Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 1 éves kisfiam úgy hányt már 4-szer az utóbbi 2 napban, hogy előtte is teljesen jól van, nevet, hány, majd megint nevet, nem sír. Mitől? fórum

1 éves kisfiam úgy hányt már 4-szer az utóbbi 2 napban, hogy előtte is teljesen jól van, nevet, hány, majd megint nevet, nem sír. Mitől? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 17. 09:56

Bár, ahogy olvasom, ezek nappali hányások, az nemigen lehet reflux.


Viszont lelki dolog annál inkább.


De mielőtt ráfogjuk, minden kivizsgálás legyen meg. Ez nem ijesztgetés, csak jó példa, hogy a sógorom vastagbélrákja hasmenéssel kezdődött. Hónapokig nyugtatót szedettek vele, hogy biztos csak fiatalkori idegesség. Ha akkor kivizsgálják rendesen, még műthető lett volna, és még élhetne...

14. 4c1a787e8f (válaszként erre: 13. - 0f2511620d)
2011. máj. 17. 09:54

Bingó.


Mi fél évig csináltuk ezt.


De ez csak akkor lehet igaz, ha a hányás éjszaka 1és 4 között jelentkezik. Ez a fekvés, az izmok ellazulása miatt van.


Nálunk egyenlőre megoldotta a gondot, hogy az ágyat egy könyv segítségével 6-8cm-tert megemeltük...

2011. máj. 17. 09:46
Lehetséges,hogy van a kisfiadnak egy refluxa. Azaz a gyomorszáj nem zár rendesen. El kell vinni a gastroenterológiára. Az sem biztos, hogy első alkalommal felfedezik,hiszen az ultrahangon nem biztos, hogy épp akkor fog visszaáramolni a folyadék,velünk ez is megtörtént, aztán később diagnosztizálták.
2011. máj. 16. 22:24
Mit mondott az orvos, mi baja van a kicsinek?
2011. máj. 16. 13:31
Be vannak oltva rota ellen,ennek ellenére elkapta még régebben,ugyebár annak rengeteg fajtája van!Hasmenése nincs,ételt próbálom váltogatni,minden nap valami mást kap többet,de mindegyiktől hány:/ Most van apjával orvosnál,én ugyebár 34 hetes terhes vagyok,és férjem nem engedte,hogy menjek hátha valamit elkapok,szóval itthon izgulok.Hajnalban 3-kor felkelt,és sírt,nagyon görcsölt a hasa,kapott nurofent,így aludt el délelőtt 11-kro.
10. adrienn122 (válaszként erre: 9. - De6dcdc43c)
2011. máj. 16. 10:23
Igen, jött alul is, felül is. Igaz be van oltva rota ellen, valszeg ezért viselte ilyen jól. Mikor én elkaptam Tőle...hát nem tudtam felkelni. Vagy a fotelban ültem összegörnyedve, vagy a wc-n:S
9. de6dcdc43c (válaszként erre: 7. - Adrienn122)
2011. máj. 16. 07:47
Akkor te vagy az egyetlen kivétel, ugyanis rotá-nál alul felül jön belölűk, borzasztúan elesettek, és nagyon nyűgösek+állandóan hánynak.
2011. máj. 16. 07:43

szerintem az okot abban keresd amit eszik...

valamit a gyomra nem akar befogadni

ami nem baj, inkább jöjjön ki, mint további galibát okozzon

2011. máj. 15. 22:36
Nekem a kisfiam simán eljátszott, elnevetgélt, amikor rotás volt! Mindenképp vidd el orvoshoz. Sokat igyon, de csak kortyokat, nehogy kiszáradjon. Hasmenése nincs?
2011. máj. 15. 22:09
Nem náthás? Attól is szoktak hányni...
2011. máj. 15. 22:08
Én azért megvizsgáltatnám gyermek gasztrón. A Heim Pálban van ilyen. Szerintem a körzeti gyermekorvos nem tehet sokat.
4. de6dcdc43c (válaszként erre: 3. - Luca.78)
2011. máj. 15. 21:48
Semmi baj, ha beteg lenne nem lenne jókedéjű, hanem örökké ölbe akarna lenni:)
2011. máj. 15. 21:46
az első hányás úgy volt,hogy öltöztettem,ok nélkül elkezdett sírni,és nem vett levegőt,fújtam az arcát,levegőt vett,és hányt.Védőnő,doki nem mondott semmi okosat,csak hogy kis adagokat kapjon,ne nagyon darabosat,és vigyázzunk,hogy ne törjön meg a pocakja.Holnap megyünk vissza dokihoz,de addig is,szerintetek mitől lehet?
2011. máj. 15. 21:46

Nagyon helyes a kisfiad:)


Nyugi nincs semmi baja...

2011. máj. 15. 21:45
1 éves kisfiam úgy hányt már 4-szer az utóbbi 2 napban, hogy előtte is teljesen jól van, nevet, hány, majd megint nevet, nem sír.mitől?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook