Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megdöbbentő történet: Kórházi WC-ben szült egy nő. fórum

Megdöbbentő történet: Kórházi WC-ben szült egy nő. (beszélgetős fórum)


23. fokhagyma (válaszként erre: 22. - Moonlight13)
2011. máj. 2. 19:55
Valóban durvák, és ezeket az orvosokat nem vitték el kéz és lábbilincsben, és nem ítélték börtönre, mint pl. Geréb Ágnest.
2011. febr. 2. 20:23
Én is visszaolvastalak Benneteket. Hú de durva történetek vannak manapság! :(
21. katus3
2011. jan. 27. 19:46
Nekem 30 hetesen indult be a szülés, a kórházban bekötötték az infúziót,és otthagytak a vajúdóban. Este 8-kor a férjemet hazaküldték,mert úgysem lesz szülés,nekem meg azt mondta a szülésznő,hogy nézzem az infúziót ahogy csöpög,és mondogassam,hogy nem szülök. Hozzáteszem,délután 4-kor vizsgáltak meg utoljára. Amikor szóltam hogy egyre jobban fáj,a szülésznő annyit mondott,hogy hála istennek ez a monitoron nem látszódik. Este fél 11-kor szóltam a szülésznőnek,hogy azt érzem wc-re kell mennem, ő kikötötte az infúziót,és rám szólt,hogy siessek vissza. A mosdóban már nagyon rosszul voltam, mire onnan kitámolyogtam, a baba feje már látszódott. Legalább kétszer kiabáltam a szülésznőnek,mire egy ügyeletes orvos odaért és megkérdezte mi a baj. Mondtam szülök,ő meg közölte,üljek a vizsgálószékbe,nincs semmi baj. Akkor kapott szívrohamot,mikor meglátta hogy a babafeje félig kint van,akkor már ő ordított a szülésznőnek, a vizsgálószékben szültem meg a fiamat. A szülésznő szó szerint leb...ott,hogy miért nem szóltam,onnantól a köszönésemet sem fogadta,pedig a fiam több mint 3 hétig volt bent...
2011. jan. 27. 18:38

Nekem szólt az orvos, hogy másnap reggel ne szüljek mert neki osztálytalálkozó, persze akkor jött a baba.Másodszorra el is érték.1,5 óra alatt szültem és közölte hangosan a nővérrel, hogy mindjárt megy mert neki fodrász, persze ránk nézett közben, ez utalás volt,hogy adjuk a pénzt.

A vesekövemmel hajnali 3-kor vittek be.Délben veszekedve jött be a nővér hogy miért nem vagyok még ultrahangon, mert persze addig nem adhatnak semmit.Egyébként magamtól tudnom kellett volna, hogy most ultrahang!!!!

2011. jan. 27. 18:17
Azt a mindenit. Hogy merjen ezek után az ember szülni? Elrettentő, amiket hallok.
18. Ági05 (válaszként erre: 16. - 6a6e086e31)
2011. jan. 27. 17:48
Késő este történt,egy fiatal doki megvizsgált,kaptam nagy betétet,szóljak,ha rosszabbul vagyok,de várjak a folyosón,mert a főorvos úr császároz,meg kell várni,hogy kapjak ágyat,mert baj van,itt kell maradni.Végül 3 és fél óra után főorvos úr rám sem nézett,hanem jött egy másik fiatal doki,aki asszisztált neki(ő asszisztált az én császáromnál is),és szinte vigyorogva mondta,hogy " valószínűleg magában hagytunk placenta vagy burokdarabokat."
2011. jan. 27. 13:27

Visszaolvastalak benneteket.

Hát kb. ilyen hatásra számítottam.

Az én szüléstörténetem viszonylag normális, és én csak jóként éltem meg. Nagyon meg voltam elégedve az orvossal is és a szülésznővel is.

Sajnos viszont ezeket az eseteket is el tudom képzelni, és borzalmasan el menne a kedvem még egy gyerektől is akár.

16. 6a6e086e31 (válaszként erre: 15. - Ági05)
2011. jan. 27. 11:24
Ez durva, de nem tudom elhinni, hogy ilyen igencsak indokolt esetben nem tudják az embert felfektetni egy ágyba és megvizsgálni.
15. Ági05
2011. jan. 27. 11:22

A császárom után 2 héttel elöntött a vér.3 és fél órán keresztül feküdtem a kórház folyosóján műanyag székeken,mert valami adminisztrációs hiba miatt nem tudtak ágyat adni.Akár el is vérezhettem volna.

Ez Magyarország:(

14. 6a6e086e31 (válaszként erre: 13. - 111e183830)
2011. jan. 27. 09:09
:)meg is értem!
13. 111e183830 (válaszként erre: 12. - 6a6e086e31)
2011. jan. 27. 08:46
büszke is voltam rá nagyon:-)
12. 6a6e086e31 (válaszként erre: 11. - 111e183830)
2011. jan. 27. 08:35
Na hát így kell ezt csinálni egy igazi férjnek:)
2011. jan. 27. 08:34

engem ugyan megvizsgált a doki,de közölte hogy itt még nem lesz gyerek


a liftig jutott


abból már a köpenyénél fogva rántotta ki férjem


mi a bánatra vártak negyed órát?

miért nem csapták ki üvöltve a budiajtót?

2011. jan. 27. 08:31
Történnek sajnos ilyenek! Mikor Én az ikreimmel feküdtem bent, egy anyuka a liftben szült meg! Bejött a kórházba a férjével, hogy jön a baba, de nyugiba volt minden kórházi személyzet, mondván nem jön az olyan gyorsan...hát jött!
2011. jan. 27. 08:17
visszavonom ,már látom a folytatást csak nem frissítettem bocs!
2011. jan. 27. 08:16
Igen és????tovább??
2011. jan. 27. 08:13

Hát ez tényleg megdöbbentő, bár én magamat ismerve megfogtam volna még a fájásaim közepette egy orvost, vagy nővért, bárkit aki szakember és el nem engedtem volna míg le nem vezeti a szülést..

Apuka is elég balf@sz volt szerintem, hogy hagyta, hogy ez így törtéjen!

6. a360345bdd (válaszként erre: 4. - 4b138bec0c)
2011. jan. 27. 07:52

Na igen, én szülés után 6 órával lementem újságot venni. És mikor visszamentem azzal fogadtak, hogy a babának nem tesz jót, ha anyuka cigizik!

Sok sok bunkó gyűlik össze egy egy kórházban :SSS


Hozzáteszem ugyanott volt 3 olyan nővér is akik sosem voltak morcosak és pofát sem vágtak, ha segítséget kértem!

2011. jan. 27. 07:33

Jézusom!

Hát nem tudom, milyen az a kórház, de a pasas is negyed órát várt. Kiálltam volna a folyosóra leordítani őket, hogy jöjjenek.

Amúgy 2 gyerek után a budiba szüli bele..ez durva. Nem érezte, hogy ez már toló fájás?

A kórházi személyzetről meg már nincs is mit írni..embertelenek. Én sem szeretem a munkámat, mégis elvégzem!

2011. jan. 27. 07:27

Borzasztó lehetett,szegény család:(

Egy dologra viszont rávilágított: bár kritikán aluli Magyarországon az eü-i ellátás, azt örömmel konstatálom, hogy nem csak nálunk történhet meg ilyen eset...

Nem akarok off-olni, de aki már volt kénytelen több hétig, ne adj Isten hónapig kórházban lenni, az tudja miről beszélek:(

Nem, is csak a koszt, ami kb. az óvodás gyerekek napi adagjának mehetne el, hanem, némely orvos, és nővér minősíthetetlenül, durva, és lekezelő bánásmódja az, ami mélységesen felháborít.

!!!!!

2011. jan. 27. 07:16

Hiába kiáltozott, nem segítettek - Kórházi WC-ben szült egy nő


Egy anya a kórházi WC-ben adott életet újszülött gyermekének, mivel állítása szerint a személyzet nem reagált kétségbeesett kiáltására. Mint később kiderült, azt hitték, csak teát akart kérni, ezért nem siettek hozzá.


A negyvenéves Sharon Willoughby és párja, Richard Sum tavaly novemberben mentek be a Nottinghamshire-i King's Mill Kórház szülészetére, ahol a nő szülésindító injekciót kapott, anélkül, hogy előtte bárki megvizsgálta volna. Mivel hamarosan elkezdődtek a fájásai, bement a fürdőszobába, ahol szinte pillanatokon belül megszült.

Párjának a WC-kagylóból kellett kihalásznia lányukat, Felicityt, és ezt követően hiába jeleztek a riasztócsengővel, hiába kiabáltak negyed órán keresztül, senki nem érkezett a segítségükre. Ezért Richard kitámogatta Sharont a fürdőszobából, és segítségért szaladt. Az újszülöttet közben bebugyolálták valamibe, hogy ne fázzon.


Sharon - akinek már van két nagyobb gyereke - olyan sok vért vesztett, hogy vérátömlesztésre szorult, és még három napig a kórházban kellett maradnia. Párja szerint ha a kórházba érkezéskor megvizsgálják a feleségét, ez nem történhetett volna meg.


Alison Greenwood, a kórházi osztály vezetője sajnálatát fejezte ki az esettel kapcsolatban, Maria Curtis, a kórház vezető szülésznője pedig így nyilatkozott: "Elnézést kértünk a családtól, hogy nem feleltünk meg elvárásaiknak. Amíg nem tisztázzuk a helyzetet, kapcsolatban maradunk velük, de nem kívánjuk tovább kommentálni az esetet."


A kórház megerősítette a tényt, hogy a riasztó működött, de arra nem adtak választ, miért nem reagált senki negyed órán keresztül a vészjelzésre.

2011. jan. 27. 07:16
előfordul...akár taxiban, utcán, repülőn is...
2011. jan. 27. 07:15
Megdöbbentő történet: Kórházi WC-ben szült egy nő.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook