Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


3129. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3128. - Szofi99)
2010. jún. 6. 08:15

Szia Szofi!

Nálunk is remek az idő, csak most meg ugye fél napot a konyhában kell tölteni, hogy elkészüljön a vasárnapi ebéd.

Mindjárt indulok a szoliba, aztán bevetem magam a konyhába:):)

Legyen szép napod!!!

3128. szofi99
2010. jún. 6. 08:06
Jó reggelt mindenkinek! Jó kávézást ! Gyönyörüen süt a nap nálunk, szép napunk lesz !!
3127. szofi99 (válaszként erre: 3124. - Kosarozalia)
2010. jún. 6. 08:01

Szia !


Jé! Te Szolnokon laksz??? Mert hogy én is szolnoki vagyok !!

2010. jún. 5. 23:14

Lányok!

Ma délután egy nagyon kedves szomszédasszonyomnál voltam beszélgetni. Kint fák alatt ültünk, párnázott kerti székben, és amikor felálltam, hogy jövök haza, tudjátok mit csináltam????


Visszanéztem a párnára, hogy biztosan tisztán hagytam-e ott. Nem-e összevéreztem. Hihetetlen, hogy az agy mire képes, hogy a beidegződéseket nem könnyen felejti......

Ma a lánykám tampont és betétet vásárolt,és annyira jó érzés volt, hogy nekem ez már nem kell. Ezt elfogadta az agyam. Mondtam is apának, hogy neki egy tinédzser felesége van, akinek még menstruációja sincs, újra fiatal vagyok, Ő meg lehet pedofil, hogy ilyen kisleánykákkal kezd ki, mint én:):):)

Most azt is leszögeztem magamban, hogy már a párnára sem kell többet visszanéznem....., a rosszban is van nagyon sok jó.


Margaréta! Ez ám a szabadság, vagy felszabadultság, mit tudom én, de hogy piszok jó, az biztos. És igaz a mondás, hogy egyik kezével elvesz az Isten, de két kézzel kárpótol.

Míg más írja le, és nem saját tapasztalatod, addig hihetetlen. Meg fogod tapasztalni a csodát, nekem elhiheted.

3125. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3121. - Margaréta68)
2010. jún. 5. 22:23

Szia Margaréta!

El tudom képzelni, hogy milyen nehéz lehet neked ez az élet.

Még hamvas leánykoromban volt egy naggggyon nagy szerelmem. Az Ő apukája is kamionos.Olyan életük volt, illetve van is, hogy apuka hazaért több hét után, magához vette az előre elkészített tiszta ruhacsomagot, kaját, és ment is tovább. Azt sem tudom, hogyan tudták összehozni a gyerekeket. Ma már idős, túl is van egy súlyos betegségen, azt hitték már temetni kell, hál Istennek nem így lett. A mai napig nyomja az ipart!!

Margaréta! Ha láttál még tisztes őszes halántékot, isteni mosolyráncokat, azt a napbarnított, megfáradt, de mégis kedves, sármos arcot, kellemes embert. Huh, már 17 éves koromban is megmelengette a szivemet, most is kedves mosolyra húzodik a szám, ha rá gondolok.......

Na jó, csak a kamionozásról jutott eszembe :)

2010. jún. 5. 21:54
Jucika!Nagyon szeretek a kádban lubickolni,én sem indulok /indultam/sehová,amíg reggel nem fürödtem,most maradt a zuhany.Rokon lelkek vagyunk,még csomó ilyen mániám van indulás előtt,ami ki nem maradhat,kínosan ápolom magam,de így érzem jól magam,gondolom Te is.Egyszer az is eljön amikor úgy lesz mint azelőtt.Addig maradunk királylányok!Puszi,jó éjt.
2010. jún. 5. 21:41
Vannak képek az adatlapon, bocsi, hogy nem nevetek rátok, de már nagyon fáradt voltam akkor.
2010. jún. 5. 21:39

Rozika!

Ezt az úszás dolgot nagyon megértem, persze, nem szabad.

Én a héten írtam a lányoknak, hogy annyira szeretnék futni, pedig eddig senki nem vett rá. Olyan jó lenne levezetni a feszültséget.

Meg tudod mit kívánok még? Egy nagy kádnyi nagyon habos vízben fürödni. Én egyébként is jobban kedvelem a forró vízben való elnyúlást, mint a tusolást. Amikor dolgozok, akkor 5 óra 20-kor kelek, hogy 7-re beérjek dolgozni, pedig itt a faluban van a munkahelyen. Minden áldott reggel kell nekem ez a kényeztetés, anélkül el van cseszve a napom.

Az, meg hogy egyszer ilyen, máskor olyan az egészséged, az nálam is úgy volt. A pihenés, az gyógyír, nehogy emelgess, ne túlzottan foglalkozz a házi munkával, most nem azt az időszakot éled, hogy minden az élére álljon a lakásban. Persze ezt nekem is nehéz volt elfogadni az elején, csak miután nehezet emeltem, egyből eszembe jutott, hogy mi is történt velem. Most a legfontosabb a Te egészséged, néhány hét, és közelíteni fogunk régi önmagunkhoz:):)

Te most játszd azt, hogy királylány vagy!!!

2010. jún. 5. 21:39

Sziasztok!


Ma csak bekukkantottam, gyorsan végigolvastalak Benneteket.

Timi vigyázz magadra, szerintem is korai még a munka, pihenj sokat.

Apa haza ért, szegény nagyon fáradt. Megszokni ezt az életet nem lehet, de sajnos ez van... Dolgozni muszáj, ő régen ezt választotta, most

már szívesen abbahagyná, de hova menjen? Műtétkor szabin lesz, már megbeszélte a főnökével

Mindenkinek puszi, szép álmokat!

3120. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3117. - 289fab1d6b)
2010. jún. 5. 20:57
Csinált egy csomó képet kisfiam rólam, még ma rakok fel, vagyis fiam, én béna vagyok hozzá. Ha fent van, szólok.
3119. kosarozalia (válaszként erre: 3106. - 289fab1d6b)
2010. jún. 5. 20:54
Köszi Szilvike,puszi.
2010. jún. 5. 20:51
Mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát!!!
3117. 289fab1d6b (válaszként erre: 3116. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 5. 20:50

De jó neked, tudsz napközben aludni. Én sajnos nem, lehetek akármilyen fáradt, vagy beteg, napközben nem tudok aludni, még ha besötétítek akkor sem:(


Láthatnánk fotót az új frizurádról???

3116. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3101. - A0aecda338)
2010. jún. 5. 20:46

Timi, köszi a körmös infót!


Amikor a hét elején megemeltem magam, nekem is azt mondta a Brigi barátja, hogy biztosan begyulladt. Ő igaz állategészségügyi főiskolát végzett, jó tudom, hogy mi emberek vagyunk, de mégis nagyon ért az ilyen dolgokhoz, látott már egy -két dolgot, és nyilván igaza volt. Csakis sok pihenéssel jön rendbe, azt tapasztaltam. Most már Te is otthon leszel,nagyon kérlek, hogy sokat pihenj.

Délután hatalmasat aludtam, leszívott ez a nagy szépészeti kirándulás, fél hétkor keltem, hogy megfőzzek, mert tudtam, ha hazaérek már úgysem bírok. Ma éjjel biztosan sokáig fent leszek.


Várom már Lászlót, mi van a friss műtöttekkel. Puszi.

3115. kosarozalia (válaszként erre: 3109. - A0aecda338)
2010. jún. 5. 20:39
Szia Timike!Köszi,hogy elmondtad,megnyugodtam,hogy ebben a helyzetben most ez normális.Nem akarok semmit erőltetni,gondolom az orvos sem enged még úszni.Tényleg nagy türelem kell,azelőtt minden rosszat vagy kiúsztam,vagy kigyalogoltam magamból.Na,az még nem most lesz.A lépcsőzést,pakolást én is korainak tartom,szegénykém, remélem nem lett semmi gond ott bent.Csak tudomásul kell vennünk,hogy nekünk hatalmas átalakítás történt ott belül,az orvosom ezeket a szavakat használta.Te is vigyázz nagyon magadra.Puszi
2010. jún. 5. 20:32
Jó éjt, Timi, aludj jól.
2010. jún. 5. 20:30

Mindenkinek jó éjszakát!


Puszi

3112. a0aecda338 (válaszként erre: 3108. - 289fab1d6b)
2010. jún. 5. 20:28

Szia Szilvike!

Úgy érzem,hogy a hólyagom és még a beleim is fájnak,ehhez hasonlót a műtét utáni héten éreztem,akkor antibiotikumot kaptam,igaz most hőemelkedésem nincs.Van hűtőzselém,tusolás után bebújok az ágyba és kipróbálom.Köszi a tanácsot.


Évike várja már a nyári szünetet?

Dániel már most nyűglődik,hogy mennyire fognak hiányozni a barátai,nem nagyon tudnak találkozni,mert az ország különböző pontján laknak.Neten tudnak csak kapcsolatot tartani.


Vigyázz magadra,legyen szép a hétvégétek.


Puszi az egész családnak.

2010. jún. 5. 20:21
Jucika!!!! Hol vagy??????
3110. 289fab1d6b (válaszként erre: 3094. - Szofi99)
2010. jún. 5. 20:20
Szia Szofi! Örülök, hogy jól vagy, mindennek a kulcsa a pozitív hozzáállás, és hogy mindig tudjunk mosolyogni.:)
2010. jún. 5. 20:17

Szia Rozika!

Egy darabig még a hullámvasúthoz fog hasonlítani a közérzeted.Nálunk sem volt ez másként.Én úgy érzem,hogy három hét után jobban éreztem magam mint most öt hét után,kedden már hat hetes leszek.

Legyél türelmes és nagyon vigyázz magadra.Nem értek hozzá,de szerintem még az úszást nem kellene elkezdeni.Sem egy fertőzés sem a megterhelés nem hiányzik neked.Az orvosod engedélye nélkül ne menj le az usziba.

Komolyan mondom,hogy nagyon kell vigyázni,csütörtökön elkezdtem dolgozni,egy kisteherautó árút bevittünk a boltba,mindent kipakoltunk,a nehezebb kartonokat kolléganőm cipelte,én a könnyebbeket fogtam meg,lépcsőzni sokat kellet,lehet hogy kiszúrtam magammal.A gyomrom és a nunim közötti rész majd leszakad.

Már érzem,hogy korán kezdtem dolgozni,nem kellett volna,ne ess ugyanebbe a hibába.

Puszi

2010. jún. 5. 20:17
Ja, jegelni úgy kell, hogy a jégzselét nejlonba, aztán egy tiszta konyharuhába, 10 perc jegelés, 30 perc szünet, nehogy megfázzon a hólyagod. Házidokim tanácsolta, nekem bevált.
2010. jún. 5. 20:15
Timi! Hétvégén pihi, jegelés. Ez parancs!!!!
3106. 289fab1d6b (válaszként erre: 3105. - Kosarozalia)
2010. jún. 5. 20:14

Úszkálni????? Legkorábban műtét után 6 héttel, ha a kontrollon a doki megengedi.

Egyébként nekem is hullámzó volt az állapotom, egyik nap jobb, a másikon rosszabb. De most már sokkal több a jó, és nagyon kevés a rossz.

Ha elfeledkezem magamról, és lefutok a lépcsőn, vagy nehezebbet emelek, azért még érzem, hogy nem vagyok 100%-os.Legyél még nagyon óvatos. Tanulj mások hibáiból.

2010. jún. 5. 19:53

Sziasztok lányok!

3 hete múlt,hogy műtöttek,egészen jól meg voltam,de szinte egész héten gyenge voltam,hasam is jobban fájt mint eddig,nem jó a közérzetem.Az előző időszakhoz képest mintha vissza esés lenne.Nálatok is ilyen hullámzó volt?Ma már kicsit jobb volt,de félek,hogy hol előre hol hátra.Olyan munkát csinálok csak ami nem megerőltető,azt hittem jövő héten már kicsit úszkálhatok is.Puszi nektek

3104. a0aecda338 (válaszként erre: 3103. - Szofi99)
2010. jún. 5. 19:40

Szia Szofi!

Most már több mint két hétig pihenhetek,egy-egy nap megszakítással.Szerdán megyek Szegedre árúért,boltozni csak szombaton fogok.A szövettanom nekem is negatív.

Vigyázz magadra,puszi,Timi

3103. szofi99 (válaszként erre: 3101. - A0aecda338)
2010. jún. 5. 19:24

Szia Timi!


Akkor már hétfőn mész is a dokihoz? Ha nem jól érzed magad, akkor már jobb lenne mielőbb!!Nem vagy lázas ?

A citologia már adott, mütét előtt és a szövettan a mütétből, vagyis az nekem jó. A mammográfiára a nőgyógyász és a háziorvos is adhat beutalót.

Én szedem a remi.., calciumot, magnéziumot, és a Klimakt heel nevü készitményt, felváltva. Nekem ugygondolom hogy kell, néha eszméletlen hőhullámaim vannak, leizzadok nagyon, a vérnyomásom pedig igencsak ingadozik. Ezek a tüneteket enyhitik, ezek nem ártanak, fölösleges szenvedni, ha nem muszály. A hormonpótlást pedig majd még meggondolom.

A remi... csak orbáncfüből, és poloskavészből áll- jó neve van mi?-


Most már pihenj légyszi !!!!

2010. jún. 5. 19:14

Margaréta,minden gond nélkül hazaért apa?Beszélgessetek mindenről,mindkettőtöknek könnyebb lesz.


Zsuzsa,hol vagy,miért nem gyakorlod az írást?


Ági,eltüntettétek a beázás nyomait vagy turbékoltok,mint a galambok?Két nap óta felénk sem néztél.

2010. jún. 5. 19:09

Sziasztok!

Kibírtam a mai napot,felhúztam a haskötőt,így valamivel könnyebb volt.Az a gyanúm,hogy valami begyulladt odabenn,fáj az egész belsőrészem.


Ildikó,nincs jelentősége,hogy mikor műtöttek,közénk tartozol.Gyere amikor tudsz.


Szofi,neked szükséged van a tablettára és utána a gélre?Én sem egyiket sem másikat nem szeretném használni.A citológiához honnét vesznek kenetet?Ez a vizsgálat csak annak kell akinek maradt csonkja?Mammográfiára a nőgyógyász ad beutalót?Bocsi,de nagyon járatlan vagyok ezekben a dolgokban.


Szilvike,összeírtam,hogy mit akarok megkérdezni a dokitól,hétfőn reggel fogom felhívni,hogy az osztályra vagy hozzá menjek.Vigasztald a barátnődet,most nagy szüksége van rád.Szegény,nagyon kikészülhetett.Lehet,hogy még titkon reménykedett,hogy a kislány miatt megjön a fickó esze,bár meglehet,hogy a farka irányítja.kívánom,hogy minél előbb legyen túl az egészen és örüljön a lányának.


Jucika,már nem tippet ragasztanak a körömre,egy sablont illesztenek a köröm alá,ennek segítségével tudják meghosszabbítani a körmödet,felkenik a zselét és uv lámpa alatt megköttetik.Utána a sablon lekerül,lehet formázni,díszíteni.A saját köröm nincs megcsiszolva,csak gombaölővel lekezelve és zsírtalanítva.Töltéskor is csak a zselé van lecsiszolva,a köröm nem sérülhet,ha szakszerűen dolgozik a körmös.Vannak a neten körmös oldalak,ott akár még ötleteket is szerezhetsz,hogy milyent szeretnél.Az enyém most építve volt,mert a műtét miatt lecsiszoltattam,4 hetenként szoktam töltettni,addigra a mintát is megunom és már kezd látszani a lenövés.

2010. jún. 5. 19:05
Vajon Timi hogy bírta????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook