Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt, szerelmes a férjem, és gyereke is lesz :-( fórum

Megcsalt, szerelmes a férjem, és gyereke is lesz :-( (beszélgetős fórum)


2007. aug. 3. 11:08

holnap 10-kor találkozom a nővel, persze a férjem is ott lesz, de csak csendes szemlélőnek - nem akar a Blikk címlapjára kerülni...


Segítsetek abban, hgoy összeszedjem a gondolataimat, miket kérdezzek a nőtől... vannak ötleteim, de jó lenne, ha segítenétek, mert nagyon át kell gondolnom, ahhoz, hogy higgadt és nőies tudjak maradni.

155. 29f8245603 (válaszként erre: 151. - Icus)
2007. aug. 3. 11:05

hogy bennem mit váltott ki?:)

én megprobáltam kikerülni ebböl mert soha nem akartam a harmadik lenni senki életében aztán mikor 1honapja voltunk különkiderült hogy terhes vagyok!éppen egyetemre jártam....

amikor pedig hozzám költözött már volt egy megszokott életem a babával és nem voltam biztos benne hogy örülök.szoval nem könnyü senkinek!!

154. fe20557d00 (válaszként erre: 148. - 29f8245603)
2007. aug. 3. 11:02
Igazad van Abigél21!Akármennyire is utáljuk ebben a helyzetben a másik nőt,nem őt kell mindenért okolni!!!Minden a férfin múlik,ő alakította így legfeljebb a másik nő sem tud nemet mondani,és nem tud vagy nem akar kiszállni ő sem a háromszögből.Nálunk is amikor a szerető megtudta hogy a pasijának a felesége 4 hónapos terhes,szakított a férjemmel.A férjem pedig nem hagyta elmenni,utánna már a férjem erősködött hogy folytassák:-(Tehát ha akart volna ki léphetett volna...csakhát nem akart.
153. Ági28 (válaszként erre: 146. - Pall mall)
2007. aug. 3. 11:02
Csak most olvastam, hogy találkozni akarsz vele. Megértelek, de féltelek is. Ha összejön a találka, kívánom, hogy ne gyengülj el, és tartsd magad erősnek. Nem tudom én tudnám-e tartani magam. Remélem sosem tudom meg! Az azért milyen, hogy ők már beszéltek erről!? Elképesztő! Nagyon-nagyon drukkol szerintem itt majd mindenki! Kéz és lábtörést!
152. 29f8245603 (válaszként erre: 145. - Fe20557d00)
2007. aug. 3. 10:59

tudom sokan elitéélik a szeretőket de sokszor nem tudják ők sem mibe is mennek bele!!

rossz lehet a felismerés hogy megcsalják az embert de hidd el az sem jobb amikor rájössz hogy akiben hiszel az első perctől kezdve becsapott!!

valahogy programozva vannak a férfiak a hazugságra mert én inkább szakitanék mielött belekezdek egy uj kapcsolatba mintsem hazudjak!!de nem vagyunk egyformák...

151. Icus (válaszként erre: 144. - 29f8245603)
2007. aug. 3. 10:58
Nem elitélésből kérdezlek, félre ne érts. Én is voltam sajna "másik fél". Szörnyű érzés. De, nekem hál' istennek sikerült kilépnem ebből a "körből". Csak érdekelt, hogy téged választott, és ez benned, mit vált ki.
150. Ági28 (válaszként erre: 117. - Pall mall)
2007. aug. 3. 10:57
Szia PM! Valahol régebbi hszben írtm, hogy rád fogja hárítani a felelőssget, és sajnos igazam lett! Mégis mit gondol, hogy majd szó nélkül tűröd, h "Ma nem kérek vacsit, ott alszom!" ??? Nem is tudom leírni amik a fejemben kavarognak! Talán úgy gondolja, h egyik éjjel veled bújik ágyba, másikon vele??? És te tarthatnál szeretőt??? Hát szivesen belebújnék a fejébe, hogy lássam mik kavarognak benne? Tisztesség. Ha tudná mit jelent ez a szó, nem farkalt volna meg másik nőt! Már elnézést a kifejezésért, de kicsit mérges lettem!
2007. aug. 3. 10:55

Kedves pall mall,

Hihetetlen, amiket olvastam a férjed szándékairól. Sajnos a többieknek igaza van, ez a pasi innentől kezdve ki akarja használni a helyzet adta lehetőségeket. És csak úgy továbbfűztem a gondolatokat. Mi van, hogy ha bekerül a képbe még egy nő, még egy gyerek?


Légy erős, én azt mondom.

148. 29f8245603 (válaszként erre: 146. - Pall mall)
2007. aug. 3. 10:55

nem tudom pontosan mennyit jelent neki ez a nő de félek attol hogyha ennyit hazudott már akkor valami kibuvot fog találni hogy nem jöjjön létre a találka végülis te a gyerekei anyja vagy őt pedig állitolag szereti na meg nem utolsosorban magára is gondol szerintem hogy ne kerüljön kellemetlen helyzetbe...ja és válsztás elé!!

legyél kimért vele és probáld meg ne ártatlanként gondolni a férjedre és mindenért a nőt okolni!!a férjed játszik veled!!

ne add meg nekik az esélyt hogy te legyél a témájuk!!

147. fe20557d00 (válaszként erre: 146. - Pall mall)
2007. aug. 3. 10:49
Nagyon sok erőt neked!Azt hiszem jól döntöttél.Nem irigyellek:-((De átéltem én is,pont ezért.Sok dolog kijön majd még belőled,amiről nem is gondoltad hogy benned van.
146. pall mall (válaszként erre: 145. - Fe20557d00)
2007. aug. 3. 10:42
úgy érzem, valamilyen szinten fel vagyok készülve a legrosszabbra, és megkértem, holnapra hozzon össze egy találkozót nekem a nővel. Nem félek, mert nincsenek illúzióim, de az undoromat le kell győznöm. Gyerekeket elvisszük a szüleimhez szombat reggel, aztán nem tudom még mikor ér rá a nő beszélni erről, és egyáltalán ő hajlandó-e erre... mindenesetre a férjem megrökönyödött, amikor ezt kértem tőle. Hallottam a szó bennakadását. Merthogy már erről is beszéltek, de nem emlékszik a nő hajlandósáságára. Arra viszont igen, hogy a nevemben állította, hogy én ilyet biztos nem bírnék megtenni. Csakhogy a szitu ezt is kihozza belőlem, ezek szerint...
145. fe20557d00 (válaszként erre: 142. - 29f8245603)
2007. aug. 3. 10:36

Ha egyszer a másik oldalra kerülnél....?Mit tennél?Bár hülye a kérdésem,mert ezt úgyis akkor tudja az ember,ha átéli.

Pall mall!Én is beszéltem anno a szeretővel!Hát szörnyű volt...beszélhetsz vele,de készülj fel arra hogy olyat fogsz hallani ami lehet évekig majd vissza cseng.Pedig azt mondta hogy a férjem soha nem mondott rám rosszat neki,de amikor ecsetelte hogy miket csináltak,mik voltak, meg stb....azt hittem menten elájulok.Így is fáj minek marcangolni téged?Bár lehet akkor ébrednél rá ki is a férjed és könnyebben tudnál döntést hozni.Az egyik barátnőmék leültek hármasba és a férje és a szeretője lazán a szemébe köpték hogy ők szeretik egymást....életében nem volt még ennyire megalázó helyzetben.Amikor az az ember árul el aki a legközelebb áll hozzád,akibe eddig megbíztál..akinek a vállán úgy kisírnád magad...,mert eddig így volt.Én is így éreztem megcsalt,elárult de volt hogy ő vigasztalt...totál skizofrén helyzet tényleg!!!Beszélhetsz vele de készülj fel a legrosszabbakra és akkor még mindig elsülhet jobban is.

144. 29f8245603 (válaszként erre: 114. - Icus)
2007. aug. 3. 10:32

hogy bizom-e benne?

vannak idők amikor nem de igyekszem nem rázuditani és ezzel vitákak létrehozni.ugy gondolom az igazság valahol mindig féluton van és kiderül ezért nem akarom magamat feleslegesen gyötörni.föleg hogy van annyi rosszindulatu ember aki örömmel tájékoztatna hogy mi is a helyzet és ezzel ő is tisztában van és lenne akkor is ha becsapna.onnantol az ő döntés...ha másra vágyik akkor nem tehetek semmit mintahogyan sokan mások...

143. Reenee
2007. aug. 3. 10:30

Kedves Pall Mall!

Végig olvastam a fórumot.

Nem tudom hány éves lehetsz. Egyet ne felejts el!

A pasik 30év felett már nem nagyon váltóznak meg,főleg nem gyökeresen.

Sajnálom, ami veled történt...

Ülj le egy picit,és gondolkodjál el azon, hogy tudnál-e egy olyan emberrel ezek után élni, aki hazudott, megalázott, megcsalt, átvert, az érzéseidet semmibe vette és aki a mai napig (bocsánat a kifejezésért,de) hülyének néz. Lenne egy nyugodt perced is,amikor nem veled van, ha most megbocsátanál neki? Elhinnéd neki, hogy ha megszületik az a baba, akkor csak a gyerekhez megy és nem a nőhöz? Te elhinnéd azt, hogy semmi közük egymáshoz. Gondolod, hogy most nincs semmi köztük? Én ezt nem hiszem, hisz azt mondta, hogy szerelmes abba a nőbe...

Felhasználja ellened azt, hogy te vallásos vagy és a gyerekek iránti érzéseidet.

Nem hiszem, hogy tudnál így élni..

2007. aug. 3. 10:22

ja és a gyerek valoban nem lehet kifogás márcsak miattuk sem,ha belegondolsz hogy ők is majd ezt a példát viszik magukkal az életbe az senkinek nem lesz jo!!

a lányod megtanulja hogy egy boldogtalan kapcsolatban is tovább kell élni a fiad meg azt hogy mennyire kell becsülni egy nőt!!

2007. aug. 3. 10:19

ennek csak rossz vége lesz és csak rajtad muilik hogy mikor!!és persze mennyit fájdalmat sporosz meg magadnak!!

amikor én ilyen szituácioban lettem terhes nagyon szégyelltem magamat és soha nem igy terveztem hogy terhes leszek!!

a férjed mindkettőtőket szédit,főleg téged!!

ha még azt is bevallotta hogy szereti akkor azt ne felejtsd el hogy nem kötelezettségből megy hozzá hanem azért mert várja a gyereket és kiváncsi mindnen pillanatára a terhességnek.

ez nagyon kegyetlenül hazik de igy van!!

tudom azt is hogy mit is érezhet a nő és mit is gondolhat a ti kapcsolatotokrol és főleg azt hogy a férjed azt mondja neki hogy a gyerekek miatt nem jön el azonnal,de a vége az lesz!!

niincs az a nő aki kibirna ezt a borzalmas helyzetet!

amikor már nagyon odavágyik hozzájuk a legkisebb okot is megtalálja hogy elmenjen és majd azt mondja hogy te üldözted el!!ne várd meg!!

szeretném azt mondani hogy probáljátok meg de én már a magam kárán megtanultam hogy mi is az amit kellett volna csinálni akkor!!

légy erős!!

2007. aug. 3. 10:14

Ja és az én férjem is a génjeiben hordozott mindent, így utólag már nem is tudok rá haragudni. Ma már örülök, hogy nem velem van, hanem mást boldogít.

Te is el fogsz ide jutni, hidd el, hiába érzed még azt - nagyon az elején vagy -, hogy nem tudnál nélküle élni. Ha együtt maradtok, legalizálod azt az állapotot, hogy ő bármikor elmehet a másik félhez, vele, később velük lehet, és ez szerintem mindig fájdalmat fog neked okozni.

2007. aug. 3. 10:07

Kedves Pall Mall! A férjed bűntudatot akar Benned ébreszteni, hogy ezzel is a lelkiismeretét nyugtassa, ezért beszél a " meg nem oldott problémákról". Egyébként problémák mindenhol vannak, és mindkét féltől függ, hogy meg tudják-e oldani, de fontos, hogy az egyik jelezze a másiknak, ha éppen gondja van vele.

Egyébként ugyanezen már én is átmentem, amin Te Pall Mall, és kb. fél évig szörnyen éreztem magam, ma viszont már - ennek 3 éve - hálás vagyok az Égnek, hogy a házasságom így alakult.

Szerintem a legjobb módszert választottad a fórummal, mert így folyamatosan megbeszélheted a gondolataidai másokkal. Én a legjobb barátnőimmel analizálgattam mindent és olyan jó volt mindent kibeszélni velük.

138. Korzika
2007. aug. 3. 10:01

Szerintem is keresd meg a "szerelmét".

A férjed véleményem szerint most még fél a környezete reagálásától.Ezért mondja, hogy tisztességól marad veletek.Ha minden kiderül, és elmúlika a "minden csoda három napig tart"időszak, azután derül ki, hogy mit is akar.

Nyusszancs82 hozzászólásával nagyon egyet értek.

Amig te egy egy hónapos babával éjszakáztál addig ő mással szórakozott.

És azzal fenyeget, ha szemétkedsz vele akkor a másik nőt választja?

137. Nyusszancs82 (válaszként erre: 134. - Pall mall)
2007. aug. 3. 09:47

Miért csak utalgatott? Egyikünk sem gondolatolvasó. Másnak mondta el? Miért? Sztem egy intelligens nő vagy, meg tudtátok volna beszélni.

Így van, ezt senki nem érdemli meg!

136. Icus (válaszként erre: 133. - Pall mall)
2007. aug. 3. 09:44
Muszáj, hogy képes legyél rá! Ésminnél hamarabb! Akkor láthatsz csak világosabban, ha mindent megtudsz. Vegyél erőt magadon és keresd meg!!
135. Icus (válaszként erre: 129. - Pall mall)
2007. aug. 3. 09:42

Arra, gondoltam, hogy te azt mondtad, hogy ez a nő a régi nagy szerelme. Ez a szerelem lezáretlen maradt, és most újra egymásra találtak..


Engem érdekel, beszéltél-e már a "másikkal"?

Azt, mondod, akarod, a férjed, megértelek, mert szereted, és vagy annyira önző, hogy nem tudod elengedni. (ezt azért irom, mert lehet, hogy én sem tudnám elengedni, de lehet, hogy páros lábbal rugnám ki... fogalam sincs)

Azt mondják az az igazi szerelem, amikor eltudod engedni a másikat.


A férjed, beszél össze vissza. Gondolom ezt azért, te is látod. Miért nem ültök le, hárman és beszélitek meg, hogy hogyan tovább?


Muszáj erőt venned magadon és beszélni a másik féllel is, mert lehet, hogy ő más verziót tud. Te csak azt tudod, amit a férjed, mond neked, ő megcsak azt amit a te férjed mond neki.


Lehet, ha leülsz vele beszélgetni, mindent másképpen fogsz te is látni!!

134. pall mall (válaszként erre: 130. - Nyusszancs82)
2007. aug. 3. 09:34
ez igaz... csakhogy voltak problémák korábban is, ezeket nevezném inkább nehézségeknek, amikre ő max. utalgatott, de erre nem igazán emlékszem. Konkrétan nem volt olyan, hogy leülünk, és beszéljünk, mert ez vagy az nem jó. Szerinte már akkor is gond volt, épp csak nem velem beszélte meg. És én sem vagyok szent, hibáztam sokmindenben, de ezt akkor sem érdemeltem.
133. pall mall (válaszként erre: 131. - Jay néni)
2007. aug. 3. 09:31
aha... értem... erre még nem vagyok képes
132. Jay néni (válaszként erre: 129. - Pall mall)
2007. aug. 3. 09:31
Na haragudj pall mall, de azt hiszem a szüleidnek igaza lenne.
131. Jay néni (válaszként erre: 129. - Pall mall)
2007. aug. 3. 09:29
Arra gondol, hogy beszélj a másik nővel. Hogy neki mit mondd. Lehet hogy neki valami teljesen mást ad elő mint neked. Lehet hogy ott te vagy a rossz aki nem engedi el apucit, hogy boldog legyen stb. A másik nővel való kapcsolatról csak a férjed verzióját ismered.
130. Nyusszancs82 (válaszként erre: 129. - Pall mall)
2007. aug. 3. 09:28

Bocsi, hogy mindenbe beleszólok, a lényeget ne kerüljük már meg.

Jó ember... gyenge pillanatok...

Úgy tudom egy hónapos csöppségnél kezdődött minden.

Ez a jó ember nem vette figyelembe, hogy 2 gyermeke anyja, a felesége, otthon várja, alakítgatja a családot, rendezi a háztartást, neveli a gyerkőcöket...

Tudod, sztem az is más lenne, ha 15 év "megunt" házasság után történtek volna mindezek. Akkor is égbekiálltó bűnnek tartanám. De így???

129. pall mall (válaszként erre: 80. - Icus)
2007. aug. 3. 09:20

Nem tudom még mit akarok. Nagyon kavaroknak bennem az érzelmek és az indulatok. Sokmindenben reménykedek, leginkább abban, hogy a férfi, akit annak idején társamul választottam, JÓ EMBER. Mindenkinek lehetnek gyenge pillanatai - persze elismerem, ez a lehető leggyengébbek közé sorolandó...

Segítséget - olyat, amilyenre most szükségem lenne - a szüleim nem tudnak biztosítani, és vállalom, hogy egyelőre nem bírom elengedni a férjem, hiszen szeretem, és nem akarom, hogy a családból, pontosabban az én oldalamon bárki megtudja, mivel akkor tudom a reakciót (szüleim nem vallásosak, megvan a maguk Istene, akit a saját kedvük szerint formáltak): egyértelműen a férjem lenne minden rossz okozója, ők nem gondolnak ennél tovább. Én tudom, hogy hibáztam, de ne gondoltam volna, hogy ezt érdemeltem a hibákért...


Nem haragszom, hogy nem vagy vallásos :-)) Nekem csak ennyit mondott el a gyónásáról, én meg nem kérdeztem többet, hiszen, az ő gyónása nem tartozik rám. Amit akart, már úgyis elmondott nekem. Ez csak a penitencia egy része lehetett, nem tudom. Ja, és ezt még akkor kapta, amikor még nem volt terhes a nő, csak a szeretője.


"Beszéltél, már a régi nagy "szerelemmel" is? Vajon, nálla milyen verzió szerint fut ez az eset?" EZ alatt mire gondolsz? Nem értem...

128. Nyusszancs82 (válaszként erre: 126. - Nyusszancs82)
2007. aug. 3. 09:12
Ja, és ezek még ma is előjönnek, hála égnek már csak ritkán... 25 éves vagyok... Kösz fater!
127. pall mall (válaszként erre: 124. - 4c35511f0b)
2007. aug. 3. 09:12

férjem is elvált szülők gyereke, és az anyja képes volt arra, hogy csak felnőtt korában mondja el a teljes igazságot, rendszeresen engedte az apjával a kapcsolattartás, és tényleg, minden elismerésem az anyósomé, amiért képes volt erre...


Sokat írod, hgoy TE (mármint ÉN). Nem tudom, hogy lehetnék boldog a férjem nélkül... én őt választottam, és minden bűne ellenére szeretem, és el sem tudom képzelni nélküle az életemet :-(


Mondom, skizo...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook