Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megjelent egy új, a fogzási tüneteket enyhítő, állítólag nagyon hatásos készítmény. Mi a neve? fórum

Megjelent egy új, a fogzási tüneteket enyhítő, állítólag nagyon hatásos készítmény. Mi a neve? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. júl. 29. 07:53
Mi próbáltuk a dentinoxot,kevés sikerrel.Aztán a dokinőnk felírt receptre egy folyadékot.A patikában készítik el,eléggé sok gyógynövény van bent.Az használt és nem is drága.200-300 ft között van.
14. *hera*
2008. júl. 29. 07:46
Ja különben tényleg jó:)Próbáld ki!
13. *hera*
2008. júl. 29. 07:46
Lányok!Én ezt a kin baby gélt már kb.1 évvel ezelőtt is használtam.Nem olyan új ez.
2008. júl. 29. 07:27
ÓÓÓ nagyon köszönöm, szerintem ma veszek belőle.
11. Dorka29 (válaszként erre: 10. - Ezti)
2008. júl. 28. 23:05
Köszi Ezti!
10. Ezti
2008. júl. 28. 23:03

Ezt találtam: KIN GEL a neve:


Egy spanyol szájápolási termékeket fejlesztő cég, a Kin laboratóriumaiban viszont új megközelítésből vizsgálták a kérdést. Kutatásaik eredménye egy gél, melynek előnye elődeihez képest, hogy nem tüneti kezelést ad, hanem a fájdalom okára hat, a fogelőtörés hatására kialakuló gyulladásos ínyreakciót csillapítja.

Hatóanyagaként három természetes gyógyhatású anyagot, kamillát, zsályát és B5-elővitamin kombinációját tartalmazza. Az orvosi székfű, vagy kamilla régóta ismert gyulladáscsökkentő hatású szer. Az orvosi zsályának hagyományosan ínyvédő tulajdonsága mellett összehúzó és enyhe érzéstelenítő hatása is van. A B5-elővitamin az íny hajszálereire hatva gátolja azok gyulladásos reakcióját.

Természetes összetevőinek köszönhetően hosszabb időn át tartó használatát is ajánlják, sőt a fogelőtörés kellemetlen tüneteinek megjelenése előtt használva elkerülhetjük azok megjelenését is. A KIN Baby gél gyengédségének titka, a természetes hatóanyagok mellett, hogy nem tartalmaz alkoholt, így nem irritálja a babák amúgy is érzékeny ínyét.

Alkalmazása egyszerű, elég egy kis adagot ujjbegyünkre téve azt a kisgyermek ínyébe masszírozni. Szükség szerint három-négy alkalommal használják naponta.

A termék előnyös tulajdonságai mellett is szem előtt kell tartanunk azonban, hogy nem egy kóros folyamatról van szó, az emlősök kicsinyei évmilliók óta mind végigjárják a fogzás rögös útját. A Kin Baby Fogelőtörés-segítő Gél természetből vett hatóanyagaival ennek a természetes folyamatnak a lefolyását segíti, egy simább utat felkínálva a teremtés kicsiny, mosolygó koronái számára.

9. Dorka29 (válaszként erre: 7. - Gabi0630)
2008. júl. 28. 21:58
Nem a Dologél, mert azt ismerem. Annyit tudok, hogy most jelent meg a "piacon".
8. Dorka29 (válaszként erre: 6. - Gabi0630)
2008. júl. 28. 21:57
A barátnőm azt mondta, hogy krém, gondolom valami gél féleség lehet.
2008. júl. 28. 21:57

És mennyire új?

Mert amit mi használunk gélt, az se régi, de mégse a napokban jelent meg. Ez a Dologél. AZ biztos hogy jobb mint a Dentinox.

2008. júl. 28. 21:56

Sziasztok!


Ez engem is nagyon érdekelne! Már a Cataflam csepp is kevés.

DE mégis miféle? Gél? Ecsetelő?

5. contu (válaszként erre: 4. - Dorka29)
2008. júl. 28. 21:23
Jelenleg az én lányom is nagyon szenved. :( Kíváncsi lennék az új szerre. Már mindent kipróbáltunk az ibolyagyökér kivételével.
4. Dorka29 (válaszként erre: 3. - Borbelya)
2008. júl. 28. 21:11

Egy barátnőm gyerekének a körzeti orvosa javasolta, csak nekik nincs rá szükségük, így nem jegyezte meg a nevét. A doki meg szabira ment egy hónapra, így nem tudjuk megkérdezni.


Csak annyit tudok, hogy egy vadi új szer.


Mi már mindenféle gyógynövényes és egyéb cuccokat kipróbáltunk a lányomon, de szegénynek nagyon fáj.:((

2008. júl. 28. 15:41
Engem is érdekelne. Hol hallottál róla?
2008. júl. 28. 14:21
Sajnos nem tudom a nevét. Tud segíteni valaki?
2008. júl. 28. 14:21
Megjelent egy új, a fogzási tüneteket enyhítő, állítólag nagyon hatásos készítmény.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook