Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megint nem szobatiszta a 3 éves kisfiam :-( fórum

Megint nem szobatiszta a 3 éves kisfiam :-( (beszélgetős fórum)


8. sutoczkine (válaszként erre: 7. - Kitrákotty)
2011. szept. 7. 20:50
Köszönöm, hogy ezt megosztottad velem :-) Én is erre gondoltam, hogy a héten még megy, de a jövő héten nem.
7. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Sutoczkine)
2011. szept. 7. 20:45

szia!

ugyanez volt nálunk tavaly ilyenkor, ovikezdéskor.

első két héten minden nap volt baleset, ruhacsere, többször is. (otthon sosem, mindig szólt, csak az oviban későn szólt általában)


aztán egy betegség miatt otthon töltött két hetet a kisfiam velem.

és azt kell mondjam, észrevétlenül, mintegy varázsütésre szűnt meg a probléma! :-)

én voltam legjobban meglepődve, de a két hét oviszünet után már semmi baleset nem volt az oviban :-))


szóval ezt tudnám javasolni, legalább egy hét oviszünetet, de úgy, hogy TE vagy otthon vele, és nem hozod szóba a dolgot, minden menjen a maga tempójában, és meghozza az eredményt biztosan!

2011. szept. 7. 19:07
A történethez még az is hozzá tartozik, hogy elkezdtük felújítani a szobáját úgyhogy most 4-en vagyunk 1 szobába. A dolog nem tűrt halasztást ugyanis észrevettük, hogy végig van repedve a panel.
2011. szept. 7. 18:17
El fog múlni ez a zavar. Egy kisgyermek sajátos módon reagálhat a környezetváltozásra.
4. sutoczkine (válaszként erre: 3. - Annácskaa)
2011. szept. 7. 17:37
de igen a belvárosi, Egyébként nagyon szimpik az óvónők. Megértem őket is hiszen nem a tisztába tevés a dolguk.
2011. szept. 7. 17:23
uhh és látom csabaiak vagytok? melyik ovi ez,csaknem a belvárosi???
2011. szept. 7. 17:22

Semmi baj ülj le vele.. dicsédr meg milyne ügyi.. atb biztasd. Ő a nagyfiú aki már tud kiswc-be stb

2 hét alatt sok mindne történhet. A mnásik fürkészd ki az óvónénik és a daus vislekedését a témában.

2011. szept. 7. 17:20
Az történt, hogy a bölcsibe már megtanulta, hogy a bilibe intézze a dolgait csak 1x történt egy kis baleset és azonnal vissza adták rá a pelust, hogy még nem érett rá. Én mondtam, hogy ne adjanak rá, de mit sem ért. Már 1 hete jár oviba és minden nap a gatyába intézi a dolgokat. A nyáron oda tudtam rá figyelni és ültettem is a bilire, de az oviba nem szól :-(((((((((( Ma délután azt mondták, hogy max 2 hete van különben el kell, hogy tanácsolják. Teljesen kétségbe vagyok esve.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook