Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől fájhat a mellem? fórum

Mitől fájhat a mellem? (beszélgetős fórum)


5. eave22 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 31. 17:38

Szia!

Nekem régebben amikor nem szedtem tablettát folyamatos mellfájdalmam volt. Ez általában menstruáció előtt kezdődött el ovuláció környékén. A mellfájdalom a PMS egyik tünete is lehet. Miután megjött rá pár napra el is múlt.

4. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 23. 20:44

Igen! Szokotak a melleim fájni mensi előtt jóval, ha nagyon nehezet emelek!

Nem az idegeskedés miatt képzeled be a fájdalmat, hanem mert görcsösen akarsz, NEM, nem szeretnél, hanem akarsz valamit!

Alig várom a következő fórumot ugyanerről...

Ha holnap is fájnak a melleid, akkor sürgősen keress fel egy orvost, mert a Hoxa orvosa, sajnos éppen pihenőidejét tölti.

Sok sikert!

2021. febr. 23. 18:58
Hányszor írod még ki?
2021. febr. 23. 18:57
Attól, hogy minden egyes nap kiírsz egy fórumot nem leszel terhesebb/kevésbé terhes.
2021. febr. 23. 17:54

Elég régóta fáj már a mellem,tudom lehetne PMS tünet de nekem eddig csak alig volt érzékeny mensi előtt.Néha jobban,néha kevésbé néha inkább csak a jobb. Lehet terhesség jele is? ( bár elég csekély az esélye 18 nappal aktus után csináltam tesztet és negativ) Bár csak péntek (02.26)-án kell megjöjjön szóval lehet tesztelek még.

Van olyan akinek már mensi előtt jóval előbb vagy akár ovuláció környékén mensiig fájni szokott a melle?

Bár tudom nem minden ciklus ugyanolyan csak eddig ilyen még sosem volt. Bár megjegyezném szedek egy gyógyszert ,ami a faggyútermelésre hat szóval valamennyire lehet befolyásolja a hormonokat, szóval lehet ez okozhatja.

Az is lehet hogy idegeskedés miatt már beképzelem a fájdalmat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook