Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Méhen kívüli terhesség lombik program alatt?Van valakinek tapasztalata? fórum

Méhen kívüli terhesség lombik program alatt?Van valakinek tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 29. 07:06
Így már értem.
10. e28c748947 (válaszként erre: 9. - Ncilány)
2010. okt. 27. 14:06
Sajnos ebben semmi érdekes nincs, ez tényleg megtörténhet lombik-programtól.Hisz itt is 1-3 napot "utazik" az embrió, míg helyet talál magának vagyis megtapad.Így sajnos nyugodtan elindulhat a petevezetőbe is, és mivel lombik-programról beszélünk, ahol is gyógyszeresen növelik a nyálkahártya vastagságot is, így a vezető fala is megváltozik.Erre sajna én is élő példa vagyok,ott talált helyet magának anno szegény embrikém.Szóval a lényeg, igen van sajnos ilyen, és NEM természetes úton.
2010. okt. 26. 14:51

Ez érdekes, mert ha a méhüregbe ültetik vissza, hogy kerül a petevezetékbe?

Ha csak nem természetes módon sikerült, a hormon tabletták miatt. És utána, nem sokára volt a lombikra az időpont.

Nem csinálnak előtte ultrahangot?

2010. okt. 26. 14:37
Atya ég! Ilyenek lehetségesek lombiknál??? Nem gondoltam volna! :((
2010. okt. 26. 14:33

az egyik ismerősöm épp tegnap szülte meg a lombikbabáját,azt,amelyik jó helyen tapadt meg.

Lett volna ikertesó is,de Ő méhen kívüli volt.

2010. okt. 26. 14:29
Sziasztok! Volt már valakinek olyan, hogy lombik program keretében sikerült a babásodás, de méhen kívül? Vagy olyan előfordult valakinél, hogy egy baba a helyén tapadt meg, a másik méhen kívül?
2010. szept. 27. 20:19
Sajnos a lombik kezelésnél akár 3-5% a méhenkívüli terhesség lehetősége,természetes úton ez 1-2%.És akinek volt egyszer nagyobb az esélye egy másodikra.Tudok olyat akinek 5 volt.
2010. ápr. 17. 13:13
Nekem nem volt ilyen szerencsém .Ahogy elkezdtem a stimut lett egy méhen kívüli terhességem.Engem meg kellett műteni eltávolították a jo.-i petevezetéket a bal amúgy is el van záródva. Ráadásul a klinikán volt egy szobatársam aki szintén méhen kívülije volt-lombik után! és neki is a petevezetéket távolították el.Nem gondoltam volna én se hogy ilyen lehetséges amikor elkezd.És szeretném tudni hogy mennyi esélyem van még ezek után.
2010. ápr. 15. 20:55
Szia kolléganömnek volt lombik után méhenkivülie azt mondja ez levan irva arra a papirra amit aláiratnak velük,,szerencsére mind a két petevezetéke és a méhe is megmaradt.
2010. ápr. 15. 19:24
Tapasztalatom nincs, viszont nem igazán tudom elképzelni a szitut. A lombik arról szól, hogy embrió(ka)t ültetnek a méhedbe. Ráadásul az előtte kapott hormonok miatt nem lehet közbe természetes úton teherbe esni, szóval ezt nem nagyon értem így.
2010. ápr. 15. 17:27
Méhen kívüli terhesség lombik program alatt?Van valakinek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook