Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megváltozott Apuka fórum

Megváltozott Apuka (beszélgetős fórum)


24. michelle.r (válaszként erre: 23. - Soufflet)
2023. febr. 14. 08:26

"elatta"


Tisztázzuk, eladta, vagy ellátta? 😝

23. Soufflet (válaszként erre: 22. - Timycat)
2023. febr. 13. 23:48

Az egyik exem 4-5 ev utan gyanakodott, mikor kiderult, hogy a noci regi ex-szel talalkozott parszor vagy tobbszor.

De a gyerek kikopott olyan volt, mint o, mar egesz kiskoraban, es csak kirohogni tudtam. Ritka szar apa volt egesz eleteben, de erre a ketes idore sem valtozott csettintesre, hogy szereti-e vagy sem azt a kisgyereket, akivel egyutt elt, elatta, nevelte.


Azert az erem masik oldalat is meg tudom erteni. Ha azt gondolnam, attosszintottak evekig ilyen "aprosaggal", lehet, hogy az en az agyam is elszallna.


Az az elozo sztori tenyleg hasonlo. Vagy itt a folytatas?


Apuci perkal, mar csak azert is, mert kotelezo, azt meg nem lehet megtenni, hogy ne jojjon vissza az eletebe.

22. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 13. 21:37

Nem tudom mennyi idős a gyerek, de ennyin múlik az apai szeretet? Mennyi időt voltak együtt előtte?

Mert egy újszülött esetében még megértem, hogy ennyin múlik, a férfi nem akar kötődni ahhoz aki nem az övé. De ha már egy gyerekkel volt kötődés, majd hirtelen felüti fejét a kétely ott azért nem normális dolog, hogy egy teszten múlnak az érzelmek.

21. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 13. 21:35
Mi, akik azt sem tudjuk, kiről van szó, honnan tudnánk??? Te ismered, legalábbis valamennyire, nem?
20. Bichi (válaszként erre: 17. - SsueB)
2023. febr. 13. 20:33
Hát ekkora véletlenek valóban nem igazán vannak. Nekem is ismerős volt a történet, csak én nem szánok időt a keresgélésre, de szerintem is igazad van...
19. dfc04c70e4 (válaszként erre: 17. - SsueB)
2023. febr. 13. 19:39
Érdekes egybeesés. Valóban.
18. Napsugár8 (válaszként erre: 17. - SsueB)
2023. febr. 13. 19:37

Azta :D

Kedves, aranyos, ártatlan apuka, 10 év után kételkedik...

17. ssueB (válaszként erre: 12. - Fülemüledal)
2023. febr. 13. 19:29

Múlt héten volt egy ilyen, én erre gondoltam, hogy talán ugyanaz lehet a fórumindító. Nyilván anonim mind a kettő, ki vallaná be, hogy ő volt :D

[link]

16. andi6020 (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
2023. febr. 13. 18:01
Azta :D
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - SsueB)
2023. febr. 13. 18:00
Nem én voltam!
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
2023. febr. 13. 17:59
Dehogy tudja elperelni,nem is áll szándékában. Csupán ez a teszt hiányzott hogy magától fizessen. Esélye sem lenne,mert makulátlan Édesanya vagyok.
13. fülemüledal (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
2023. febr. 13. 17:55
Ne haragudj, de ez nem egy amerikai film. :) Nem olyan egyszerű elperelni egy gyereket egy anyától, ahhoz komoly okok kellenek.
2023. febr. 13. 17:54
Van másik fórum is, vagy ti honnan tudtok ennyit?
11. vigyefene (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 13. 17:53

Tudjuk h nagyon szeretnétek tudni a kislányoddal együtt, de sajnos ez a jövő titka.

Amit most csinált, az egy szép dolog, de én úgy látom csinált ő sok nem szépet is. A változás lehet nagyon rövid életű, remélem kettőtök érdekébe, h legalább pár évtizedet tartson.

2023. febr. 13. 17:52

Nekem gyanús: magához édesgeti a gyereket, majd bebizonyítja, hogy rossz anya vagy, elperli tőled, és attól kezdve te fizeted a gyerektartást őneki. Miközben szépen lepasszolja a kislányt jobb esetben az apai nagyanyjának, vagy éppen a gyermek által nem szeretett mostohának.

Persze most lehet azt mondani, hogy túl feketén látom, és honnét tudom. Nem tudom én sem. Csak nagyon gyanús az ilyen hirtelen nagyfokú pozitív hozzáállás. Légy óvatos!

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2023. febr. 13. 17:52
Nem vonom vissza amíg nem fizet ki,de bízom benne hogy fizet. Az állami tartásdíjat nem fogom lemondani mert az tutira fizet.
2023. febr. 13. 17:51

Múlt héten azt írtad, nagyon megviselte a gyermeket, hogy a mintavételkor találkoztak - vagy ha nem Te voltál, kísértetiesen hasonlít a téma ahhoz a fórumhoz.


Eleve tudtad, hogy ő az apa, és az a pénz nyilván jár, amit nem fizetett az elmúlt hónapok során.

Viszont azt nem tudom, hogy ezek után mennyire okos dolog egyből visszaengedni a kislány életébe, mintha mi sem történt volna, bármennyire is örül neki a gyermek...

2023. febr. 13. 17:50
Kérd el az ígéreteket írásban is, biztos, ami biztos.
2023. febr. 13. 17:49
így van erre csak ő tudja a választ,buta kérdés volt részemről.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 13. 17:44
Erre senki nem fogja tudni a válasz.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 13. 17:42

Hogy hihetsz-e, ha magad sem tudod a választ, itt aztán senki sem tudhatja.


Én arra gondolok, nem a bíróság miatt csinálja, hiszen az elmaradást ki kell neki fizetni, gondolom nem vontad vissza a kérelmet, melyben kéred a tartásdíjat.

2023. febr. 13. 17:41
Erre senki nem fogja tudni a válasz! 🤷🏻‍♀️
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 13. 17:40
Sajnálom h ezt kell irjam, de erre a kérdésre most senki nem fogja tudni a válszt. Reméljük h megjött az esze, és ezután szebben fog viselkedni.
2023. febr. 13. 17:34
Megjött a DNS minta eredménye,ami igazolta hogy Apuka a gyermekünk Édesapja. Ma nagy örömmel hívott,hogy kifizeti az elmaradt tartásdíjat és innentől teljes mértékben kívánja támogatni a gyermeket. Vinni akarja bevásárolni és minden egyéb mást amit kíván a gyermek. Többször csapott be,igaz most egy pozitív teszttel amit ő kért 100%-ban Ő az Apa. Kislányom elsírta magát örömében hogy újra lesz Apukája. Vajon betartja az ígéretét? Mert egy újabb csalódást már nem bírna a Kislányunk. Nagyon határozott volt,nagyon szeretné innentől a gyermeket. Hihetek neki vagy csak a jogi dolgok miatt van ez részéről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook