Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
2539. m.ildiko1
2007. márc. 3. 20:00
Nekem a 4. napon jött meg, és majd bepisiltem, annyira fájt a cicim. A barátnőmnek is utána jött meg pár nappal, és neki is nagyon fájtak.
2538. évapetra (válaszként erre: 2535. - Wuk)
2007. márc. 3. 19:58
Csatlakozom Wuk-hoz, nekem is a nem magán kórházi bentlét volt nagyon furcsa. Mindig az orvosokról regélnek, hogy várnak ezt-azt, nem foglalkoznak rendesen a betegekkel, egy fenét pontosan a nővérek tüntek el. Az orvosom többet foglalkozott velem mint ők. Mielőtt kérdeznétek miért nem mentem magánklinikára: egy TB támogatott mellműtéten voltam.
2537. Amika (válaszként erre: 2535. - Wuk)
2007. márc. 3. 19:56

De jó hogy ilyen részletessen írtál!

Az egy kicsit megijesztett hogy anyukád etet.Mert én nem hagyhatom el magam két gyerek mellett.Van egy segítőkész férjem de azért etetni nem fog.:-)

2536. Ko
2007. márc. 3. 19:53
Dobtam fel 2 hetes képeket!
2535. wuk
2007. márc. 3. 19:39

Sziasztok!


Bocs, hogy csak most jelentkezem, de a kezeimet, még nem tudom 100%-osan használni (lehet hogy túl féltem). Pont most vagyok 72 órás!:)


Szóval a műtét:

Mikor odaértem a doki késett, és ott állt egy másik lány, akiről kiderült, hogy őt is akkor műtik. Mivel ő volt ott előbb, ezért elsőbbséget adtam neki, ezért rám csak este fél6kor került sor.Egyenként bementünk a dokihoz, aláírtuk a papírokat, és berajzolt. És odaadta dobozban az imlijeimet...érdekes volt látni még így előtte :)Utána bementem a szobába, anyukám ott volt velem, úgyhogy elbeszélgettünk míg vártam. Aztán jött a nővérke adott egy nyugibogyót, meg egy vérhígítószurit, és befáslizta a lábam. aztán már ott is volt a műtősfiú és tolt le a műtőbe. Gondoltam szuper még a nyugibogyó sem hatott. Aztán ott a műtő előtt még vártunk legalább negyed órát. Közben jajgatást hallottam, meg azt hogy "nagyon fáj". Kiederült hogy akkor tolták ki a szobatársamat... Enyhén szólva sza.ul esett. Mondtam, hogy nekem kapásból dupla fájdalom csillapítót adjanak. A műtős brigád igen aranyos votl, főleg az aneszteziológus, na meg a dokim. Persze addigra mególdóditt az én nyelvem is, de azt hip-hop aludtam is. Mikor megébredtem eltelt pár másodperc, mire rájöttem hol vagyoi és miért. De már a műtőben teljesen magamhoz tértem. Mondták is a dokik, hogy milyen éber vagyok. Lányok! Én sokkal nagyobb fájdalomra számítottam. Abszolút elviselhető votl. Éjjel nem sokat aludtam, ráadásul a nőverek jó nagy taplók voltak. Ez a hátránya, ha valakit nem magánkilinikán, hanem közkórházban műtenek...irigyek...Alig vártam a reggelt, hogy anyukám újra bejöjjön. Nélküle biztos nem vágnék bele újra... Hajnalban felállítóttak, hogy akkor most fel kell kelni. MOndták hogy kimegyünk pisilni, de vegyem fel a hálóinget. HÁt mondom én abba bele nem bújok. Na de bugyiban meg mégse lehet kimenni...mire ezt végig vitáztuk, addigra olyan hányingerem lett, hogy visszaültem az ágyra...erre eltűnt mindkét nővér,és otthagytak ülve. Ott agonizáltam, mire visszajött egy ágytállal, meg hánytató tálcával. Mondom én most nem pisilek, hanem visszafekszem. Addigra folyt rólam a víz. Erre otthagyott, és vissza sem jött. Alám nem rakta volna azt az ágytálat, még jó hogy hamarosan jött anyu, és megmentett...Szóval ami a legnehezebb volt a kórházban töltött nap, az az volt, hogy fel kellett állni és menni, különben nem engedtek haza, sokszor megkellett próbálni, mire szédülés nélkül sikerült a wcig kiemnnem. Aztán délután jött a csőkiszedés. Elkellett menni a kötözőig, ott levették a kötést..na ez nekem rosszabb volt, mint a csőkiszedés, mert abból semmit nem éreztem. Aztán haza lehetett jönni. Az első kötés borzasztó szoros volt, a bordáim még most is fájnak, de a mostani már lazább, de még ez is szoros. Ami jó mert tart, de rossz, mert rohadtul húzza a hátam! Nem gondoltam volna, hogy a hátfájás rosszabb lesz... Összességében sokkal rosszabbra készültem. Fájdalom csillapított a kórházban 4óránként kaptunk (volt 110es pulzusom tőle, de hát mindegy volt) Itthon már csak kétszer veszek be flektort reggel és este. Néha nagyon elkeseredem, főleg a tehetetlenség miatt. Meg azért elég hullámzó ez a dolog. Van hogy semmi bajom, van hogy bele-bele mar a fájdalom. Ráadásul állítólag ma el kell múlnia a hőemelkedésemnek is, de az még meg van. Nálatok mi volt ezzel a helyzet? Mert engem eléggé aggaszt. Bár nem érzem rosszul magam, de a doki bizton állította, hogy ma el fog múlni... Én nem tudok egyedül felállni (nem merek a kezemre nehezedni), és lefeküdni sem. VAlamint etetni is etet anyu, bár lehet hogy azért az menne, de én hajlamos vagyok kicsit elhagyni magam.

A hátfájás, az meddig lesz meg? Amíg kötés van? Ja tényleg! Én fáslival vagyok lekötve, úgyhogy fotót majd csak két hét múlva tudok csinálni, varratszedés után, amikor már sport melltartót hordhatok. Még én seém láttam őket, mert csőkiszedéskor nem mertem megnézni...:)

Ami még elkeserít az a tisztálkodás hiánya... én elég izzadós vagyok hónalji területen sajna, és pont ott nem lehet rendesen mosakodni mert nem lehet vizes a kötés, én meg yugye ezt nem tudom átkötni... szóval ez nagyon idegesít...

Jut eszembe ti az evéssel hogy voltatok? Én csak folyadékot kívántam még tegnap, és ma is csak ilyen leves, meg főzelék félét tudtam enni, de hát kb annyit mint egy macska. Azért ma már jobb étvágyam volt....

Összességében nem olyan szörnyű fájdalom szempontjából, inkább a tehetetlenség, és füdetlenség miatt kellemetlen. Segítség nélkül sose vágnék bele, nekem nagyon jól jött/jön...

Hú most jól lefárasztottam a kezeim, úgyhogy el is búcsúzom.

2534. Ko (válaszként erre: 2533. - Anndy)
2007. márc. 3. 19:29
Nekem is volt hasonló. Szerintem nincs semmi baj, de azért méregesd a hőmérsékletedet. Ha gyulladás lenne, lázas lennél, megduzzadnának a melleid, és bőrpír is jelentkezne. De nem fájnak jobban, mint eddig?
2533. Anndy
2007. márc. 3. 19:09

Csajok!

Segítsetek!Az normális,h nagyon égnek a melleim szinte sugározzák a hőt.Lázas nem vagyok 36.67C

Előre is köszi!

2532. lilamila
2007. márc. 3. 18:52

Ko!

ment a valasz!:)

2531. Ko (válaszként erre: 2530. - Lilamila)
2007. márc. 3. 18:49
Küldtem!
2530. lilamila (válaszként erre: 2529. - Ko)
2007. márc. 3. 18:17
ok,varom!
2529. Ko
2007. márc. 3. 18:13

Hát nekem a porszívózás és a felmosás nagyon nem esett jól.

Az alvással nem tudom mi a gond. A hátam már nem fáj, elég korán tudtam már az oldalamra is feküdni. Inkább az lehet, hogy túlpihentem magamat már, vagy nem tudom. Egyszerűen fáradt vagyok, de mégsem tudok aludni. Mondjuk én nem vagyok egy nagy alvó, 4-5 órákat szoktam aludni.

Lilamila, küldök egy privit!

2528. lilamila (válaszként erre: 2520. - Ko)
2007. márc. 3. 18:00

szia Ko!nagyon ugyi vagy am...:)nem is gondoltam volna hogy ilyen "frissen"ilyeneket is tudsz:)

az alvassal mi a gond?a hatad miatt nem megy?

2527. suelen (válaszként erre: 2526. - Ko)
2007. márc. 3. 17:17

Én csipázom ezt a netnyugalmat:)))))

Egyébként már én is teszek veszek itthon rendesen,porszívózok is,most kezdek mindjárt vasalni.Főzni nem főzök,azt házhoz hordja egy cég,és nagyon finiket,úgyhogy egyelőre megtartom ezt:)))A felmosást még nem próbáltam új mellekkel,tartok a nyomó-csavaró mozdulattól.De ahogy nézem ,a portörlés terén hamarosan be lesznek avatva a melleim:))

2526. Ko (válaszként erre: 2524. - Suelen)
2007. márc. 3. 17:04
Én is erre számítok! Az a baj, én nem bírom a tétlenséget. Ez az itthon töltött 2 hét teljesen megviselt. Már alig várom a hétfőt, hogy visszatérjek a rendes mindennapjaimhoz.
2525. Ko (válaszként erre: 2513. - Dycy)
2007. márc. 3. 17:00
Az én párom abszolút ellene volt a műtétnek. Nálunk is jött a szokásos duma, hogy "én így is szeretlek", "így is szép vagy"... Ő utálja a mű dolgokat. El se hitte, hogy lehet ennyire természetes egy "műmell". Eleinte meg se akarta nézni, aztán egyik este megkérdezte, megmutatom-e neki a cicimet. Megmutattam neki. Az uramat ezekután felmostam és visszaakasztottam az állát! Persze még az én cicim is keményebb, de már most is tök természetesnek tűnik tapintásra is, és ez nem csak az én véleményem...Hidd el, teljesen el lesz kápráztatva a szép új cicieidtől! Ja, és én 4 nappal a műtét után menstruáltam, semmi gondom nem volt.
2524. suelen (válaszként erre: 2523. - Ko)
2007. márc. 3. 16:57
Na,talán ma,hogy így kifárasztottad magad sikerülni fog..:))
2523. Ko (válaszként erre: 2521. - Amika)
2007. márc. 3. 16:53
Természetesen nem tudtam elaludni, 3/4 3-ig fennt voltam.
2522. suelen (válaszként erre: 2513. - Dycy)
2007. márc. 3. 16:36
Szerintem is tetszeni fog a férjednek,enyém még így kicsit keményebben is szereti:))))De már sokat puhult!A doki azt mondta,teljesen olyan lesz mint az igazi,nem lehet észrevenni különbséget..esetleg annyit,hogy valőszerűtlenül széééép!!:)))))))
2521. Amika (válaszként erre: 2520. - Ko)
2007. márc. 3. 16:32

Hú ez nem semmi hogy így kitakarítottál!

Tegnap tudtál aludni?

2520. Ko
2007. márc. 3. 16:13

Sziasztok Csajszik! Most jutottam el a gépig, ugyanis annak örömére, hogy 2 hetes vagyok 165 nm-t végigtakarítottam. Elfáradtam, de ugyanakkor jól esett, hogy végre aktív vagyok.

Ifjú mütöttjeink remélem jól vannak!

Menstruációs téma, abszolút orvosfüggő. Én a fogamzásgátlót továbbszedtem, 4 napos voltam, amikor megjött, semmi problémám nem volt.

2519. dycy
2007. márc. 3. 15:09
*bocsi: Puddiz
2518. dycy
2007. márc. 3. 15:09

Köszi Piddiz,Én is úgy tudtam,hogy ezzel így nincs gond:)

Neked is köszi Panci:)

Glittersztár:Tök jó,hogy így összegyűjtötted a műtétre várokat,édi vagy:)))

2517. maha
2007. márc. 3. 15:05
Valaki tegyen már fel friss képet,lehet régebbi műtött is,annál jobb,mert az már beállt cici.
2007. márc. 3. 14:59

A soron következő műtétek:(aki lemaradt,szóljon)


Glittersztár:03.09-Dr.Balogh,Dr.Afshin

Szaffika:03.09-Dr,Afshin

Amika:03.19-Dr.Krasznai

maha:03.22-Dr.Harsányi

daew:03.28-Dr.Gáspár

dycy:04.04-Dr.Gáspár

tvirag:04.11-Dr.Gáspár

trebeka:04.19-Dr.Gáspár

Puddiz:04.25-Dr.Krasznai

2515. Panci
2007. márc. 3. 14:50

Sziasztok!

Készült új fotó, de vhogy úgy esett rá a fény, hogy sokkal labdábbnak tűnt, mint igaziból, úgyhogy ezért nem tettem fel, de majd igyekszem újat fotóztatni.

Tapintás: még tényleg kemény, de "megcsöcsörésztem" két barátnőmet, akiket 1 éve műtöttek és tök puha, pont olyan, mint egy rendes cici (csak a helyén van)!

Az én férjem is egy kicsit ellenezte a műtétet (úgy szeret, ahogy vagyok blablabla..), most, meg teljesen el van ájulva, a napi kétszeri masszírozást is szívesen felvállalta és napjában százszor mondja, hogy milyen szép.

Üdv mindenkinek!

Panci

2514. Puddiz (válaszként erre: 2513. - Dycy)
2007. márc. 3. 14:46
Nekem is pont úgy jön meg.Nincs jelentősége.Én olyat is tudok akit menzesz alatt műtöttek.
2513. dycy
2007. márc. 3. 14:35

Akiknek már van cickójuk,azoktól kérdezném,hogy milyen a tapintása és hogy nagyon látszik a vágás? Csak mert a párom ezen parázik,hogy milyen lesz...mintha gumit fogna?...meg ilyenek...Telibeszéli a fejem ezzel a sok baromsággal,gondoltam most már megkérdezlek Titeket.Na és ez a menzesz dolog?Nekem elvileg 4-5 nappal a műtét után kell megjönnie.Az úgy gáz??

Köszi lányok előre is:)

2512. dycy (válaszként erre: 2316. - Glittersztár)
2007. márc. 3. 14:02

:)sziasztok

04.04.Dr.Gáspár

2511. Szaffika
2007. márc. 3. 13:17
Nekem tegnap lett volna a műtétem de elkellett halasztani mert megjött, így jövőhéten műtenek. Addigra elmúlik. Nekem az orvos direkt kikötötte hogy menzesz alatt nem lehet műteni. De szerintem 1 héttel előtte vagy utána lehet.
2510. Puddiz
2007. márc. 3. 12:31
Húha nekem is kb 5 nappal utána fog megjönni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook