Méhtestrák (beszélgetős fórum)


2023. márc. 29. 13:05
Sziasztok! Meg mindig varok kerdezoket. Lehet, hogy senki nem jar erre? Az ilyen oldalak rengeteget tudnak segiteni. Itthon evi 1400 eset van atlagban. Ki, hogy elte meg a mutetet, hogy van azota? Irjatok Kedves Lanyok@
2022. nov. 17. 08:34
Szia Nemkata! A mutet rakos elvaltozas miatt lesz?
2022. nov. 12. 08:59
Kedves Nemkata! Volt mar valamilyen muteted korabban? Tehat a,felkeszukes. Senki nem beszel rola, pedig fontos szerepe van a labadozasban. Vegyel nagyibugyit, ami magas es nem bantja a sebeket. Fontos, hogy pamut legyen. Nekem a bambuszbugyi volt a legjobb. A koldok kornyeken is lesz vagas / fugg a sebesztol es a mutettol. Minden megy? Petefeszkek is? / tehat magasabb bugyi kell. Ha tangat hordtal, furcsa lesz. Amit most vegyel mar meg: gondolom vitaminokat szedsz, de kiegeszitonek: cink, valami jofajta kollagen, Biotin. Mind segiti a sebek gyogyulasat! A belsoket is. Kerdezd meg a dokit majd,hany belso varratod van? Meglepo szamot fogsz hallani. Ha mennek a petefeszkek is, akkor kezd el turbozni a borod. Nem sima testapolora gondolok. Olasz oldalon ajanlottak testapolo ala az olivat, foleg a has, csipo, mellek teruleten. Le fog esni a horminszinted, latszani fog a borodon. Ezzel tudsz egy kicsit segiteni.
2022. nov. 11. 21:56
Ha minden igaz: 4 pici vagasod lesz. Az , hogyan gyogyul a borodtol es az altalanos allapotodtol fugg. Ne siess haza a korhazbol ezt a legkomilyabban mondom. Igaz, hogy igy nincs nagy vagasod, de belul mindent atrendeztek. En elkovettem azr a hibat, hogy nagyon igyekeztem haza. Most mar tudom, jobban tettem volna ha maradok meg 2 napot. Lelkiekben keszulj fel es fizikalisan is! Mar most ne egyel nehez dolgokat, igy szoktatod az emesztesed, mert nutet utan kimelo kajan leszel. Nekem ezt senki nem mindta, megszenvedtem vele. Fokozd acfolyadekbevitelt ! Jobban gyogyulnak a sebek!
2022. nov. 11. 19:44
Szia Kedves Sorstars! Hol lesz a mutet? Mikor volt a diagnozis? Hany eves vagy? Most milyen allapotban cagy? Ez a legfontosabb! Keszulj a mutetre / nekem senki nem mondta/ . Az altatas legyengit: 1,5-2 ora a nutet ideje. Fugg az orvos tapasztalatatol, ugyessegetol is. 6 hetet mondanak. Nekem tobb volt. Lesznek belso hegek is, azok gyogyulasa 12-14 het. A kulso sebek szepen gyogyulnak. Varratszedes utan jobb lesz, addig huzodhat.
2022. nov. 11. 18:50
Kedves Anonim. Én szívesen venném a tapasztalataidat és a felhalmozott tudásodat. Műtét előtt állok, és nagyon sokat olvasok a témában. Kb 2 hét múlva lesz a műtét, laparoszkóposan vesznek majd ki mindent. Leginkább most az foglalkoztat, hogy milyen gyors a regenerálódás.
2022. nov. 10. 08:23
Nagyon sokat olvastam errol a betegsegrol. A szovodmenyekrol, mellekhatasokrol. Ha barkit erdekekl, szivesen megosztom. Sajnos nem voltak jo tapasztalataim a segito tajekoztatassal. Megprobaltam mindent keresgelni. Szoval Kedves Sorstarsak segitsunk egymasnak!
2022. nov. 7. 19:16
Sziasztok! Szeretnek egy forumot inditan kfejezetten azon holgyeknek akiknek ilyen betegseguk volt van. Muteten estek at. Az itthoni tajekoztatas nagyon siralmas! Igy gonfolom, orulok ha neked mas a velemenyed! Segitsunk egymasnak! Amit tudok, szivesen megosztom. Szeretnek en is tanacsokat, otleteket kapni.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook