Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalásnak számít-e, ha korábbi barátnőjével levelezget a pasim a facebookon? fórum

Megcsalásnak számít-e, ha korábbi barátnőjével levelezget a pasim a facebookon? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
117. tamtamano (válaszként erre: 116. - Kriszta773)
2014. okt. 23. 16:55
És mi a " jó " döntés? Ha te aki tudsz a dologról, szólsz az asszonykának, h figyeljen jobban / bár az asszonyt nem ismered/ vagy csendben maradsz?
116. kriszta773 (válaszként erre: 111. - Tamtamano)
2014. okt. 23. 16:51
hát az sz@r ügy, sajna sok ilyen van. ha a férjek feleannyit belefeccölnének a házasságukba, mint egy flörtbe, sokkal jobb nászok születnének :)))
115. csutkamano (válaszként erre: 108. - Endris)
2014. okt. 23. 16:51

Nem lehet, hogy azért nem beszélt ezekről az üzenetekről, mert a családi béke érdekében meg akart kímélni a fölösleges idegeskedésektől?

Ő jobban ismer, mint mi, ő tudja, melyek azok a témák, amelyeket nem szabad még megemlíteni sem?

114. kriszta773 (válaszként erre: 108. - Endris)
2014. okt. 23. 16:50

nézd, szerintem te sem számolsz be a párodnak minden pasiról, aki kikezd veled vagy flörtöl, és nem is lenne jó, mert csak felesleges féltékenységet szülhetne. azt is megértem, ha téged megingatott a dolog, mert egy nő minek nyomulna egy 20 éve nem látott exére, pláne ha tudja, hogy annak barátnője van.


de azért azt is gondolom, ha megbeszéltétek, tisztáztátok a dolgot, és benned mégis rossz érzések vannak, annak oka van. és a női megérzések jók szoktak lenni. ha csak amiatt van rossz érzésed, miért nem mondta el, ezért ne legyen. lenne, bármi jelentősége annak, hogy közölné, képzeld, sárika ma 20 év után írt és randira invitált? ha nincs jelentősége, ő is csak legyintette erre, és udvariasan hárította, kész. felesleges felfújni. de ha ennek ellenére is bizalmatlanná váltál, azt neked kell tudnod, hogy mi az oka

113. fef1fd74b5 (válaszként erre: 112. - Tamtamano)
2014. okt. 23. 16:44
Megtiszteltetés!:D
112. tamtamano (válaszként erre: 110. - Fef1fd74b5)
2014. okt. 23. 16:43
Üdv a clubban. :)
111. tamtamano (válaszként erre: 107. - Kriszta773)
2014. okt. 23. 16:43
Ebben is egyet értünk.. a férj egy barom.. viszont az asszony nem tud a dologról... szerintem..
110. fef1fd74b5 (válaszként erre: 109. - Tamtamano)
2014. okt. 23. 16:42
Legalább már 2 bolond is van itt.:D
109. tamtamano (válaszként erre: 106. - Fef1fd74b5)
2014. okt. 23. 16:41
Na, pontosan ezt mondtam / mondom én is,. De már már kezdtem azt érezni, hogy mindenki hülye körülöttem, csak én vagyok a traktor.. :)
108. endris (válaszként erre: 102. - Kriszta773)
2014. okt. 23. 16:41
Igen, tisztáztuk a dolgot. Korábban is volt olyan üzenetváltásuk az elmúlt néhány évben hogy hogy vagy? stb. Amitől rossz érzésem van az az, hogy nem bízott bennem annyira, hogy az ilyen dolgokat elmondja. Természetesen nem akarom én, hogy minden lépéséről beszámoljon, de azért erről beszélhetett volna. Azt gondolom, hogy egy kapcsolat alapja a bizalom, akkor mikor ezt az üzenetet megkaptam indulatból azt gondoltam, hogy jobb, ha kettőnk között ennek vége.
107. kriszta773 (válaszként erre: 104. - Tamtamano)
2014. okt. 23. 16:40
elméletben mindegy, hogy kik a szereplők, legfeljebb gyakorlatban benne lenni rossz. de én azt mondanám, a férj egy barom, a feleség pedig mulya
2014. okt. 23. 16:39
Az a gond szerintem,akinek a fejében már ez jár,hogy szexről beszélget másokkal,tök mindegy házas vagy sem az a való világban sem kéreti magát.
105. kriszta773 (válaszként erre: 103. - Csutkamano)
2014. okt. 23. 16:38

azért írtam erős példát, hogy kiütközzön a lényeg :) lehetnek olyan szituk, amik egy jó kapcsolatban is hirtelen kétséget ébreszthetnek, hiszen senkiben nem lehetsz biztos, legfeljebb magadban :)


kaptam én már hajnalban "szeretlek", "kezdjük újra", "olyan jó veled" sms-eket egy exemtől, még szerencse, hogy a párom nem látta. és egyszerűen csak piás volt, és félrenyomta, az akkori barátnője helyett :)))))) de lehet, hogy nehéz lett volna kimagyaráznom, vagy megingott volna a párom bizalma

104. tamtamano (válaszként erre: 101. - Kriszta773)
2014. okt. 23. 16:32
Ez a verzió sem talált! De tudok ilyen estről,és kemény vitám alakult ki emiatt az egyik résztvevő félel.
103. csutkamano (válaszként erre: 100. - Kriszta773)
2014. okt. 23. 16:31

Legalább ebben egyet értünk.

(A "nyali-fali" üzenet egy kicsit erős volt.)

102. kriszta773 (válaszként erre: 95. - Endris)
2014. okt. 23. 16:28

de gondolom, csak tisztáztátok a szitut, nem? a párod teljesen normálnak gondolja, hogy téged zaklatnak levelekkel, és próbálnak szart kavarni? csak jutottatok valamire :)

vagy mitől van most rossz érzésed? azt én olyan gyerekes dolognak tartom, hogy valaki egy üzenetmásolatot küld el neked, és tekintve, hogy 20 éve nem találkoztak, nem is tinikről lehet szó.

101. kriszta773 (válaszként erre: 98. - Tamtamano)
2014. okt. 23. 16:26
ha más pasijáról, ugyanúgy ejtendő :) ha te beszélgetsz folyton a szexről egy nős pasival, akkor meg keress egy függetlent, akivel művelheted is, sokkal élvezetesebb, hidd el :)
100. kriszta773 (válaszként erre: 99. - Csutkamano)
2014. okt. 23. 16:24

én is ezt mondom, simán meg kell beszélni. egy kapcsolatban azért az ember azt is tudja, ha a másik sumákol. de persze ezt normál kapcsolatra értem, itt rengeteg olyanról olvasni, aminél csodálkozom, hogy kapcsolatnak hívják :)


eleve ha kapnék egy ilyen levelet, és megbeszélném a párommal, szerintem a párom minimum helyretenné a csajt és többet nem állna vele szóba, mert nevetséges a szitu. már azt is gáznak tartom, hogy egy nő próbálkozik be a semmire :) nálam is előfordult, hogy régi exek írtak, hogy vagyok és puhatolóztak, van-e valakim, de csak annyit reagáltak, hogy a francba :)))) és kész, nem próbálkoztak, ha látták, hogy nincs mire

99. csutkamano (válaszként erre: 89. - Kriszta773)
2014. okt. 23. 16:19

Ebben nincs semmi kivetnivaló, ha rákérdezel, sőt helyeslem, mert csak beszélgetések során derülnek ki a dolgok. Amíg csak találgatsz, addig fölöslegsen turbózod fel magad, a végén meg kiderült, hogy túlpörögted a témát, hiszen nem történt semmi.

Én az egyenes, nyílt beszédnek vagyok a híve. Szemtől szembe mondja el, mi a helyzet, ráérek utána magam alá zuhanni, hogy eljátszotta a bizalmamat.

98. tamtamano (válaszként erre: 97. - Kriszta773)
2014. okt. 23. 16:18
Nem az én pasimról van szó! :)
97. kriszta773 (válaszként erre: 92. - Tamtamano)
2014. okt. 23. 16:18
ezen miért rugózól annyira? :) ha a pasid egy másik nővel folyton a szexről beszél, és háborog neked, hogy de hát nem történik semmi, csak levelezgetünk, akkor ejtsed, mert egy seggfej és kész, nem kell mindent eltűrni
96. fef1fd74b5 (válaszként erre: 92. - Tamtamano)
2014. okt. 23. 16:17
Nem tudom mert ilyen helyzetbe nem voltam.Ez nálunk alap,hogy nem levelezünk exekkel és szexről sem beszélünk privátban mással.
95. endris (válaszként erre: 79. - Kriszta773)
2014. okt. 23. 16:17
Tudott rólam, mivel a párom oldalán facebookon like-olta a közös képünket. Ezután kezdett el üzeneteket küldeni.
94. tamtamano (válaszként erre: 93. - 6b006fc769)
2014. okt. 23. 16:17
És a legjobb válasz arra a kérdésre, hogy : " Hogy vagy? " - az az," hogy meg hát! "
93. 6b006fc769 (válaszként erre: 88. - Mazsinka)
2014. okt. 23. 16:16

Az eddigi információk szerint egy "hogyvagy" és egy váratlan "talizhatnánk" üzenetváltásról volt szó, azt passzolom, hogy ezt hány alkalmas üzenetváltásba sikerült belesuvasztani. A találkára nem volt reakció.

Szóval?

A "hogyvagy" figyelmen kívül hagyása szintén bunkóság.

92. tamtamano (válaszként erre: 90. - Fef1fd74b5)
2014. okt. 23. 16:14
És mi van ha már gyakorlatilag bárhonnan kezdik a beszélgetést a szexnél kötnek ki?
91. fef1fd74b5 (válaszként erre: 87. - 4c3a5e5783)
2014. okt. 23. 16:14
Ez nem a teherbeesésről szól,annál inkább az erkölcsi dolgokról.
90. fef1fd74b5 (válaszként erre: 86. - Tamtamano)
2014. okt. 23. 16:12
Ha haverilag beszélgetnek munkáról,családról vagy akármiről és nem "személyes jellegű dolgokról."
89. kriszta773 (válaszként erre: 83. - Csutkamano)
2014. okt. 23. 16:11

na látod, hogy nem az üzenetváltás számít, hanem az üzenet tartalma ;)


nem érdekelne, ha a párom az exnőivel levelezgetne, de ha kapnék egy idegentől másolatot a levélből, amiben a nőci randira hívja a páromat, azért megkérdezném, hogy elment-e :)))))))))))))

2014. okt. 23. 16:10

Elég furán gondolkodnak itt egy páran. Nem, nem megcsalás, pusztán csak bunkóság. Addig oké, hogy feltűnik valaki a múltból, érdekel, mi van vele, rákérdezel, vagy valaki rákérdez, te mit csinálsz stb. Akár egy ex is. Érkezhet rá válasz, pár levélcsere a tényekről, és ennyi.


Nem majd üzenetezgetés, ami hosszú ideje fennáll, pláne nem olyan tartalommal, hogy talizhatunk, meg nincs senkim. Pl. én nem örülnék, ha a férjem az ex nőjével folytatna hosszadalmas eszmecseréket. Miért? Mi szükség arra, ha nem a töltött káposzta felmelegítése a cél? Szexualitás szempontjából itt vagyok én, barátai vannak, köztük én is. Mi szükség van arra, hogy egy régi nővel titkos csevelyt kelljen folytatni a másik háta mögött? Nem, nem megcsalás, pusztán csak a pofámról szakadna le a bőr, ha ilyet csinálnék. Ez már játék a tűzzel. És nem az lényeg, hogy megtörténik-e, hanem a szándék. Az, hogy neki jó ez, és keresi a másik társaságát, valamilyen törődést, odafigyelést nem kap meg otthon, izgalmat akár, tudom is én. És ez már veszélyes talaj, aminek az esetek 80 százalékában van folytatása. És lehet itt gúnyolódni, hogy jaj, zárd cellába... inkább veregesd meg a vállát, hogy míg te a vacsoráját főzögeted, ő bájcseveg a volt nőjével, nem veled!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook