Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megváltozhat valaki vércsoportja? Mert úgy tudom nem, viszont velem most ez történt. fórum

Megváltozhat valaki vércsoportja? Mert úgy tudom nem, viszont velem most ez történt. (tudásbázis kérdés)


8. 585a7aa9ec (válaszként erre: 7. - Jenett)
2019. jan. 11. 05:38
hmmmm, ez érdekes, én azóta sem tudtam meg hogy mi történt.
2019. jan. 11. 00:35
anyukámnak 0 Rh+ a vércsoportja, de állítólag valami vírus megváltoztatott valamit nála. Nem beteg, nem fertőző meg semmi ilyen, de még van két jel utána azt hiszem egy D meg egy E. Magánál kell hordania a papírt, nem adhat vért és nem is kaphat, csak kikeverés útján állíthatnak elő neki.
2018. dec. 14. 21:03

Meg vannak a régi papírjaid? Kérd ki a kórházból és akkor kiderül, hogy jól emlékszel e.

Az RH- terhességnél elég veszélyes.

5. 585a7aa9ec (válaszként erre: 4. - Birebora)
2018. dec. 14. 11:23

Az orvosom se, tegnap mondta épp, hogy rengeteget vitatkozott ez ügyben egy kollégájával.

De szigorúan kijelentette hogy positív vagyok. El kell fogadjam, egy hónap alatt 3 alkalommal nézték meg, de az elmúlt 35 évben is három alkalommal nézték meg és eddig ez nem így vot.

Lehet hogy még az orvostudomány sem tud mindent.

2018. dec. 14. 10:41
nem hallottam ilyet
2018. dec. 14. 10:13

igen ezt a cikket már olvastam, de nekem sehol sincs a varians, pedig már genetikailag is megnéztek.

Én nem értem, csak attól tartok ha vért kell kapjak, nem e lessz ebből bajom?

2018. dec. 14. 09:48

Van egy ismerősöm, aki hasonlóan járt.

Többszöri meghatározás után hol ilyen-hol olyan eredményt kapott, végül lett róla lelete: A Rh VARIÁNS.

[link]

2018. dec. 14. 08:31

Sziasztok.

Érdekes dolog történt velem , 11 plussz 3 napos terhes vagyok.

14 éves korom óta tudom a vércsoportom. A rh negatív. Ezt akkor nézték meg először amikor 14 évesen agyműtétem volt. Aztán volt egy vetélésem 19 évesen, ugye ott is megnézték: A rh negatív.

Aztán 35 évesen volt egy terhesség elhalás ott is megnézték: A rh negatív.

Most babát várok , megállapították A rh positiv.

Szóltam a dokinak hogy itt valami nem stimmel. Megnézték újra szintén A positiv. Erre elvégeztek egy genetikai térképet...akkor is A positiv.

Ez hogy lehetséges?

Tegnap megmondtam a páromnak, ha valami baj érne , ne engedje hogy A positív vért kapjak mert nekem nem ez a vércsoportom.

Hallott már valaki ilyesmit? Mi történhetett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook