Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


4680. 289fab1d6b (válaszként erre: 4677. - A0aecda338)
2010. jún. 30. 20:16

Hát, bosszantó tud lenni, ha egy háztartási alkalmazott hangoskodik. Nálam most pont a Mari(mosogatógép) berzenkedik amikor kiadom a munkát. Hangosan kattog, ennek ellenére szépen elmosogat, de kattog. Apa megígérte, hogy majd megnézi, csak győzzem kivárni:)

Még csak 5 éves, azt hiszem, még dolgozhat egy kicsit. Ő az egyetlen régi gép a konyhában, minden más ki lett cserélve

4679. a0aecda338 (válaszként erre: 4671. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 30. 20:11

Szia Jucika!


Örömmel olvastam,hogy már jobb a hangulatod,azért mégis leírom amit délután akartam,csak nem volt időm leülni.Ma vettem egy étrend-kiegészítőt,leírom,hogy mit ígér.

IDEGEIMRE MENTEK CSEPPEK,citromfű levél,macskagyökér,levendulavirág alkoholos oldata.

"A levendula legismertebb hatóanyaga a linlool.A valeriana gyökér valerianasavat,a citromfű hidroxifahéj savakat tartalmaz.Ezeket a gyógynövényeket a népi gyógyászatban régóta alkalmazzák.HOZZÁJÁRULNAK A NORMÁL IDEGÁLLAPOT,A LELKI EGYENSÚLYFENNTARTÁSÁHOZ,A MEGFELELŐ RELAXÁCIÓHOZ,AZ EGÉSZSÉGES ALVÁSHOZ.


Én ezektől a cseppektől várom az eredményt,állítólag nagyon kedvelt készítmény.Ma éjszaka szeretnék aludni.

4678. Ildikó 67 (válaszként erre: 4676. - A0aecda338)
2010. jún. 30. 20:09
Talán mégis kellene valamit szedned.
4677. a0aecda338 (válaszként erre: 4668. - 289fab1d6b)
2010. jún. 30. 20:00

Szia Szilvike!


A nevem Tímea Zsuzsanna,amikor kicsi voltam még nem volt Tímea névnap és a Zsuzsannát tartottuk.A mai napig megvan egy mesekönyvem amibe Apukám a következőket írta:Zsuzsikámnak nagyon boldog névnapot.Amikor iskolás lettem akkor a plébános bácsi valahol megtalálta az igazi névnapom dátumát,azóta nem tartjuk febr.19-én a Zsuzsannát.


Köszönöm kérdésed, Jánoskám pillanatnyilag jól van,még nem kell az inzulin.


Az új háztartási alkalmazott szuper,neve még nincs,de ügyesen dolgozik és ami a lényeg halkan.

4676. a0aecda338 (válaszként erre: 4659. - Ildikó 67)
2010. jún. 30. 19:49

Szia Ildikó!


Valóban elszánt vagyok,de,hogy mennyire leszek kitartó,az a jövő zenéje.A mérlegnek 9-10 kilóval kellene kevesebbet mutatnia,remélem egyszer látni fogom a bűvös számokat alattam.


A hőhullámok változó időnként jelentkeznek,a napom tűrhető volt,de a kialvatlanság rányomta bélyegét.

Puszi

4675. Rezeda63 (válaszként erre: 4664. - Kamilla62)
2010. jún. 30. 19:34

Szia Kamilla!

Örülök, hogy a végén méis csak jól sikerültek a dolgaid. Annál is inkább mivel ugyanazon szakmában dolgozunk, és el tudom képzelni azt az érzést, hogy valahányszor ránézel egy apróságra eszedbe juthat a saját fájdalmad.

Üdv: Rezeda

4674. Emma* (válaszként erre: 4664. - Kamilla62)
2010. jún. 30. 18:42

Sziasztok!


Nagyon szép a történeted! És öröm nekem is, hogy ha nem is belőled, de lett egy lánykád.

Nekem, nekünk nem adta meg ezt az Élet, mi megmaradunk egymásnak.:-(((:-))) Páromnak talán nagyobb lelkifájdalom, de túl kell tennie neki is magát ezen.

4673. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 4668. - 289fab1d6b)
2010. jún. 30. 18:36

Szia Szilvike!!!!

Jaj de jó, hogy rendben vagy!!!!!!

Nekem is kerekedett ma a lelkem, de a pocakom is:))

Fájt ma, és eléggé megduzzadt. Pedig a mai termésem kaja szempontjából: reggelire egy korpás kifli kefírrel, ebédre egy korpás kifli, 2 paradicsom, 5-6 szelet szalámi. A vacsorára rá se bírok nézni, nem kell. Úgyhogy nem a kajától pukli a hasam.

Nem is érdekel, csak ne fájjon. Volt most egy kis vihar, kevés esővel, lehet ezt jelezte a hasam.

Alias Aigner Szilárd.


Most meg, hogy bégető oroszlán vagyok-e, vagy büszke birka, nem tudom. Alakulok....Mutáns vagyok, lehet:):):)


Ametiszt!!!!

Holnap sem rendelhetek Tőled pizzát, kaptam a szomszédtól zöldbabot, azt kell megfőznöm holnap. Pedig eltökélt szándékom, hogy rendelek Tőled, ide az Isten háta mögötti faluba .

Kérlek szépen, add meg a telefonszámot. Lehet privátban is.

Nagyon jó ötletem van, adj e-mailt is.

Készülj Ametiszt, lelkileg vértezd fel magad, jelentkezni fogok!!:):):)

4672. 1d8984f9f3 (válaszként erre: 4671. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 30. 18:28

Szia!!!!

Hááát,én is kivoltam egy cseppet,mikor anno megtudtam, mi is van a hasamban...

Most meg ez...

De mi nők sok mindent kibirunk,igaz-e???

Szépestét.B./Évi/

2010. jún. 30. 18:10

Ez hihetetlen, hogy mekkora méretű miómákról olvasok!!!!

Hát ez őrület!!!!

Az enyém nagyon picinyke volt ehhez képest, minden oldala 3 cm-es. És mégis milyen problémákat okozott. Már elvérzés jellegű menstruációim voltak.

Rossz helyen volt, beépülve a méh falába, és nem engedte a méhemet összehúzódni menstruácó alkalmával.

Annyira utáltam, mintegy idegenként hordoztam magamban, és mit titkoljam, egy kis dögnek neveztem magamban.

Úristen, minek neveztem volna, ha nagyobb???

2010. jún. 30. 18:10
Timi, én is kértem a kórházban altatót. Stillnoxot kaptam, feleket vettem be belőle, de ahogy haza jöttem, rögtön abbahagytam, szerencsére jó az alvókám:)
2010. jún. 30. 18:08
Olvastam a történeteket. Egyik szemem sír, a másik nevet, de annál jobban ahogy Jucika írta, nem tudnám megfogalmazni. Nagy Mágus az öreg odafent, keveri a lapokat rendesen, és a leosztásnál nem biztos, hogy rögtön a legjobbakat kapjuk, de a játszma végére lehet, hogy nálunk lesz a Royal Flöss
2010. jún. 30. 18:02

Sziasztok Lányok!!!!

Elég volt végig olvasni a termést.:)


Jucika, drága, te most egy báránybőrbe bújtatott oroszlán vagy.:)


Timi, együttérzésem a szúnyogcsípések miatt, hajrá, ne add fel. Engem szerencsére nem szeretnek a szúnyogok. Köröznek, rám szállnak, aztán huss át apócára, és jól megcsipkedik.:):(

Remélem a mosógéped jól fog működni. Van neve?

Nálunk a Kati mos, Mari mosogat, Zsuzsi takarít(a teljes nevem Szilvia Zsuzsanna :))

Rég írtál kisfiadról, hogy van?


Mindenkinek együttérzésem, akinek bármi nyűgje baja van.

Nem akarom elkiabálni, de én teljesen jól vagyok. De tényleg. Minden kerek az életemben, és bízom benne, hogy így is marad

4667. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 4664. - Kamilla62)
2010. jún. 30. 17:59

Szia Kamilla!

Ez egy csoda, amit leírsz. Többször is elolvastam.

Mosolyogva olvastam. A lelkemből jött a mosoly....

Ez olyan szép. Nem tudott a leánykád a méhedben megfoganni, megfogant hát a szívedben. A szívedből, a szívedben születetett....

Igaz a mondás, hogy az Isten az egyik kezével elvesz, de a másik kezével duplán ad.

További örömöket kívánok Nektek, jó egészséget, és gratulálok ehhez a sikertörténethez.

Mert ez egy sikertörténet, AZ ÉLET ÍRTA.

4666. 1d8984f9f3 (válaszként erre: 4662. - Ildikó 67)
2010. jún. 30. 17:46

Szia,Ildikó 67!!!!

Endometriozis.

Mindkét petefészkemen 1-1- alma nagyságú daganat,szval: ezek is a levesbe.....

Most gyógyulgatok.És várom, hogy hizzak.......

P.B.

4665. Ildikó 67 (válaszként erre: 4663. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 30. 16:57
Ez szuper Jucika.Remélem a haragod is elmúlik addigra.
4664. kamilla62
2010. jún. 30. 16:56
Szia Rezeda!Nem, szülni nem sikerült.Nem törődtünk belele , persze, hogy orvosról-orvosra járva kerestük a lehetőségeket.Óvónőként pedig még hatványozottabban fáj, hogy nem lehet saját gyereked.Elég harcias természetem van ,nem tudtam sohasem beletörődni, hogy így, gyerek nélkül is szép lehet az élet.És akkor megtörtént a csoda, egy két hetes pici lánykát nem akart felnevelni a szülőanya, árvaház helyett azóta a mi lányunk.Ennek már 18 éve.Életem legjobb dötése, hogy őt örökbefogadtuk.
2010. jún. 30. 16:54

Sziasztok!!!!

Hú, lányok, nagyon fel vagyok dobódva. Most foglaltam le a wellnes napjainkat, Hévízre. 4 éjszaka, all inclusive ellátással, 4 csillagos szállodába. Júl.25-29-ig.

Jaj, én már indulnék is:):):)

Puszika, már repülök is a konyhába, vacsorafőzés.

Egész nap fájdogált a hasam, ha ültem, ha sétáltam, akkor is.

Voltam ma az üzemorvosnál, elmondta, hogy ne gondoljam, hogy én már gyógyult vagyok, az még nagyon soká lesz.

Amikor hazajövök munkából, akkor feküdjek le egy fél órát, ne cipekedjek, kíméljem magam.

Hát most nem fekszem le, pörgök, ez a kis kiruccanás feldobott.

Lehet, írtam már nem tudom, hogy mikor apa hazahozott a kórházból, már akkor megígérte, hogy ha felgyógyulok, elvisz wellnesezni, jutalmul,, hogy olyan szépen vettem az "akadályokat", és bátor voltam.

Most már nem lehetek szomorú!!!!!

És nem is vagyok::):):):)

4662. Ildikó 67 (válaszként erre: 4657. - 1d8984f9f3)
2010. jún. 30. 16:53
Szia!Ez a 4kg-os mióma nem lehetett semmi.Az enyém csak 1kg volt,de megkeserítette az életem.Az utóbbi milyen műtét volt?
4661. Ildikó 67 (válaszként erre: 4649. - Rezeda63)
2010. jún. 30. 16:48
Nagyon szépek.
4660. Ildikó 67 (válaszként erre: 4633. - Szofi99)
2010. jún. 30. 16:42
Érezd jól magad.Legyen jó időtök és vigyázz magadra.
4659. Ildikó 67 (válaszként erre: 4625. - A0aecda338)
2010. jún. 30. 16:38
Timi jobban vagy?Az egész napod megkeserítették a hőhullámok?Fog az a mérleg 5kg-val is kevesebbet mutatni.Irigylem a kitartásod és elszántságod.
4658. Rezeda63 (válaszként erre: 4657. - 1d8984f9f3)
2010. jún. 30. 14:55

Szia!

És hogy telt az elmúlt 9 áved? Mi volt ( ha volt ilyen) a legnehezebb benne? A második műtéted is nőgyógyászati volt, vagy az más?

Ha belegondolok az a 4 kg-os mióma őrült nagy. Nem vették észre, vagy Te húzódoztál a műtéttől, vagy olyan gyorsan nőtt? Még annyira fiatal voltál Te is a műtét idején. Ilyenkor elgondolkodtat, hogy a mai lányok mennyire későre hagyják a gyermekvállalást. Jó ez?

Üdv: Rezeda

2010. jún. 30. 14:23

Sziasztok!

Én még csak pár napja vagyok tag,de kiszúrtam ezt a témát.Én 9 éve estem túl ezen a műtéten,úgy,hogy a méhemre ránőtt egy több, mint 4 kilós mióma.Szóval,léc, vagyis mióma,méhestűl kifelé...Azóta nemrég szintén volt egy nagyműtétem,hát,tudjátok,még az volt az oltári szerencsém,hogy a 9 évvel ezelőtti műtétkor már volt egy gyönyörű 11 éves lánykám...

4656. Rezeda63 (válaszként erre: 4654. - Kamilla62)
2010. jún. 30. 13:11

Ha az ember valójában belegondol, tényleg morbid dolog. De azért gondolom végül csak sikerült szülni?????

Üdv. Rezeda

4655. Rezeda63 (válaszként erre: 4652. - Kosztianda)
2010. jún. 30. 13:09

A feltöltött képekből ítélve jó időtök is volt.

Üdv: Rezeda

4654. kamilla62
2010. jún. 30. 12:44

Üdvözöllek én is benneteket!

Sokat foglalkoztam az állpotommal, mindenfelé olvasgatva, tanulmányozva.Meggyőződésem, hogy valamilyen eddig a szervezeben termelődő ,,valaminek"a hiánya okoz nálam gondot.Lehet ezt hormonhiánynak, ösztrogén tudomisénminek hívni, de csakis ez a kiváltó ok.Hogy honnan tudom?Onnan, hogy a házasságom első 8 éve arról szólt, hogy hogyan tudnék teherbe esni. Sohasem használtam fogamzásgátlót, s a sors fintora, hogy kivettek belőlem minden olyan szervemet, amelyek megléte nem volt igazán ,,hasznomra"(legalábbis a tehetbeesés szempontjából)és adtak egy teljes évre való fogamzásgátlót.Hát nem morbid helyzet?

2010. jún. 30. 12:33
köszönöm a sok sok szép vidám jelet. ezek szerint nem lettem nagyon elfelejtve. ennek örülök
2010. jún. 30. 12:33
Hello Maca bnőim. Sajnos hazaértünk a nyaralásból. Mi történt itt? olyan sokat írtatok, hogy nem tudom végigolvasni. Nagyon jó volt minden. annyira meggyógyultam, h nekiálltunk kifesteni a lakást. hasam nem fáj, hiszti nincs. a nyaralás mindenre gyógyír.
4651. Rezeda63 (válaszként erre: 4650. - A0aecda338)
2010. jún. 30. 11:26

Szia Timi!

Keretezővel szoktam kereteztetni. Csak azt sajnálom, hogy sokat készítettem ajándékba is gobleneket, és azokat nem fényképeztem le. Mondjuk ezeket se jutott eszembe eddig. Pedig amit elajándékoztam azok között is volt néhány nagyon szép darab. Jelenleg a mütyűr képekre vagyok rázizzenve. 3 db-ot csinálok 6x6-os a kép mérete, csak nagyon nehéz mert annyira apró öltések, hogy még szemüveggel is csak nappal látom. Majd ha kész lesz megmutatom.


Nincs esetleg egy megbízható gyógyszerész ismerősöd aki tudna ajánlani valamit. De Én azt olvastam, hogy bizonyos esetekben az akupunktúra is jó hatású lehet. Kombinálják a természetgyógyászatot a természetes alapanyagú készítményekkel. Mindent meg kell próbálni!

Puszi : Eda

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook