt a családnak, de az üzletekben sokkal drágább lett volna.

Jártam a Grandón is (Vaterához tartozik). Pl. Az Expresszen vettem héjas diót 300,- Ft/kg áron. Finom, könnyü pucolni és a mai árakat nézve, ha csak 40 dkg jön ki egy kg-ból, akkor is jól jártam.

Tehát szumma-szummárum nézzetek szét mindegyiken és válasszatok.

Még valami: A VATERA NAGYON SZIGORÚAN MEGSZŰRI úgy az eladói oldal, mint a vásárlói oldalt.

üdv.

2012. jún. 28. 19:42
atól függ. ha szeretsz licitálni,akkor a vatera, de ha fix árast akarsz, akkor a jófogás
2012. jún. 28. 19:40
Szerintem a vatera.
2012. jún. 28. 19:40
Tapasztalatom szerint a vatera jobb.
10. Karolinna (válaszként erre: 9. - Smumika)
2012. jún. 28. 19:37
Az üzletet én bankon keresztül intéztem, ahhoz, hogy feltöltsem a dolgaimat 100Ft kellett akkor. A vevőket le tudod csekkolni, mert lehet véleményezni őket és ez nyilvánosan olvasható. Akiről 3 negatív vélemény van azt kizárják, nekem ez biztonságot adott és csak jó tapasztalatom volt vevőként és eladóként is.
9. smumika (válaszként erre: 7. - Karolinna)
2012. jún. 28. 19:33
Köszi ,akkor nem nagy összegeket kellene fizetni végül is ,kisebb dolgokkat adnák el játékok ,ruhák meg egy két olyan dolog amit nem használunk végül is minimális áron adnék el csak ,hogy ne álljon itt feleslegesen !
2012. jún. 28. 19:32
Ez kb egy éve volt.
7. Karolinna (válaszként erre: 6. - Smumika)
2012. jún. 28. 19:30
Ha regisztrálsz a Vaterára, akkor ott el tudod olvasni a díjszabást. Értéktől függ és a hirdetési időtől, hogy mennyit kell fizetni. Nekem megérte, mert 3 dolgot raktam fel, amit rövid időn belül el is adtam. (Én 10.000Ft alatti cuccokat adtam el, így pár száz forintot fizettem csak utánuk, ami nekem megérte.)
2012. jún. 28. 19:24

Akkor hogy is van ha a vaterára felteszek valamit mennyit kell fizetni meg tán van valami ,hogy ha eladok akkor fizetnem kell valamit a vaterára?

Még sose probáltam venni már vettem róla de eladni még nem probáltam!

2012. jún. 28. 19:21
Jófogáson még soha nem árulta.Viszont a vatera -teszvesz horror áron van.Mikor elkezdtem 4-5 éve teszvesz-ezni még jó volt de most már sztem nem éri meg.8-10000 csekkeket kaptam a semmire. Úgyhogy abba hagytam és amit el akartam adni odaadtuk a vöröskeresztnek...
2012. jún. 28. 19:21

felteheted mindkettőre

a jófogás ingyenes...

2012. jún. 28. 19:19
A Vaterának szerintem nagyobb a piaca, én elégedett voltam velük.
2012. jún. 28. 19:19
Eladni szeretnék pár holmit melyikken éri meg jobban vagy mindegy ?
2012. jún. 28. 19:18
Melyik a jobb vatera vagy jófogás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook