Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megszületett a gyermekem, felborult az életem fórum

Megszületett a gyermekem, felborult az életem (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
98. aniju
2012. máj. 10. 07:24

Én kicsit nehezebb helyzetben vagyok az ikrekkel, de bepakolom őket a babakocsiba és hajrá. :) Mindenhova viszek nekik kaját, stb, így 1 étkezés oké.


Viszont az tényleg gáz, h a nem gyerekes ismerősök/barátok lekoptak, gondolom, mert azt hiszik, nincs csak 1 témám. :(

97. orsibigyu (válaszként erre: 96. - Adbefc7882)
2012. máj. 9. 20:49
Hordozokendo, mei-thai es nyakadbaveheted a vilagot. En is igy szoktam buszozni.
2012. máj. 9. 14:29

Én ugyanígy vagyok.

Idegen faluba költöztem, a páromhoz.

Barátok nem igazán vannak, csak anyós és az családja(akik nem barátok, hanem családtagok).

Reggel 7-től este 7-ig dolgozik hétfőtől vasárnapig, épp csak lefürdeti a gyereket, gyakorlatilag ennyi az egész, Mire bejön a fürdőből, addigra a CsodaBaba alszik, míg én fürdök, addig kommunikálunk...

Aztán alvás..

Én is sokszor vagyok magányos, a családom bp-en, én "csak" 30percre lakom Bp-től, de mivel nincs jogsim, elég nehéz a 4hónapos bébivel utazgatni.

Én nagyon sokat lógok neten, rengeteget olvasok és 2-esben is elindulok Babával jobbra-balra.

Amikor alszik, pakolok, takarítok, port törlök, vasalok, de ezeket mostanában akkor is tudom, ha ébren van :)

Néha,sőt sokszor nekem is hiányzik az emberi szó, nem csak a gagyogás.

De most jön a jóidő, mindenki kiszabadul a falak közül.

Fel a fejjel :)

95. aniju (válaszként erre: 93. - Kisstiti)
2012. máj. 8. 21:05

igen, köszi. :)


AGYF.SZ VOLT EZ A NAP.AGYF.SZ! :) Remélem, kialusszák holnapra, mert gyáááááá........

94. margareta51 (válaszként erre: 59. - Mancs97)
2012. máj. 8. 15:58
Igen megertlek tenyleg az ember elakar beszelni valakivel nem a falak kozt keszmeregni.A ferjem reggel elment es este a korai orakban erkezett ez igy ment mint a ket gyereknel volt ugy hogy heteken keresztul nem volt egy beszelgetes meg vasarnap is dolgozott a Csau idoben,most magyaraztam el neki Te nem tudod hogyan kell nevelni egy gyereket mert nem vettel reszt benne.AZ unokakat egrecerozza es mondtam legyszives a szulei neveljek Te mint nagytata legy joszivu veluk ,kedves,baratsagos mert egy gyerek ezt varja el.Ha van lehetoseged kimenni setalni fogj az alkalman,ha vannak baratnoid latogasd meg,nekem nem volt hova menjek szuleimen kivul ok tombhazban laktak tehat cseberbol-vederbe mentem volna,akkor jobbnak lattam nalam az udvarban ullni a gyerekkel.
93. kisstiti (válaszként erre: 90. - Aniju)
2012. máj. 8. 15:53
Akarsz róla beszélni? :)
92. kisstiti (válaszként erre: 91. - Anika70)
2012. máj. 8. 15:52
Sajnálom :(
91. Anika70 (válaszként erre: 78. - Kisstiti)
2012. máj. 8. 14:08
Akkor messze :-( Én Szigethalmon :-(
90. aniju
2012. máj. 8. 13:32

húúúúúúúúúú emberek, reggel óta ordibál velem mind a 2. :( Most akkor én is depis lettem. :(


ÉS NORMÁLIS FELNŐTT SZÓT AKAROK HALLANI, NEM EZT A RICSAJT MÁN!


:)

89. Bcicus
2012. máj. 8. 13:14
Nem kel így lennie.
88. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 86. - Kisstiti)
2012. máj. 8. 13:02
az a lényeg hogy ismerkedj, beszélgess, az sem számít ha nem ugyaolyan korúak a gyerekek.
87. orsibigyu (válaszként erre: 86. - Kisstiti)
2012. máj. 8. 13:02
A baba minden anyukat osszahoz. Rogton kerul kozos tema 2 anyuka kozott, kinek hanyszor kakilt, hany orankent ebred,stbstb.
2012. máj. 8. 12:57
Azért megpróbálok ismerettségeket kötni, eddig nem mertem valamiért.Talán a sok negatív visszajelzés miatt. Én vidéki vagyok, Itt Pesten sok ember máshogy gondolkodik, mint én. Talán sikerül. Na megyek Papizni! Köszönök Nektek mindent!
85. Mons
2012. máj. 8. 12:55
Ma jön a hugom úgy várom már! :)
84. Mons
2012. máj. 8. 12:54
Nekem 7 hónapos a babám, nekem is eltünttek a barátnők, nem hívnak nem is foglalkozom velük. Van családi barát, haverok, akiknek nincs gyerek, jönnek mennek, elfogadják, hogy max 10ig vagyok hajlandó fogadni őket. Sokat csevegek telefonon, azokkal, akik velem is foglalkozni. Séta sokszor unalmas, de mindig kitalálok valamit, most merre menjek. Pl. patika, vagy drogériába, bababoltba. Ha a kicsi alszik, olvasok, nézem a kedvenc sorikat (nem mexikói szappanopera, hanem letöltött sori-film)alszok én is esetleg. Vagy mindig feltalálom magam a háztartásban. Ha épp nyűgös napunk van, semmi sem zavar, kupi vásárlás ... ez mind-mind megvár. Tegnap egész nap bömbi volt, semmi se volt jó. Férjem 7 körül ért haza, hullán, ilyenkor össze szedem magam, ok majd én megcsinálom, addig Ő babázik. Kitartás, kitartás!
2012. máj. 8. 12:54

Képzeljétek hazajött a párom a munkahelyéről!

Ilyet még soha sem csinált!

Boldog vagyok!

82. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 79. - Kisstiti)
2012. máj. 8. 12:53
ha van játszó a közelben, vidd el a gyereked.mégha csak babakocsis akkor is. ülj le, kezdeményezz beszélgetést, ismerkedj.ismerj meg minél több anyukát.így kialakulhatnak a kapcsolatok, és akár egymás segítségére lehettek
81. kisstiti (válaszként erre: 66. - Futóbajnok)
2012. máj. 8. 12:52
Majd ezt is megpróbálom...
80. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 79. - Kisstiti)
2012. máj. 8. 12:43
az én párom napi 12 órázott, nagyszülő nem volt. mégis boldog voltam.kit érdekel a házimunka?azt az egy felmosást meg lehet csinálni bármikor, meg mosogatást.ha nem volt kedvem, nem csináltam. sokszor fél napig lógtam a játszón, és dumcsiztam anyukákkal. a párom hazajött, és nem azt nézte, hogy el van mosogatbva, meg fel van mosva. fogta, kidőlt aludni. volt hogy 2 napig nem takarítottam, mert nem volt kedvem. ettől nem lett koszosabb a lakás. a lényeg,hogy jól kell érezned magad. találj ú ismerősöket, beszélgess sokat. nem kell görcsölni. a gyerek univerzális, bárhova vihető, ahova te mész
79. kisstiti (válaszként erre: 69. - Csgybzs)
2012. máj. 8. 12:39

Megváltozott a munkahelye.

Szépen tervezgettük, hogy hazajön a munkából, Ő babázik vagy együtt vagyunk ( akkor 2- ig dolgozott ). Ezen a munkahelyén 6-6 -ig van.

78. kisstiti (válaszként erre: 68. - Anika70)
2012. máj. 8. 12:36
Én Budapesten, XVI. kerület
77. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 76. - Kisstiti)
2012. máj. 8. 12:36
én az elején is éreztettem az ismerősökkel hogy attól mert van gyerek nem kell elvonulni. azért annyira nincs, mert a szüleimmel nem volt jó a kapcsolatunk, de ez még gyerek előtt tönkrement
76. kisstiti (válaszként erre: 71. - C69ff6d3e9)
2012. máj. 8. 12:34
Neked mázlid van :)
2012. máj. 8. 12:33

Lassan a nehezen tul vagy, vegyel egy jo hordozot, kosd magadra a kicsit es setalj egyet. Es tenyleg hivd fel a barataidat, mert ok biztos nem mernek zavarni. Egy biztos, olyat, hogy a hazimunka kielegitette tarsas szuksegleteit, csak olyasvalaki mondaki olyan reg volt otthonulo anya, hogy mar elfelejtette. Es a hormonok is kozrejatszanak neha abban, hogy erzzuk magunkat.

A ferjeinket pedig mi kell visszaszerezzuk. Rajuk is kell figyelni, mert ok is ugy erezhetik, hogy minden csak a baba korul forog. Aludni kell delutan, es estenkent odabujni megszeretgetni a ferjeket is!

74. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 73. - 35486a5042)
2012. máj. 8. 12:33
az a lényeg hogy nem szabad hagyni hogy a gyerek gátoljon. lehet őt is vinni ha kell. sőt, még jól is érzi magát.nekem kettő van, akik már nagyok (9 és 7 éves) de nem szenvedtek hiányt ha elmentem velük barátnőzni. a barátnők meg ha úgy volt akkor jöttek hozzánk, és kézről kézre járt a gyerek.
73. 35486a5042 (válaszként erre: 71. - C69ff6d3e9)
2012. máj. 8. 12:25
húú, ez jó:))
72. 0a84e34983 (válaszként erre: 59. - Mancs97)
2012. máj. 8. 12:18
Ugyan így érzek én is...Igaz nekem már 18 hónapos a kisfiam,és egyre könnyebb vele,de a felnőtt társaság azért hiányzik.
2012. máj. 8. 11:45
sziasztok. én vagyok az ellenpélda. mikor meglett a gyerek, ment minden ugyanúgy. megmaradtak a haverok (rokonsággal előtte sem tartottam a kapcsolatot,beleértve családdal sem).ugyanúgy eljártunk szórakozni, egy héten egyszer mindig akadt egy.egy barátnő, aki szivesen foglalkozott a gyerekkel, az első hónapban nem jártunk el szórakozni, de mentem mindig társaságba. vittem a gyereket is.volt autósülés, ha esetleg barátokra vágytam, fogtam, és elmentem hozzájuk gyerekestől.nincs ebbe semmi, vagy ők jöttek ide. a párom sokat dolgozott, de előtte is ugyanennyit. szóval nem változott ebben. de ugyanúgy kikapcsolódtunk. nem szabad hogy elhatalmasodjon az érzés hogy egyedül vagy.
2012. máj. 8. 10:44
és hétvégén, mikor férj is otthon van, ő nem segít? még nincs gyermekem (de nagyon szeretnénk már), de sztem egy héten egyszer ( szombaton) elég lenne nagytakarítani, nem?
69. csgybzs (válaszként erre: 43. - Kisstiti)
2012. máj. 8. 10:08

Olyan formában, ahogy előtte volt, már nem. De ez így van rendjén, mikor az ember gyereket vállal, ezt is vállalja.


Előtte is ennyit dolgozott? Vagy a jövedelemkiesés miatt kell többet?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook