Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt, szerelmes a férjem, és gyereke is lesz :-( fórum

Megcsalt, szerelmes a férjem, és gyereke is lesz :-( (beszélgetős fórum)


96. 4c35511f0b (válaszként erre: 95. - Cskata)
2007. aug. 2. 14:36
"Persze, mindenki csípőből a "válj el" tanácsot írja "- ez nem igaz, csak szerintem nem olvastad vissza! Nézd meg első hozzászólástól ezt a fórumot...akkor "keményítettünk" be , amikor leírta a feleség, hogy a "kedves" férj, hogyan viselkedik/reagál az ő kérésére/kérdésére.
95. cskata
2007. aug. 2. 14:27

sziasztok!

Egyértelmű, hogy a férj bűne óriási, és egyértelmű, hogy egy ilyen helyzetet egy feleség sem kíván magának!

Persze, mindenki csípőből a "válj el" tanácsot írja (ami teljesen logikus is!), de nem hiszem, hogy ennyire egyszerű a kivitelezése..:(

Páran már rátapintottak itt az anyagiakra - ami sajnos igenis fontos, pláne, ha két gyerekkel marad egyedül egy gyesen/gyeden lévő nő!

- ha közös a lakás, miből fizeti ki a férje részét a válás esetén?

- ha a férj maradna a lakásban és ő fizetné ki a feleség részét, akkor egy fél lakás árával mit lehet kezdeni..?? el lehet menni albérletbe és szépen, fokozatosan felélni a pénzt..

- ha "lelép" a családfő (és ezzel a biztos havi bevétel is elvész), akkor miből fognak a gyerekekkel megélni..? gyesből..? (oké, gyerektartás is van a világon, de gyanítom, abból túl vastagon nem fognak kijönni..)


Ha Pall Mall-t nem tudja esetleg a családja anyagilag támogatni, akkor nagyon nehéz lesz neki önállósítania magát..


Még mielőtt valaki lenyelne a fentiekért: ezzel nem mondom azt, hogy a vagyon/pénz miatt maradjon a férjével és nézze el a kis játszmáit - csak azt, hogy sz*rabb helyzet ez szerintem, mint ahogyan azt mi kívülállók gondoljuk.. nagyon sokféle szempontot kell figyelembe venni a helyes döntésnél!


És Pall Mall, mindenképpen beszélj a saját szüleiddel - mert ha a válást választod, akkor szükséged lesz a támogatásukra, segítségükre!

94. 6eabbcc5a6 (válaszként erre: 90. - Ági28)
2007. aug. 2. 12:49

Hát semmiképpen nem az "ifjú párnak" kell otthagyni a lakást. De azért azt senki sem gondolhatja komolyan, hogy pusztán anyagi okoból együtt maradjon valakivel az ember!!!!

Ez a legnagyobb ostobaság és aki egy ilyen helyzetet fellvállal az nem gondolja végig az egészet!!!

A bíróság előtt a másik nő terhessége a legnagyobb bizonyíték arra, hogy a férfi miatt történt az "elhidegülés"

2007. aug. 2. 12:44
Már megtörtént, azért meri ezt tenni a férj.
92. Ági28
2007. aug. 2. 12:42
Hát igen! Fontos lenne most a határozott, megfontolt fellépés. Ne hagyja magát sarokba szorítani, mint egy kisegér. Mutassa meg h tud oroszlán módjára küzdeni, nem lehet mellette kefélgetős háremet fenntartani. Legyen kemény. De csak ésszel!
91. 4c35511f0b (válaszként erre: 90. - Ági28)
2007. aug. 2. 12:38
EZt mondom....neki kéne HATÁROZOTTAN fellépnie a férjével szemben, mert így még ő jön a "jogaival".
90. Ági28
2007. aug. 2. 12:36
A lelépéshez hozzátartozik, hogy ki hova költözik? Hagyja ott lakást az ifjú párnak? Hát inkább rájuk robbantanám. Nehéz dolog lesz ha közös lakás és ő nem akar menni, leadni. Sajnos könnyen még ennél is gusztustalanabbá válhat a viszony. Ilyenkor jönnek a pasik azzal, hogy milyen bunkó és irigy nő, h keresztbe tesz és megnehezíti az életet. Remélem itt valami csoda folytán más lesz.
2007. aug. 2. 12:31
jött=jöttök
2007. aug. 2. 12:30
Jött hogy lépjen le, de kisbabája van...Gondolom gyest vagy gyed-et kap.. Abból nem lehet eltartani 3 gyereket, gondolom nem szivesen menne senkihez...
87. 7130b15964 (válaszként erre: 72. - Pall mall)
2007. aug. 2. 12:28

Ez rosszabb, mint egy film:(


A szüleiddel beszélned kellene. Sőt, anyósékkal is!

86. emagdi
2007. aug. 2. 12:22

pap és vallás témához: szerintem vicces, hogy egy olyan ad házassági tanácsot, aki hivatalból sosem nősülhet, sőt párkapcsolata sem lehet...

ráadásul a pap is férfi, az egész egyház patriarchális elven működik, szóval nem csoda hogy a férfi oldalát támogatja....


szép dolog a hit, de azért az embernek figyelembe kell vennie a saját érdekeit, és nem szabad hagyni, hogy bárki érzelmi nyomorékká tegye!

85. Teráz (válaszként erre: 1. - Pall mall)
2007. aug. 2. 12:18

Bármilyen nehéz is ,én azonnal elküldeném ...

Meglátnád mennyire szerelmes , rövid időn belül

kiderülne számára , milyen együtt élni valakivel ,akit talán még nem is ismer ???

Most még tetszenek neki a lopott órák ,de majd ha jönnek a közös gondok a " szerelmével " ...

2007. aug. 2. 12:10

OK értem én, hogy vallási dologgal jön mindenki (aki az), de könyörgöm ez már emberi butaság ( és akkor még nagyon finom voltam....)!


Aki megengedi, hogy ezt csinálja a férje (nem a megcsalás, hanem azóta) annak nem fogunk tudni semmi olyat mondani, ami hatással lesz rá, ezt már tisztán látom.


EBBŐL KI KELL LÉPNI!

Jogokkal jön? SEMMI joga, a világon nincs olyan bíróság, aki mellette állna (vagy elvehetné gyerekeket stb.) Semmi ilyentől nem kell félni.

NEhéz egyedül gyerekkel, de legalább ÉLET!

83. nedi (válaszként erre: 82. - 6eabbcc5a6)
2007. aug. 2. 12:06
Az biztos hogy egy nagy s...fej.De a pap is szégyelheti magát,hogy ilyesmit támogat.Mert ezzel a "tedd le a terhed" dologgal nekem úgy tünik.És mi lesz a feleség terhével,amit rá raktak.A fájdalmat hol kell letenni?Ez azért megkérdezném a paptól.
82. 6eabbcc5a6 (válaszként erre: 81. - Nedi)
2007. aug. 2. 11:51

Ez a psi úgy gondolja ahogy neki a legkényelmesebb és a legbiztosabb.


Otthon anyuci majd mos, főz neveli a gyerekeimet, én meg ha gondolok egyet "átmegyek" a "nőmhöz" meg a másik gyerekemhez.

Persze mindezt legálisan.


Hát igen ez az élet !!!

Azért én is kíváncsi lennék a másik nő is biztos, hogy így akarja leélni az életét??????

Nem beszélve a még meg sem született gyerekről, neki is így kell felnőnie????


Mindezt egy önző alak kedvéért????


Ha félrement és gyereket csinált, mert állítólag szerlmes, akkor merje felvállalni az új kapcsolatát, pakoljon "otthon" össze és költözzön oda. De nem ő a legkényelmesebbet választaná.

81. nedi
2007. aug. 2. 11:30

Nem csak annak jár bűnbocsánat,aki teljes szívéből megbánta a bűnét és többet nem teszi.

Én így tanultam.De mintha ez a pasi nem így gondolná.

80. Icus (válaszként erre: 72. - Pall mall)
2007. aug. 2. 11:02

Szia Pall mall! Második napja csak olvasom, hogy mi történik veled. Nem akartam hozzászólni, mert én nemtudom átélni a helyzeteted, és páyán kivülről az ember mindent másként lát.


De, az érdekelne, hogy TE mit akarsz? Hogy TE miben reménykedsz még? Nem mered elemondani a családodnak, tehát szégyenled, ez oké. Segítséget kérhetnél, de nem teszed, mert még mindig nem akarod elengedni a férjedet és nem akarod, hogy bárki is megtudja a dolgot?


Ne, haraguj én nem vagyok vallásos, de milyen pap az aki erre a dologra csk annyit mond, menj és tedd le bűneided..-en. Egy születendő gyerekről is zsó van. Ti ebben a "játszmában" nem négyen hanem hatan vagytok!!! Beszéltél, már a régi nagy "szerelemmel" is? Vajon, nálla milyen verzió szerint fut ez az eset?

79. 6eabbcc5a6 (válaszként erre: 72. - Pall mall)
2007. aug. 2. 10:55

Szia pall mall!


Előszőr is nagyon sok erőt a következő időszakhoz!!!!


Hagy írjam le én is mit gondolok.

Én elválnék, eskü ide vagy oda. Szerintem ez így már soha nem lesz a régi, tudom 1 nap után még ezt egy kicsit nehéz felfogni, de lehetetlen így élni, hogy "hazajár" hozzátok, de egy másik nőbe szerelmes. Ez a legmagalázóbb helyzet amibe egy ember kerülhet. Ne hagyd magad azzal "zsarolni", hogy ha elválsz Te is bűnt követsz el, mert pont akkor követsz el bűnt, ha ezt a helyzetet fenntartod!!!!!!!

Engem huszonévesen megcsalt egy nagy szerelmem, majd kibékültünk, azt hittem vissza lehet mindent állítani, 5 év után aztán mégis vége lett. Én vetettem véget a kapcsolatnak, mert bennem maradt a tüske. Ami veled történt az én tüskémhez képest már egy öles fa. Szóval lépned kell, bármilyen nehéz, mert fiatal vagy és új életet is kezdhetsz, de ameddig fenntartod ezt a furcsa helyzetet Te sem fogsz tudni új kapcsolatot kialakítani. Erre mondják, hogy jobb a biztos rossz, mint a bizonytalanság.


A gyerek pedig ne legyen gátja a válásnak, mert ezerszer bebizonyosodott, hogy jobb egy gyereknek ha a szülei elválnak , mintha állandó feszültségek között nő fel. Nyilván nem lesz egyszerű az elején, mert a gyerekek miatt muszáj lesz mindeg találkozni a férjeddel, de hidd el hosszú távon csak ez lehet a megoldás.

78. Ági28
2007. aug. 2. 10:13
Szia Pall Mall! Remélem marad benned tartás, és büszkeség, hogy úgy cselekedj majd ahogy neked és a gyerekeidnek jó! Nem pedig úgy ahogy a férjednek a legkényelmesebb! El sem tudom képzelni hogy gondolja a továbbiakat! Majd neked passzolják a gyereket a másik két testvér mellé ha a nőnek épp fodrászhoz kell mennie, vagy csak nyugalmat akar? Mi változott a gyónással? Ne haragudj, de ezt álszent dolognak tartom! Undorító, h azt hiszi ezzel minden megoldódott! Kitartást kívánok és mindent bele!
77. emagdi (válaszként erre: 72. - Pall mall)
2007. aug. 2. 09:59

szerintem most már csak ügyvéden keresztül kommunikálj vele....

ha ezért nem válsz el tőle, akkor vajon mi kell még hozzá? elhiszem, hogy sok dolog köt hozzá, de szerintem vedd figyelembe a saját érdekeid is! (másrészt a gyerekek sem lehetnek szerintem boldogok, ha látják, hogy a szüleik nem harmonikusan élnek...)

76. Ancika
2007. aug. 2. 09:38

..és cseréld le a zárat és sürgőssen avasd be a családodat. azzal hogy nem mondod meg nekik a férjedet véded, aki ezt nem érdemli meg!

ő vajon miért nem gondolt a gyerekeire amikor felcsinálta a másik nőt????

hányok az ilyen pasastól, a fene a fajtáját és még ő csinál neked bűntudatot!!!

2007. aug. 2. 09:35

Te főznél, mosnál rá, elviselnéd a hülyeségét a nőnél meg kiélné testi vágyait? Érdekes kis felállás lenne.


Bár a barátnőm bátyjának felesége ezt választotta. Ott közös a cég sajnos. A férje a szomszédasszonyba lett szerelmes és néha éjjel felkelt és átment hozzá (!) utána vissza az asszony mellé. A nő most már idegileg-testileg tönkrement, de a két közös gyerek miatt elviselt mindent. A férfi most messzebb kapott munkát, a szomszédasszonyt, a közös kislányukat ott tartja és hetente hazaugrik a hites feleségéhez :P

Közös hitel, közös érdekek miatt nem válhatnak el, de a nőnek nem lehet udvarlója, mert elvágná a torkát (megmondta neki). Érdekes, én már elástam volna a hátsó kertben...


Szóval neked kell döntened, valószínűleg soha nem tudsz majd úgy nézni rá, mint az előtt, a kérdés, hogy tudsz-e így élni, vagy adsz magadnak egy esélyt esetleg egy boldogabb életre? Szerintem a vallási vonatkozásokat csak rád tartja betartandónak, ez egyszerűen gusztustalan!!! Azért mert elmondja még nem törlődik a bűne. Az élet fatáblájába minden cselekedet izzó betűkkel van beégetve...

74. e71af41436 (válaszként erre: 72. - Pall mall)
2007. aug. 2. 09:20

Kedves pall mall!


Szórd bele eg yzsákba a ruháit és ki lehet tenni az ilyen mocskot az utcára....

73. 4c35511f0b (válaszként erre: 72. - Pall mall)
2007. aug. 2. 09:17

NE haragudj, de TE tényeg nem látod mit csinál a párod?


Tudom, hogy piszok nehéz s nem is akarlak bántani, de ha ezt hagyod, meg is érdemled... úgy rángat, ahogy akar.


LE sem írom, hogy intézném, mert lehet sokkoló lenne 1-1 embernek.

2007. aug. 2. 09:06

Sziasztok!


Kettőig "beszélgettünk" de a végén én már kiabáltam vele, pedig nem akartam, de úgy tűnik aa kezdeti sokkot váltja fel az agresszió :-(


Nem ment el :-( Azt mondta, nem hajlandó elmenni, hiszen ez az ő otthona, itt lakik, itt a családja! grrrr... Mondtam neki, hogy én viszont nem bírom látni sem, undorodom tőle, és hánynom kell attól, ahogy a gyerekekkel beszél és viselkedik - hirtelen ő lett a mintaapa (persze minden csoda 3 napig tart, kíváncsi vagyok, ez meddig...) Szóval maradt :-( Szerinte nincs mit átgondolnia, mert egyértelmű, hogy a gyerekért felelősséggel tartozik. Ha nem lenne a gyerek, akkor valóban lenne min gondolkodnia - na itt ugrott be, hogy milyen kettős ez az egész. Gyerekkel marad mellettem és kettős életet él, gyerek nélkül meg jól itthagyna, vagy nemtom.


Ő most bizonyítani szeretné, hogy jó apa (tán eddig kellett volna, bár a mondás szerint sohasem késő).


Egyfolytában a gyerekekre hivatkozik, hogy miatt kell nekem most nagyon okosnak lennem. Meg a házastársi esküre, amit ő ugyan megszegett, de ha elválok, akkor én is ugyanúgy megszegem az eskümet. Hát nem szemét? :-( Ja, és természetesen nem mond le a harmadik gyerekéről - tegnap is gyógyszert vitt a lánynak, merthogy szegénykém valami légúti fertőzéstől szenved... és persze ezt az időt tőlünk vette el. Elmondása szerint ez az idő a számítógépezéstől, a lustálkodástól és a haverozásról lett lespórolva.


Persze, hogy mindenre volt válasza, már jó ideje gondolkodhatott rajta... sőt, még kér! Amíg terhes a lány hetente(!) akarja látogatni, utána meg ha esetleg éjjel telefonál, hogy lázas a gyerek, akkor ugrik, és mi ebből semmit nem fogunk észrevenni, mert reggelre ott fekszik újra mellettünk! SZERINTETEK????


Most mennem kell, mert viszem a nagylányt fodrászhoz, aztán meg maradunk a keresztanyámnál, aki semmiről nem tud, és egyelőre nem is szeretném elmondani, szóval nehéz lesz. Madj talán este/legkésőbb holnap jövök.

71. nedi
2007. aug. 2. 08:46

Tegnap beszélgettünk a férjemmel rólatok.És ő azt nem érti,ha abba a csajba szerelmes,akkor miért marad veled.Talán csak valamilyen érdekből.Megfontolandó nem?

Szerintem ne hagyd magad kihasználni.

70. fe20557d00 (válaszként erre: 65. - Pall mall)
2007. aug. 2. 08:37
Hogy telt az estétek?Írj majd.Gyerekek?
2007. aug. 1. 19:27

Vegigolvastam a forumot, es a vallasos temahoz azt tudom mondani hogy a Biblia egyertelmuen megengedi a hazassagtores eseteben a valast. A katolikus vallast reszleteiben nem ismerem, de nem ertem hogy miert nem bontanak fel egy egyertelmuen hazassagtores miatt valsagba jutott hazassagot , ha a megcsalt fel ezt szeretne?

Persze a Te ugyed ez pall mall hogy hogy dontesz,de ha nem hagyja abba a viszonyat, akkor en nem vallanam a helyedben hogy igy eljek vele. Mert ha jol ertelmezem akkor vegulis kettos eletet szeretne elni? Akkor menjen el muzulmannak vagy mormonnak, ott bevett gyakorlat ez, es azok a nok akik oda tartoznak ugyanolyanok mint o, tehat nem okozna gondot nekik az ilyan eletforma.

Es meg martinak allitja be magat hogy mennyire kivan! Hat ez tenyleg elkepeszto!! Es akkor mi van veled?? Szerintem elsosorban azt a kenyelmet nem akarja feladni amit nalad megkap, mert van egy olyan gyanum hogy a nagy szerelme nem lenne kepes az olyan iranyu igenyeit kielegiteni, csak az egyeb igenyeit tudta kielegiteni.

Ne vallald el hogy egy allando megalazasban elj, tobbet ersz Te attol!

68. fe20557d00 (válaszként erre: 65. - Pall mall)
2007. aug. 1. 18:46
Egyik nap biztos vagy benne, a másik nap pedig nem...Ilyenkor az ember életében sok minden teljesen átértékelődik...és ami a legfontosabb,hogy adj magadnak időt.Ne akarj mindent hirtelen eldönteni és megoldani.Ne hibáztasd magadat!Senki nem tökéletes,ő téged választott,ha problámája adódott akkor ő sem a legjobb megoldást választotta.Neki nem voltak igazi belső erkölcsi értékei,és ha már a vallásosságnál tartunk,igazi hite.Holmi olyasmi dumákkal meg hogy kettőn áll a vásár ennek a felelőségét nem tolhatja rád!!A család, a gyerekek komoly felelőséggel jár....és nem mindig a szánk íze szerint történnek a dolgok,és ez nem azt jelenti hogy te valamit elrontottál vagy rosszul csináltál!!Te jóval értékesebb és tartalmasabb ember vagy mint ő!
67. Ancika (válaszként erre: 65. - Pall mall)
2007. aug. 1. 18:31

tudom nehéz, de próbáld meg higgadtan megközelíteni a dolgokat!

nyugi!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook