Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalásnak számít-e, ha korábbi barátnőjével levelezget a pasim a facebookon? fórum

Megcsalásnak számít-e, ha korábbi barátnőjével levelezget a pasim a facebookon? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
147. 6b006fc769 (válaszként erre: 146. - Sanyinak)
2014. okt. 23. 22:23
Az Iron Maiden koncertet tudom hallgatni, amit az emberem néz is:)
146. sanyinak (válaszként erre: 144. - 6b006fc769)
2014. okt. 23. 22:19
Hogy mit tudsz meghallgatni?
145. Mazsinka (válaszként erre: 143. - Sanyinak)
2014. okt. 23. 22:19
Pölö én megbízok a páromban, ő is bennem. Pusztán csak rühellem a búgáncs nőket, akik azt sem tudják, hogy mit, kit akarnak, csak tapadnak, és a tűzzel játszanak, miközben saját maguknak is bemesélik, hogy de hisz nem akarnak ők semmit, csak kicsit dörgölőznek, jópofiznak, nyaliznak, kicsit chatelgetnek, érdeklődnek, helloszia, de nem akarok semmit... ezer egy ilyen fórum indult, egyre konkrétan emlékszek is, amikor az asszony vadul chatelt egy másik asszony férjével, és mikor számon lett kérve, akkor adta a birkát, süketet, vakot, hogy de hiszen ő nem is akart semmit, csak napjában többször nyomatta a negédes hellosziát... hagyjuk már! Egy kis tartás azért szorulhatna az emberekbe. Rég volt, vége van, nincs mit bratyizni. A többi csak kamu.
144. 6b006fc769 (válaszként erre: 143. - Sanyinak)
2014. okt. 23. 22:16

Hát, most, hogy mondod, enyim ember sem tobzódik itt mögöttem, olvasgatva, miket művelek, inkább Iron Maident néz:)

És nagyon jól teszi, mert én meg tudom hallgatni:))

143. sanyinak (válaszként erre: 141. - 6b006fc769)
2014. okt. 23. 22:11
mindenki háta mögött ott áll a párja és olvassa az üzeneteit? Talán vannak olyanok is, akik enélkül is megbíznak a másikban ;)
142. Mazsinka (válaszként erre: 139. - Kriszta773)
2014. okt. 23. 22:10
Nem nyomom fel minden napomat a facere, ez egy. Kettő: falu, kisváros stb. Azt is tudom, hogy a szomszéd lányának a sógorának a nagybátyjának a keresztlánya hova jár iskolába, nem kell ehhez face. Mindenki ismer mindenkit. Három: a családi állapotom, suli, munkahely, akármi nem intim dolog. Adat. Bárki láthatja, nemcsak az ismerőseim. Nincs benne semmi szégyellnivaló. Az már más, ha valakivel beszélgetést kezdeményezek inboxban, és az a valaki ezer éve nem része az életemnek, és egyszerűen nem vagyunk már szerelmesek, és barátok sem, hogy arról beszélgessünk, hogy hol igyunk meg és mit, mint ahogy történt ez a fórumindítóval.
141. 6b006fc769 (válaszként erre: 136. - Mazsinka)
2014. okt. 23. 22:07

"irkafirkáljon nekik, és várja ki, mit szól az aktuális pár"


A tipp nem rossz. Érdekes kísérlet lenne.

Bár tartok tőle, nem olyan fajta a humorérzékük, mint az enyém:D

140. Mazsinka (válaszként erre: 138. - Sanyinak)
2014. okt. 23. 22:04
Kérdezd meg tőlük. Régen volt. Azért az is fura lenne, ha haragot táplálnának ennyi idő után. Mondjuk, van olyan is. De az szerintem még a mai napig nem dolgozta fel a szakítást, pedig már nős. No, ő nem jelölt ismerősnek, látod. :) Van, aki pusztán csak a jelöléssel nyugtázta szerintem, hogy rég volt, vége, fiatalok voltunk, bolondok, és jártunk egyszer, szép volt, jó volt, ennyi volt. De nem több. Itt a határ. Akinek meg keserű maradt a szája íze, az meg tartózkodik. Ennyi.
139. kriszta773 (válaszként erre: 136. - Mazsinka)
2014. okt. 23. 22:03

magyarázd már el léci, miben totálisan más hozzáállás az, hogy ha te egy régi exedet felveszed a fészen ismerősödnek, vagy visszajelölöd és megosztod vele a teljes életedet, gyerekek, férj, suli, munkahely és minden, amit írtál, és az, hogy rád ír egy hogy vagy, mi újság veled mondatot? :)


nekem sokan írtak, nemcsak exek fészen, mikor egymásba botlottunk és bejelöltük egymást, egy érdeklődő sort, vagy akár csak egy-két kedves szót, hogy örülök, hogy "látlak", azt ennyi. volt olyan is, akit 20 éve nem láttam, váltottunk pár levelet, hogy kivel mik történtek azóta :) persze ha valakik csúnyán szakítottak, fölös később is bájcsevegni, mert mégis miről, de gondolom, olyanok az ismerőseid között sincsenek


nem az a probléma, hogy te nem lennél hajlandó egy exeddel sem levelet váltani, és rossz szemmel néznéd, ha írnának neked, de attól még másnak nem biztos, hogy kellemetlen érzés lenne, lehet, csak pár perces jóleső nosztalgia

138. sanyinak (válaszként erre: 136. - Mazsinka)
2014. okt. 23. 21:58
Mindnek kitetted a szűrét, de ők azért "kedves ismerősként" tekintenek rád?
137. Zebra25
2014. okt. 23. 21:56

Nekem viszonylag szépen értek véget a kapcsolataim, de sosem vettem fel a kapcsolatot velük. Volt aki megkeresett telefonon, hogy mizujs meg ilyenek, aztán a végén csak kibökte, hogy nem e lenne kedvem ágyba bújni. Abszolút hidegen hagynak az exeim. Van bőven elég barátom.

Megcsalásnak nem mondanám, de az ex nem véletlen küldte el azt az üzenetet.

136. Mazsinka (válaszként erre: 133. - Kriszta773)
2014. okt. 23. 21:53

Nem nagyon vág már témába az, amit összehordasz.


Ismerőseim, ahogy sokan mások a szülőfalumból. Azok vagyunk, és nem több, nem levelezőpartnerek. Köszönünk egymásnak, ha hazalátogatok, és ennyi. Nem, nem köszöntjük fel egymást a születésnapokon, és nem, nem én jelöltem egyiket sem ismerősnek, ugyanis egy kivételével mindnek kitettem a szűrét, és nem gondolnám, hogy azok után jelölgetnem kellene bárkit is. Az, hogy ők bejelöltek, egy dolog. Visszajelöltem. Nem haragszom én rájuk, ezek szerint ők sem rám. De a múlt részei csupán, nem irkálok nekik arról érdeklődve, hogy vannak. Amit feltöltenek, látom, mert nyilvános, ennyi, nem kell ehhez az adatlapjukat böngésznem. De nem értem, miért is kell ezt elmagyaráznom bárkinek is??? Aki úgy érzi, hogy belefér, keressen fel tíz évvel ezelőtti exeket, irkafirkáljon nekik, és várja ki, mit szól az aktuális pár.

135. sanyinak (válaszként erre: 133. - Kriszta773)
2014. okt. 23. 21:13

Én valahogy nem értékelem, amikor a pl. névnapomon ezer olyan ember rám ír, akivel egyébként nem sok kapcsolatom volt az utóbbi időben. A figyelmesség inkább az, amikor spontán érdeklődnek.


Az valóban fárasztó, amikor valaki minden élményét megosztja nyilvánosan (vasárnapi ebéd, gyermeke produkciója, stb).

134. kriszta773 (válaszként erre: 132. - Sanyinak)
2014. okt. 23. 21:03
ez egy találó kérdés :) mert ugye ismerősként felvenni sem kötelező :)
133. kriszta773 (válaszként erre: 131. - Mazsinka)
2014. okt. 23. 21:01

azért nem mindenki teszi kirakatba a magánéletét a fészbukon :) én sem, nincs ott sem gyerek, sem férj, és sok ismerősöm sem csinál családi fotóalbumot :)

ezek szerint ha egyik exed fel merészel köszönteni a születésnapodon, mert gondolom a fészbuk azt is mutatja, az már egy szemét, aki zaklat és próbálkozik? :)


nem kell ennyire átesni a ló túloldalára, azzal önmagában semmi gond nincs, ha egy rég nem látott ex vagy másféle ismerős ráír az emberre, hogy mi van veled. nem mindenkit vezérelnek hátsó gondolatok, és gyakran csak puszta öröm és jó érzés, amikor egy régi ismerősbe botlasz. egy 20 évvel régebbi barátnő, mint a jelen szitu már rég a régi ismerős kategória :))))

132. sanyinak (válaszként erre: 131. - Mazsinka)
2014. okt. 23. 20:59
Tehát azért kíváncsi vagy rájuk, de ciki lenne velük közvetlenül interakcióba keveredni?
131. Mazsinka (válaszként erre: 130. - Kriszta773)
2014. okt. 23. 20:54
Az utca más téma. Odamész: hello, hogy vagy? Mi van veled? Mész tovább. A fb más. Itt fb a téma, ne csavarjátok ki a dolgokat. Az exeim mind ismerőseim a fb-on, látják a képeimet, tudják, hogy férjnél vagyok, mit csinálok, van-e gyerekem, írja, hova jártam iskolába, hol dolgozom. Úgymond nyitott könyv az életem, de egyik sem ír rám. Én se írok rájuk, mert annak oka lenne. Ők ott, én itt. Vége lett, ennyi. Látom, hogy gyerekeik vannak, boldogok, elvannak, vagy épp nem. Látom a képeiket, meg azt, mi történik velük, nekem ennyi épp elég. Most pedig boldog vagyok a saját intim kapcsolatomban, nem kell nosztalgiáznom a múlton, és irkálnom nekik, hogy együtt nosztalgiázzunk, ugyanis félő, hogy a feleségeik szemében egy levakarhatatlan, kis k..va lennék, és nem is tévednének sokat.
130. kriszta773 (válaszként erre: 128. - Mazsinka)
2014. okt. 23. 20:11
hát ez azért túlzás, feltételezhető, ha két ember egymással hosszabb ideig intim és szerelmes kapcsolatban volt, és esetleg hosszú évek után vagy az utcán egymásba botlanak, vagy a neten megeresztenek egy hello, hogy vagy kérdést, az normális hozzáállással nem azt váltja ki a másikból, hogy mi a f.szt akar ez tőlem :))))))))))
2014. okt. 23. 19:45
Véleményem szerint a "pasim" kategória az, amibe a levelezés belefér...
2014. okt. 23. 19:20
Volt egy-két pasim a férjem előtt, szétmentünk. Egyik sem írogat nekem, hogy szia, hogy vagy, még ennyit se. Én sem írogatok nekik. Mert: 1. szétmentünk durván, ezért nem kíváncsiak rám 2. szétmentünk szépen, de vége, ennyi volt, nincs "maradjunk barátok" feeling. Ha írna nekem egy exem régről, akkor kikerekedne a szemem, és arra gondolnék, hogy: mi a francot akar ez??? Na, ez egy ilyen történet. Biztos nem azért írt, hogy x év után megkérdezze, hogy van.
127. tamtamano (válaszként erre: 123. - Gribedli***)
2014. okt. 23. 19:15
Ennyire mélyen nem vagyok a dolog része, látni már láttam egy két beszélgetést a két fél közt, de, hogy melyiket mi " vonzza " a másikhoz azt nem tudom. Én a maga részéről tettem rá kísérletet, hogy elmondjam a véleményem egy egy beszélgetésükről, szerintem beteges, de süket fülekre találtam. Nem tudom miért válaszol egy egy ilyen levélre/ beszélgetésre, mert elfogadható válasz az nincsen. Azt hiszem valami mind a két félnél hiányzik/ bibizik...
126. gribedli*** (válaszként erre: 124. - 6b006fc769)
2014. okt. 23. 18:36
Thanks:)
125. gribedli*** (válaszként erre: 120. - Kriszta773)
2014. okt. 23. 18:35
:D
124. 6b006fc769 (válaszként erre: 122. - Gribedli***)
2014. okt. 23. 18:06

Hű.

Like.

123. gribedli*** (válaszként erre: 117. - Tamtamano)
2014. okt. 23. 18:04
Lehet, hogy az ilyen pasinak fel sem áll, csak az írogatásban éli ki magát. A másik meg az, hogy szerintem az a nő is hülye, aki fogadja és válaszol a leveleire mert annak meg a hiúságát legyezgeti. Nem az a megoldás, hogy szólni az asszonynak. Először mondjuk mi van, ha nem válaszol többet az ilyen levelekre? Azt nem? Mindig lehet nemet mondani. De árulkodni menni az egyenlő az önigazolással, és ott akkor a fogadó is valamit keres. Azért lehet kilyukadni mindig a szexre mert hagyja.
122. gribedli*** (válaszként erre: 108. - Endris)
2014. okt. 23. 17:58

Szerintem azért döntöttél így, mert nem volt annyira határozott, amennyire elvártad volna tőle és ebben nem értetek egyet, ha a lelkednek így jobb, teljesen megértelek.


Te valami erőteljesebb, világosabb lezárást vártál volna, ő ezt nem tette meg. Nem küldte el a francba a csajt. Komolyan, lehetséges, hogy megmutatod neki az üzeneteket, amiket "valaki" átküld az ő levelezéseiről és egy cseppet sincs felháborodva, hogy ki ez a valaki, sőt, nem mérges a csajra, hogy mi a francot kavar már, milyen jogon zaklat téged? Megértem, hogy mindez benned olyan érzéseket kelt, hogy a csajnak minden el van nézve és mindez azért, mert valami érzelem van a háttérben.


Bármelyik férfi, aki nem érez már semmit, úgy reagált volna, hogy ez a csaj skizo. Csak olyan pasinak nem idegesítő ez, aki még érez valamit. Szóval hidd el, nem te vagy a hülye, ha motoszkál még benned a kétely. De a párodnak meg tudnia kell, ha jól ismer, hogy te ilyen vagy és mitől nyugszol meg, szóval nem okozhat neki nehézséget, hogy automatice lekoptassa a csajt az affér után. Nem tette, te elégedetlen maradsz amíg meg nem teszi.

121. tamtamano (válaszként erre: 120. - Kriszta773)
2014. okt. 23. 17:16
Jogos! És okos! :)
120. kriszta773 (válaszként erre: 117. - Tamtamano)
2014. okt. 23. 17:11
én egyáltalán nem szólnék bele olyan életébe, akit nem is ismerek :) te sem tudhatod, milyen az ő viszonyuk. lehet, hogy a pali egy csőd az ágyban, és legalább így pótolgat, hogy legyen valami szexuális élménye, az is lehet, már rég semmi nincs közöttük, vagy az asszonynak van 3 szeretője, és nagyívben tenne arra, hogy apjuk kinek mit írogat :)
119. grizus
2014. okt. 23. 17:08
A szüleim házassága többek között azért működött remekül, mert maximálisan bíztak egymásban. Anyámnak soha az életben nem jutott volna eszébe ilyenből problémát csinálni, és apámnak sem, mégse csalták meg egymást soha. Igaz, akkor még nem volt internet.
2014. okt. 23. 17:01
Szerintem nem szerencsés egy idegennek beleszólni mások magánéletébe, még akkor sem, ha azt a legjobb szándékkal teszik.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook