Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mei tai - Melyik a jobb? Tündérputtony vagy Gremese? Mi a különbség?Mennyiért éri meg? fórum

Mei tai - Melyik a jobb? Tündérputtony vagy Gremese? Mi a különbség?Mennyiért éri meg? (beszélgetős fórum)


2012. máj. 22. 11:18
Elfelejtettem:A combi részénél nem volt párnázva és nagyon vágta a lányom combiját.
2012. máj. 22. 11:17
Szia!Arra szerintem érdemes figyelned,hogy megfelelően legyen párnázva mindenhol!Én is vettem a vaterán ott jónak tűnt.És addig nem is volt vele gond amíg csak előre kötöttem a lányomat.Hátra már nem tudtam kötni mert folyamatosan nyomta a vállamat.Most készülök egy Ergo-t venni.
10. Tikky30 (válaszként erre: 6. - Iloverunning)
2012. máj. 21. 11:26
Az, sima kötős.
2012. máj. 21. 11:24
De tényleg, miben különböznek ezek a mei tai-ok? Mert ránézésre elég egyformák! Mitől jobb egyik a másiknál? Ezt azoktól kérdezem, akik már többfélét próbáltak!
2012. máj. 21. 11:24

Egyébként a hordozókendőt meddig lehet használni?

Megnézem a magyarindát is :)

2012. máj. 21. 11:21

Gremese után vettem Magyarindát.

Amíg a Gremesét hordtuk azt hittem, hogy tökéletes, aztán rájöttem, hogy tévedtem. A Magyarinda messze felülmúlja.

MI-t is egy magyar anyuka varrja.

2012. máj. 21. 11:20
Nekem gremese van, meg vagyok vele elégedve, pedig ez a v...rás alapmodell.
5. 61c2c43286 (válaszként erre: 4. - Tikky30)
2012. máj. 21. 11:20

megnézem vaterán, 5700-ért valóban nem drága!

Néztem a gremese honlapot, de ott azért elég drágák a hordozók!

2012. máj. 21. 11:13
Amúgy mi nagyon szeretjük, nagyon kényelmes, fiam is szeret benne lenni! :) Az ára meg szerintem nagyon is jó!
2012. máj. 21. 11:12
Nekem liliputi van, ez tetszett a legjobban anno,csak ajánlani tudom :) nagyon szépen meg vannak varrva az ilyen anyukás készítésűek is,de valahogy más,nekem a liliputi után már nem voltak olyan kényelmesek.(3 félét próbáltam azt hiszem)
2012. máj. 21. 11:04

Nekünk Gremese van. Nagyon nagyon szeretem. Gremsperger Emese gyártja, ő egy magyar anyuka. Szerintem túl sok különbség nincs a gyártók között, legfeljebb árban és némi fazon eltérés. Aukciós oldalon találsz tőle is akciósat, érdemes megnézni, illetve babakassza akcióba szokott lenni -40% kedvezménnyel, valamint a honlapon utolsó darabokat árusítanak ki.

Én azt tudom, hogy mei tai nélkül nem is tudom elképzelni a gyereknevelést. mi mindennap használjuk.

2012. máj. 21. 10:54

Sziasztok!

5 hónapos a kisfiam és nagyon szeretnék venni egy mei tai-t, mert a kendő lassan kényelmetlen, a kenguru pedig nem vált be.

Nézegettem internetes oldalakon használtakat is, mert azok annyira nem drágák, de nem tudok dönteni.

Akinek van tapasztalata, leírná, melyik vált be?

Köszönöm szépen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook