Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mekkora esélye van annak, hogy a baba örökli majd az allergiám? fórum

Mekkora esélye van annak, hogy a baba örökli majd az allergiám? (tudásbázis kérdés)


6. bdfc427662 (válaszként erre: 3. - Smumika)
2012. máj. 21. 12:35
olvastam h. a családotokban van asztmás az én kisfiamnak csecsmőkori asztmája van 7honapos kinöheti?
5. f7b0203e3a (válaszként erre: 1. - Pritta)
2012. máj. 21. 12:22
Konkrétan allergiát nem lehet örökölni...a babád még nem lesz allergiás a fémre, mert te az vagy....Csak az allergiára való hajlamot lehet örökölni...Megvan rá az esélye, hogy valamire allergiás lehet...de konkrét dolgokra való allergiát nem lehet örökölni...
2010. okt. 27. 06:09
Szerintem kiszámíthatatlan,hogy örökli az allergiát.Nekem nincs az egyik gyerekemnek mégis van.
2010. jan. 18. 18:47

hát sajnos hajlama lesz rá a mi családunkban van allergiás testvér és anno 7éve mikor szültem én nem voltam az de a kisfiam 7 éves lesz ő 2 éves korátol allergiás én és férjen 4 éve allergiások vagyunk nekem 2 éve rosszabb lett már 3 dologra vagyok allergiás a kisebbik fiam 4 éves még nem jelenkezett allergia nála .Ja aposom aszmás és a nagyfiam is asztmás.

Probbáld meg minnél tovább szoptatni mert az jó.Ezt mondták nekem is de első fiamat nem szoptattam sajna nem tudtam de a másik fiamat 9 honapig szoptattam lehet benne valamiazért nem allergiás .

2010. jan. 18. 17:42

nem tudom,viszont én is fém érzékeny vagyok,és van egy kisfiam aki nem lett az:)

remélem tud valaki segíteni ,sok boldogságot a babához:)

2010. jan. 18. 17:34
Jelenleg várom az első babám és többszörös fémallergiám és tartósítószer allergiám van, és a terhességem alatt többször is jelentkezett allergiás reakció. Örökli majd a baba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook