Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellfeszesítés hatékonyan fórum

Mellfeszesítés hatékonyan (beszélgetős fórum)


13. 702b020dc9 (válaszként erre: 4. - CsillagTM)
2011. okt. 22. 11:22
igen igen. :) nem kell rögtön műtét
12. CsillagTM (válaszként erre: 11. - Timycat)
2011. okt. 21. 22:19

hát, műtét nélkül azért sosem lesz már olyan, mint bakfis korunkban :( :)

ha ez vigasztal, nekem sem olyan nagyon-nagyon feszes már. nem látszik a különbség, de én érzem. pedig csak 26 vagyok...

de a torna tényleg segít.

11. timycat (válaszként erre: 10. - CsillagTM)
2011. okt. 21. 12:48

ja kérem egy úszó :))

Én futottam, versenyszerűen hosszútávot... pont a "növekedési szakaszban" és a nem épp atlétához való mellméret miatt hagytam abba. Persze a mai napig futkározom, de már nem napi 2-3szor 2órát

Mondjuk ahhoz képest annyira nem vagyok lestrapálva; nálam inkább a versenysúlyhoz képest 10kiló elvesztése és pár hónap szoptatás hagyott nyomot; nem lóg csak már nem olyan, mint bakfis koromban... híznom kéne, de nem megy :(

10. CsillagTM (válaszként erre: 9. - Barbabra)
2011. okt. 20. 22:30
jóóó, én könnyen beszélek, mert ex-úszóként baromi jó cicim van: kerek és feszes :))) de azért így is éreztem, h még jobb és megemeltebb lett, mikor tornázta rá.
2011. okt. 20. 16:06

Azért bízom abban h kapok valami nagyon pozítív tippet, valami újat, mert tényleg csak egy kicsit ereszkedett meg, szóval ha fázom és összeugrik szinte nem is látszik. Gyakorlatokat csinálgattam, csak az a baj h nem rendszeresen.


CsilagTM neked volt látványos javulás, vagy még nem tartasz ott h szükséged van rá, csak karban tartod a cicidet?!


Szőlőmagolajat nem használt valaki?

8. timycat (válaszként erre: 4. - CsillagTM)
2011. okt. 20. 14:40

valóban ezek a gyakorlatok jók... a krémek nem javítanak semmit, max lassítják a gravitáció és idő negatív hatásait a bőrre, szalagokra :S


Ha nem lóg csak kicsit "összement" akkor hízással is feszesítheted. De ha már megnyúltak a szalagok, azon sajnos se krém, se mozgás, se hízás nem segít; ott már csak a műtét lehet hatásos :(

7. Anitaaa03 (válaszként erre: 6. - Wiki76)
2011. okt. 20. 14:31
igen terhesen nem de utána ami volt az sincs:(
2011. okt. 20. 13:50
ja még egy eszembe jutott...Terhesen se lógászott :))
2011. okt. 20. 13:49

híztam pár kilót és feszesebb lett :)))))

Inkább lógna lottyadtan de kisebb lenne a hátsóm:S

2011. okt. 20. 13:14
ugyan már. fekvőtámasz, akár földön, akár ajtónak támaszkodva, könyök a testtel párhuzamosan megy...kislabda szorítás mell előtt, v simán két tenyér összenyomása...stb.
3. air (válaszként erre: 2. - Anitaaa03)
2011. okt. 20. 13:07
Igen, a szépség elmúlik ,az implantátum örök.Más nincs,biztos?
2. Anitaaa03 (válaszként erre: 1. - Barbabra)
2011. okt. 20. 13:02
szerintem mellproblémára egy módszer van ami hatékony a műtét :(
2011. okt. 20. 12:59
Sziasztok! Van valakinek, bevállt mellfeszesítő módszere? Krém, olaj, gyakorlat stb. Ért el már valaki látványos fejlődést ezekkel? Olyanra gondolok akinek kicsit meg volt ereszkedve aztán miután tett érte, látványos javulást ért el. Hallottam hogy a váltózuhany is nagyon jó, szőlőmagolajat is hírbe hozták már a mell feszesítéssel... Leírnátok, hogy nektek mely termékek váltak be? Én is használtam már mell feszesítő krémet de nem igazán tapasztaltam változást... Köszönöööm!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook