Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megújulás éve: kezdjük együtt fórum

Megújulás éve: kezdjük együtt (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
398. Iringo Lili (válaszként erre: 392. - Knana)
2011. márc. 17. 16:32

Hogyhogy olyan soká??? Csak nem???....

Én ezentúl,ha már csak a gyanú is felmerül,rohanok is,hátha van valami segítség...Mondjuk pillanatragasztó...Leválás ellen...Na,ez vicc volt ám....De itt nem találok mosolykát...

397. Iringo Lili (válaszként erre: 395. - Knana)
2011. márc. 17. 16:30

Na,a minta anya,az anyák gyöngye...

Ő nem vette észre,hogy szutykos a gyerek ruhája???

396. Iringo Lili (válaszként erre: 393. - MariJuli :))
2011. márc. 17. 16:28

Végre hazaértem...Meg kellett várnom Julit 3-ig a városban,ma megy táborba...A nagytáskát átvette,én hazacipeltem egy degeszre tömött helyijáraton a sulis mázsás cuccát,az enyémekkel,meg a bolti cuccokat...Hát,mint egy idióta,málhás,úgy néztem ki...

Vasárnap jön haza,milyen üres lesz a lakás!!!Ezt nehezen tudom megszokni...

Pedig egy év és kirepül...Szerintem emiatt is vágyódunk annyira egy Kicsike után...

Mikori írását olvastad a dögnek,D3??? Még a múltkorit???Vagy azóta is ragozza a hülyeségét????

A nem normális!!!!

Bocika,én már dönteném rájuk az asztalt...A boltban,bankban nem mondhatjuk,hogy ja,nincs most pénzünk,de majd lesz valamikor...

Mocsok egy hely ez is,már elnézést!!!

D3,annak idején mindkettőt én is valami förtelmes gyógyszertári,szinte krémben fürdettem...Utána nem folyt le a lefolyón...Ki is akadtam,mert kaptam szuper illatos,menő cuccokat és én fürödtem benne a végén...Ja és az étolajat nekem is kellett használnom...Olyan csúszósak voltak tőle,mindig attól féltem,kicsúsznak a kezemből...De jót tett a száraz bőrüknek!!!Túl lesztek ezen is,remélem,mielőbb!!!!

395. knana
2011. márc. 17. 15:35

Most olvastam a D-át.Az "Idióta" tudjátok ki,rakott fel képet a gyerekről.Hát...az utcán vannak,tiszta mocsok a 2 térdén a farmer!Én az ilyenre mindig alergiás voltam.


Gondolom hagya kúszni a földön.

394. knana (válaszként erre: 393. - MariJuli :))
2011. márc. 17. 15:27
Szia,most küldtem a választ VÉGRE!Eddig ettünk :)
2011. márc. 17. 14:44

Sziasztok!

Dolgozom, csak benéztem.

Knana..??? ;) na .... hmmm, khmm ??? :D


puszi majd jövök

392. knana
2011. márc. 17. 13:28

Ápr.14-én megyek dokihoz!

Most megyek,m.1 óra múlva Feri itthon van.JUHÉ!!Sziasztok

391. knana (válaszként erre: 385. - Tevecca)
2011. márc. 17. 13:26

Nem hülyeség az ét olaj,de azt csinálsz amit akarsz.Én MIND a Fiamat AZZAL kentem!!!!!!!Szóval,ennyire nem kellene el utasítanod,hisz te mondod,h.mennyire sajnálod.


Hátha neki is jó lesz.


Én is gyógyszertári fürdetőt használtam,és minden locsi után ét olajat.

390. knana (válaszként erre: 385. - Tevecca)
2011. márc. 17. 13:24
Persze,h.garanciás.Decemberben vettük,ráadásul 9 ezerrel többet fizettünk,h.ne 2 év,hanem 5 év legyen rá a garancia.
389. knana (válaszként erre: 384. - Bocikaramell)
2011. márc. 17. 13:22
Nekem egyáltalán nem az jutott az eszembe,h.siránkozol.Nem csodálom,h.mérges vagy.Elég lazák az emberkék,akiknek fizetni kellene,de gondolom ők már kaptak!
2011. márc. 17. 13:15
Tevecca, kutyulós a krém. Ha küldesz email címet, akkor beszkennelem a receptet, vagy beírom az adalékokat.
387. Tevecca
2011. márc. 17. 12:55
Ó, nem is mondtam. Már megint megkeresett egy modellügynökség. Egyszerűen nem igaz, hogy folyton megtalálnak.
386. Tevecca
2011. márc. 17. 12:54
Hmm, mik ezek a jelek? Folyamatosan kapom őket vadidegenektől...
385. Tevecca (válaszként erre: 384. - Bocikaramell)
2011. márc. 17. 12:52

Na megjöttünk dokitól, ajánlott pár terméket (pfú de borsos az áruk), persze az első a gyógyszertári fürdető volt, amivel az egész kezdődött, no meg persze azt mondta hogy étolajjal kenjem be...no azt nem fogom.... Jövő hét csütörtökön megyünk oltásra, addig meglátjuk mi lesz, hatnak-e cuclik meg a kalcium, ha nem, bőrgyógyász lesz ebből. Linola, Babe meg Euceryn-t ajánlott. Asszem ebből Babe lesz, mert az mehet egészségpénztári kártyára.

Esős időre áll, de amúgy dög meleg van. pfú de bolond az idő, teljesen kikészít mindhármunkat.

Szombaton megyek nőgyógyihoz, amiket átéltem kórházban, annyira rettegek. Egyszerűen görcsbe van a gyomrom. Miért kellett ennyire megkínozni?


knana: marha jól gyártották le azt a mosogépet :S Él még a garancia?

bocikaramell, benne vagyok :) Mi a termék neve?

2011. márc. 17. 10:11

Tevveca, az én fiam ekcémás. Nekünk van egy nagyon jó kenőcsünk még amikor pici volt akkor kaptuk. Amikor elköltöztünk Békéscsabáról, utána is felvettem a kapcsolatot a dokinővel, és levélben küldött receptet. Azóta is azt használjuk. Ha gondolod átküldöm és beszéld meg a dokitokkal, hogy írja fel a picinek.

Ma kint voltam apukámmal vásárolni, hogy ne kelljen busszal mennie. Szegények 8000-et hagytak a boltba. Ja, fizetés még mindig nincs. Már azon is gondolkodom, hogy be menjek e dolgozni. Ha nekik nem sürgős, akkor nekem miért legyen az?

Nem sírni akarok, meg nem sajnáltatni magam, de basszus elvégzem a dolgom, és a többiek is. A diszpécserek ráadásul 12 órában, pénz meg sehol. Ez a méreg, nem a cián!!

383. knana
2011. márc. 17. 08:44

Tevveca,a mosogató gépem ajtaját,nem lehet be csukni.Azért várom a szervízt.Decemberben vettük.Még nem is hívott,h.egyeztessünk :(


Bocikaramell!!!Merre vagy?Dolgozol?

382. knana (válaszként erre: 378. - MariJuli :))
2011. márc. 17. 08:43

Nálam még semmi!!!Félek,mint a fene.

Anyával lehet Tapolcára megyünk inkább dokihoz.Van ott 1 jó.Ugye ahova jártunk,oda került a bunkó nő,anyának azt mondták,szinte minig ő van.A fene sem megy oda!!!!


MariJuli,gratula,te voltál a 400. hozzászóló!!!

381. knana (válaszként erre: 377. - MariJuli :))
2011. márc. 17. 08:40
Miket nem olvasol,én soha nem látok ilyeneket.Én csak az uncsit.
380. knana (válaszként erre: 374. - Tevecca)
2011. márc. 17. 08:40

Szegény Kicsi!!!Reméljük hamar helyre jön!

Esőről annyit,h.mi sem mentünk oviba,az éjjel úgy esett,meg olyan szél volt alig tudtam vissza aludni.Ma telóztam az oviba,h.a héten nem megyünk már.Tegnap volt 1 napot.Úgyis picit köhög.


Ja,meg Feri is írta,h.lassan megtanul úszni.3 napja esik az eső,amerre jár.

379. Tevecca (válaszként erre: 377. - MariJuli :))
2011. márc. 17. 08:20

D-s topic?


11-kor megyek dokihoz, utána jövök. Most minden percem leköti a gyerek, mivel viszket, nm tud aludni :S

Iringo Lili: nekem már nincs is olyanom hogy alvóka :D

Sziasztok!

2011. márc. 17. 05:35

Sziasztok, jó reggelt!

Nem megy az alvás, pedig jó az alvókám :D

Beindultak az események, izgulok, hogy P-nek sikerül-e elcserélnie a holnapi napját, és ha igen, akkor holnap délután ki lehet-e menni az új gyárba, és ha igen, akkor ott mi lesz ... szóval fonogatom a gondolatmenetet.

Tegnap este már úgy feküdtem le, hogy korgott a hasam :O most itt eszem a vajas kenyeret és iszom a kávét.

Ja, azt nem írtam tegnap, hogy elkezdődött nálam is a ciklus, de én erre is számítottam.

Szép napot mindenkinek!

377. MariJuli :) (válaszként erre: 374. - Tevecca)
2011. márc. 16. 22:18

De jó, hogy írtál, már aggódtunk.

Szegény Alíz, vajon csípi a kenőcs?

Igen, látom kezded kitalálni ki kicsoda :) Iringo Lili D2.

Olvastam a puffogását, elég ronda szavakat használt, de mindjárt szerkesztette. Kezd uncsi lenni a d-s topikjuk.

Gyere holnap ám, írd meg mi volt a dokinál.

Jó éjt!

376. Tevecca
2011. márc. 16. 21:18
Megyen Éden hotelt nézni, nagyon imádom :D:D:D:D
375. Tevecca (válaszként erre: 373. - MariJuli :))
2011. márc. 16. 21:17
Még ott sem ;)
374. Tevecca
2011. márc. 16. 21:17

Na itt vagyok, ma szörnyen hosszú napunk volt. Volt védőnő, mondta hogy ez a szára bőr most nagyon menő a babáknál nálunk. Még az ő fia is kiszáradt. Nem tudtam elmenni dokihoz, kettőkor el kezdett szakadni az eső. Holnap rendelési idő végére viszont lemegyek. Éjszakára bekentem azzal a jó kis zsíros naturlandos kenőccsel. Bakker, olyan a háta mintha korpás lenne. Effektíve levedli a bőrét. Szerencsétlen. Annyira bőgött hogy csak nem rég tudtam letenni. Gyors végigfutottam az írásokat. Hehe, a főboszi jót puffogott ám Iringo Lili(ha ő D2:P) múltkori írásán, amúgy meg fészen is marha keveset posztol. Pfú, de már megint löki az okosságot, azt hiszi hogy ő a híradó. Még farmerama-s topicba sem nézett be, hállelujah, ott legalább nem bomlaszt. Marijuli, sok sikert Pistinek az állásinterjún!

knana, milyen szervíz? erről lemaradtam :)

Na majd jövök holnap is

373. MariJuli :) (válaszként erre: 372. - Knana)
2011. márc. 16. 21:16
A fészen sem írt?
372. knana
2011. márc. 16. 20:24
Vissza néztem,írt ma a Babásba,reggel 3/4 7 körül.Azóta nem. :( Reméljük nincs baj.
371. Iringo Lili (válaszként erre: 370. - Knana)
2011. márc. 16. 20:12
Remélem,nincs baj a Babával????????????????????
370. knana (válaszként erre: 369. - Iringo Lili)
2011. márc. 16. 20:10
Fogalmam sincs,a Babás topikba sem írt a D..-án!Oda azért szokott!
369. Iringo Lili (válaszként erre: 366. - Knana)
2011. márc. 16. 20:00
Aha,igazad van!!!!!!! Mi lehet D3-mal????
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook