Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


4628. ametiszt73 (válaszként erre: 4627. - A0aecda338)
2010. jún. 30. 07:10

Igen másnaponta,de most átállunk a 2 meló-2 szabadra! Igazából a neten meg telefonon jövő rendeléseket veszem föl:)) Nyugdíjasnak, nyugdíjas meló:))

A doki szerint az a jó,hogy kijön mert a szervezet kidobja a felesleget...

Az már a személyes pechem,hogy ilyen sokáig,bár a doki szerint ha egy év múlva fel kéne nyitni tisztítani,az rosszabb lenne.

4627. a0aecda338 (válaszként erre: 4624. - Ametiszt73)
2010. jún. 30. 07:04

Minden másnap dolgozol?Miből áll a munkád,telefonon veszed föl a rendeléseket?


Az orvosod mit szól hozzá,hogy még mindig van váladék?

4626. ametiszt73 (válaszként erre: 4613. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 30. 07:02

Igenis TE!!!!!! Pont azért,amilyen vagy ! BárányLeo kisasszony:)) Le tudod és mered írni a lényeget, az igazat , a mélyen fájót és a vicceset !

És segítesz,igenis segítesz ! Nekem olyan jól esett a leveled,ha ez számít akkor a lelkemen segítettél és itt mindenki...

2010. jún. 30. 07:01
Ma a mérleg 80 dekával kevesebbet mutat mint tegnap,ez jó hír,ezt leszámítva sza.ul érzem magamat.
4624. ametiszt73 (válaszként erre: 4602. - Rezeda63)
2010. jún. 30. 06:52

Egy pizzériában vagyok diszpécser.

Kétnaponta a dokim kinyomkodja a trutyit én meg naponta 4-5 ször kötözgetem lefertőtlenítem:(((

Sajna ,mivel albérletben vagyunk muszáj melóznom,minden fillér fontos...

2010. jún. 30. 06:37

Szia Kamilla!


Nekem sem maradt semmi,és viccesen szoktam mondani,hogy a műtéttel kikapcsoltak bennem valamit,a kapcsolót viszont nem találom.keresem a megoldást.

Tegnap a Szójavit kapszuláról olvastam több olyan beszámolót,amiben azt írták,hogy az ágyban is pozitív hatása van.Kapható belőle intim gél is.


Nem próbáltad még ezeket a készítményeket?A hőhullámok segítség nélkül csökkentek?Próbálkoztál-e valamilyen segítséggel?


Amikor tudsz gyere és írd le a tapasztalataidat vagy ami éppen foglalkoztat.


Puszi:Timi

2010. jún. 30. 06:27

Jó reggelt,szép napot kívánok!


Azt hiszem,a műtét éjszakája volt ilyen végtelenül hosszú,mint a mostani.Hajnali 4-ig semmit nem aludtam,utána lehet,hogy meg-meg szunnyadtam,a hőhullámok megsokszorozódtak az éjszaka,olyan,mint ha az egyik jött volna a másik után.Amikor azt éreztem,hogy mindjárt el fogok aludni,jött a tűz és az álom ment.Szétrobban a fejem,pocsékul vagyok.

4621. kamilla62
2010. jún. 29. 22:45
De jó, hogy rátok akadtam. Engem már több mnt két éve műtöttek.Seb begyógyúlt, hőhullám elcsitúlt, depressziós időszak áthidalva...és mégisem vagyok az igazi.Azt még nem mondtam el, hogy nekem a petefészkeimet is kivették.Azóta keresem azt a nőt aki valaha voltam és sehol nem találom.Hazudnék, ha azt állítanám, hogy a műtét előtt egy Cicciolina szexétvágya tombolt volna bennem, de én úgy érzem, hogy szexuálisan lenyugdíjaztak...
4620. Margaréta68 (válaszként erre: 4618. - A0aecda338)
2010. jún. 29. 22:36
Jó éjszakát Timi! Aludj jól!
4619. Margaréta68 (válaszként erre: 4616. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 29. 22:32

Tudod, Jucika, nekem is nap, min nap eszembe jut, hogy milyen jó, hogy vagytok. Rengeteg információhoz jutottam általatok, meg persze szeretethez, törődéshez, ha csak virtuálisan is.


Egyébként mindegy, hogy kisbárány Jucikánk, vagy oroszlán Jucikánk van, szeretjük mindkettőt!!!!

2010. jún. 29. 22:30
Jó éjszakát,Lányok!
4617. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 4614. - A0aecda338)
2010. jún. 29. 22:26
Köszönöm!
2010. jún. 29. 22:24

Margaréta!

Olyan örömmel tölt el, hogy Te még időben rátaláltál erre a fórumra. Nagyon szerencsés vagy.

Végig kísérhetted sok-sok asszony különböző testi bajait, lelki vívódásait. Nem fogsz majd értetlenül állni semmilyen dolog előtt, legyen az testi fájdalom, vagy lelki megpróbáltatás. Mindig eszedbe fog majd jutni vagy az egyik, vagy a másik barátnőd. Biztosan erőt tudsz majd meríteni belőlünk.

Szívemből kívánom, hogy így legyen, és mindig a segítségedre lehessünk a nehéz időkben. Mindent meg foguk tenni Érted. Puszika.

4615. a0aecda338 (válaszként erre: 4613. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 29. 22:19
Lehet,hogy éppen ezzel segítesz,hogy leírod a hangulat változásodat,ebből is erőt meríthet,aki hasonlóan érez.
4614. a0aecda338 (válaszként erre: 4611. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 29. 22:17

Jucika,azt nagyon gyorsan felejtsd el,hogy azért kedvesek veled az emberek,mert sajnálnak.Azért kedvesek mert Te is az vagy velük.Ez az emberek természetes reakciója.Lehet,hogy eddig is ilyenek voltak,csak nem akartad észrevenni,vagy ha tüskés voltál akkor ők is szúrtak.

Biztosan érted mi a lényege ennek a katyvasznak.


Ne szégyellj semmit,írj le mindent ami bánt,nem nevetünk ki.


Én hiszem,hogy ezen a sírós időszakon is túl leszel hamarosan,úgy tűnik érzékenyebben reagálsz dolgokra,de vissza fog jönni a vidám,kicsit bolondos Jucika.


Mi így is szeretünk,a családod is,minden rendben lesz.

4613. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 4609. - Margaréta68)
2010. jún. 29. 22:09

Margaréta, olyan aranyos vagy!!!!!

Küldjél hozzám egy üvegest, aki kicseréli a tükröket!!!!!

Basszus, én kezdtem bele a könyvbe, én akarok másokon segíteni???? ÉN??????????

4612. Margaréta68 (válaszként erre: 4608. - A0aecda338)
2010. jún. 29. 22:09
Egy egyszerű citromfű tea nem segít? Csak halkan kérdezem, mert nem igazán értek hozzá, mivel nálam a vízszintes helyzet egyenlő az alvással:-)) A múltkor már a férjem rám szólt lefekvés után, hogy: "Édesem, te még méhes maca vagy, ne aludj már". Meséltem neki a MMK-ról:_))))))
2010. jún. 29. 22:06

Jaj, Istenem, úgy szégyellem hogy leírtam ezeket.


Rezeda, tudom, egyszer nagyon megbántottalak, még egyszer elnézést kérek, látom, komoly, mély érzésű asszony vagy, meg Te tanultál is biztos az ilyen dolgokról, segíts már, hogy ugyanaz lehessek, mint voltam. Olyan nevetős, ne olyan, aki már boldogságában, örömében is sír, hanem nevet.

4610. a0aecda338 (válaszként erre: 4603. - Ildikó 67)
2010. jún. 29. 22:06

Szia Ildikó!


Annyi a pozitív változás,hogy nem sivatag,de a libidó hiányzik.Nekem erre kellene valami csodaszer,valahogy nem akar jönni a bizsergés,erőltetni viszont nem akarjuk a dolgot.Lehet,hogy pár napra ki kell költöznünk Szelídre,gyerekek nélkül.

4609. Margaréta68 (válaszként erre: 4607. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 29. 22:05
Debil, csökkent nő??????????? Jajjjjjj, Jucika nézz már bele a tükörbe!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4608. a0aecda338 (válaszként erre: 4599. - Rezeda63)
2010. jún. 29. 22:00

Eda,műtét után kaptam a kórházban dormicum tablettát,úgy aludtam tőle,mint a bunda.Ahogy hazajöttem,kiírattam a háziorvosommal,azóta szedem.


Műtét előtt is vettem be néha ezt-azt amikor már nagyon kimerített az alváshiány,de nem szedtem rendszeresen.


Szeretnék bogyók nélkül aludni,ha nagyon nem megy akkor veszek gyógynövény cseppeket.

2010. jún. 29. 21:56

Sziasztok Kedveseim!!!!!!!!

Nem tudom hol kezdjem. Elmondtam nektek, milyen zizi voltam hétvégén. Teljesen elmúlt.

Jött helyette más. Nem is értem, mi történik velem. Lányok, mi van velem????? Olyan lágy, mint a vaj olyan lettem. Ti sem ilyennek ismertetek meg, én meg főleg el vagyok képedve magamon.

Oroszlán jegy vagyok, vagyis voltam, olyan igazi ragadozó. Ha lenne olyan, hogy bárány jegy, akkor most abba sorolnám magam.

Nem tudom mi történik. Én változtam, mint mondtam, és azt a rengeteg kedvességet, amit kapok most,nem tudom hova tenni. Mindjárt meghatódom, és elsírom magam. Már a munkahelyen is. És kétségek gyötörnek, hogy azért kedvesek-e velem,hogy én is az vagyok, vagy pedig azért, hogy nem-e csak egy debil, csökkent nőt látnak, és az ilyenekkel kedvesnek kell lenni. Szégyellem leírni előttetek, de ez van.

Vacsoránál is sírtam, itthon a legmélyebb gondolatokat is ki merem adni, itthon nem kell szégyenkezni. És aztán azért sírtam, hogy milyen együttérző és támogató családom van. Kislányom remek pszichológus, alkalmazni tudja az életben is a könyvből tanultakat . A fiúk humorérzékükkel vegyített, kellő komolysággal segítenek, beszélgetnek velem. Sírok, az irántam tanúsított mélységes szeretetük miatt. És mindenki, mindenütt kedves, és rendes velem. És közben figyelem magam, hogy mi van, megbolondultam én????? Miért sírok, amikor ezért minden normális ember nevet???? És örülök a szeretetnek, nevetni kéne, én meg örömömben sírok.


Lányok, én most nagyon gagyi vagyok, írjatok a moderátornak, tiltson ki erről a fórumról, nektek nem erre van szükségetek. Írjátok meg neki, hogy Ti a régi Jucikát, az oroszlán jegyűt akarjátok visszakakapni.

A bárányok hallgassanak!!!!

Nem baj, ha kinevettek, akkor is szeretlek Benneteket, és ha nem értetek, az sem baj, hisz én sen értem magam.

Üdv: Bárányka.

4606. Margaréta68 (válaszként erre: 4605. - A0aecda338)
2010. jún. 29. 21:55
Ez nagyon vicces lehetett:-))) Te szegény, a szúnyogcsípéseidet nem irigylem! A sok-sok mínusz 10 dekákat viszont nagyon:-)))
2010. jún. 29. 21:51

Sziasztok!


Lányok,igazán megérdemelnék néhány 10 deka minuszt,keményen megdolgoztam érte.A lábujjaim tele vannak vízhólyaggal,sajog minden porcikám.Nagyon okosan elindultam újatlan pólóban,szúnyogriasztó nuku,millió szúnyogcsípés van rajtam.A kerékpárút mellet szinte végig búzatábla és susnyás,söpörni lehetett rólunk a vérszívókat.A Duna-parton eszembe jutott,hogy apa berakta a hátizsákomba a vízhatlan esőkabátját,fölhúztam,na ennél jobb szauna nem kell.Szabályosan folyt rólam a víz,az csak mellékes,hogy úgy néztem ki mint egy ufó,de a szúnyogok nem fértek hozzám.

Képzeljetek el egy zöld térdig érő esőkabátban,kapucni a fejemen és gyors-gyaloglok.

Szerencsére közlekedési balesetet nem okoztunk,de alaposan megbámultak bennünket.Nem számít,a cél a fontos az eszköz nem számít.

2010. jún. 29. 21:36

Sziasztok!


Rezeda köszi a fagyit, finom volt:-)))


Timike! Lazítok, de csak ilyenkor, fél hat mire haza érek, ma főztem, 9 előtt nem nagyon érek rá. Milyen volt a mai edzésed? Kellemesen elfáradtál? Nekem is nagyon hiányzik a torna, amire eddig jártam, de már nem merek, mert érzem, hogy a hasizomgyakorlat nem kellemes. Így inkább nem járok, majd ha meggyógyultam.


Jucika! Nagyon sajnálom, hogy így érzel. Kire haragszol? Ezt kéne megfogalmazni, kimondani hangosan. Az orvosra? Itt a lányokra, akik túl voltak a műtéten? Kire? Nyugodtan mondd ki, szerintem senki nem fog ezért neheztelni rád. Lehet, hogy ezzel megkönnyebbül a lelked. Egyébként szerintem nem jól gondolod, ne így tekints a múltra. Gondolj arra, hogy te mekkora fájdalmat voltál képes elviselni, annak ellenére, hogy felkészületlenül ért. LEGYÉL EZÉRT NAGYON BÜSZKE MAGADRA!!!! És mindig gondolj arra, hogy itt a fórumon MINDENKI mennyire szeret Téged, még így "ismeretlenül" is. Légy boldog, tiszta szívből kívánom. Puszi!

4603. Ildikó 67 (válaszként erre: 4598. - A0aecda338)
2010. jún. 29. 20:41
Szia Timi!Ezen a héten még szabin vagyok.Pihentem is takarítottam is.Nekem már nagyon régen volt hőhullám.Nem is emlékszem.Inkább csak megelőzésből szedem.Timi ne szenvedj!Találj valamit ami szimpatikus és terMészetes és szerintem kezd el szedni.Veled minden rendben?Van vmi pozitív változás,tudod ott?
4602. Rezeda63 (válaszként erre: 4601. - Ametiszt73)
2010. jún. 29. 19:36

És mit csinálsz vele? Kötözöd, vagy jársz még kezelésre, vagy most már magától gyógyul? Muszály volt így visszamenni dolgozni? Mit dolgozol?

Üdv: Eda

4601. ametiszt73 (válaszként erre: 4595. - A0aecda338)
2010. jún. 29. 19:21
12 órázom, de csak kicsit keményedik estére a hasam :)) Viszont még mindig szivárog:(( Nagyon elegem van már...
4600. Rezeda63
2010. jún. 29. 19:18

Jucika!

Kíváncsi lennék a mai napodra (no meg a kosaradra:))) Minden rendben? Túl sok a munka? Fáradt vagy? Vagy elfoglalt? Vafgy más gond van? hogy ritkán írsz!

Könnyen visszarázódtál a hétköznapokba?

Üdv: Eda

4599. Rezeda63 (válaszként erre: 4593. - A0aecda338)
2010. jún. 29. 19:14

Timi!

Mióta szedsz altatót? A műtét óta vagy már az előtt is? Gyógyszer vagy gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény? Komolyan kérdezem, mert ha régen szeded és gyógyszer, akkor egyik napról a másikra nem lehet leállni vele, mert rosszabb lesz mint volt. Csak fokozatosan.

Üdv. Eda

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook