Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hormonális probléma miatt fájhat a bal mellem? fórum

Hormonális probléma miatt fájhat a bal mellem? (beszélgetős fórum)


3. andromeda99 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 25. 12:20
Kedves Forumnyito. Hasonlo problemakkal kuzdok (PM alulmukodes, magas prolaktinszint) es egy random mellkasi UH-n talaltak fibroadenomat. Altalaban ha hormonproblemaid vannak, akkor csostol jon a baj. Mivel elert egy bizonyos nagysagot, core biopsziat vegeztek, ami amugy fajdalommentes volt. Szerencsere rendben volt minden bar a meret es novekedese miatt mutet javasolt, viszont Te is akkor lehetsz csak biztos ha kijarod ezt. En is most nyaron jartam ezt vegig, ha teheted egy mell ultrahangra menj el, abbol sok minden latszik!
2. 98aa2e5eda (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 23. 10:16

van erről fórum.


tolj némi a és e vitamint.

2020. nov. 21. 22:22

Sziasztok!

1 hónapja kezdett el fájdogálni a bal mellem, kóros elváltozást nem tapasztaltam rajta. Eléggé megrémiszt, mert a bal oldalamon nem tudok aludni. Nyomásra érzékeny. Főleg menstruáció előtt... (Inzulinrezisztenciám van és PM alulműködésem. Azóta tapasztalom amióta nem tartom a megadott étrendet.) Olvastgattam itt a fórumon, hogy fibrocisztától vagy magas prolaktintól lehet? Mik a tapasztalatok? Sajnos ebben a vírusos helyzetben nem nagyon merek orvoshoz járkálni... Köszi!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook