Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mekkora dobozt vegyek csomagküldéshez? fórum

Mekkora dobozt vegyek csomagküldéshez? (beszélgetős fórum)


8. Channa* (válaszként erre: 3. - Bichi)
2023. jan. 13. 15:47

Végre nem nekem kell ezt leírnom, köszi!:DDDD


És a kabát: van több téli dzsekim. Az egyiket csak baromi nagyra lehet összehajtani a másikat pedig simán beleteszem egy raffaelós dobozba is.

7. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 13. 15:46
Én biztosan papírboltban, ruhás üzletben, hasonlókban kérnék üres dobozokat, amit náluk már csak kidobandó göngyöleg. Különböző méreteket vinnék haza. Széles ragasztó szalaggal leragasztani, és közönséges csomagoló papírba csomagolva, megcímezve stb. vinném a postára.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 13. 08:24
Vastag zsákba csomagolnám, nem dobozba.
5. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 13. 07:52
Kabátot, pulovert, erős zsákba, zacsiba is tudod csomagolni.
4. globus (válaszként erre: 3. - Bichi)
2023. jan. 13. 07:35

Kicsit olyan, mont a "hány éves a kapitány?" típusú ugratós kérdés.

Csak az tudhatja a megoldást, aki látja a küldendő árut.

Lehet, hogy két kicsiben praktikusabb. Egyébként Foxpostnál nem kell doboz. Kaptam már csomagot buborékfóliában, sőt könyvet újságpapírban, cicatápos kartondobozban is.

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 13. 07:11

Honnan tudná rajtad kívül, hogy mekkora kell? Egy kabát is lehet egy bazi nagy irha, meg egy esőkabát is, ami nem is foglal helyet.

Rendszeresen azt hiszem, hogy hülyébb kérdések már nem lesznek, mint eddig, de rendre tévedek :DDDDD

2. handymandy (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 13. 07:05
Akkora dobozt vegyél, amekkorát a vevő kifozet ha például postán adod fel. Mert úgyis ilyenkor az az első kérdés,hogy mennyi a postaköltség. Az meg annyi,amibe belefér a cucc. De nyilván pl fox-on feladva, lehet választani S,M,L,XL méretek között,persze mind más tarifával.
2023. jan. 13. 00:01

Van pár termékem melyeket értékesítek jófogáson,vinted-en, azonban nem tudom megtippelni sem mekkora dobozt vegyek hozzá.

Kabát is van köztük, pulóver és cipő.

A 420x350x200mm vagy a 320x245x100mm paraméterrel rendelkező doboz lenne a megfelelőbb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook