Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalás, újrakezdés fórum

Megcsalás, újrakezdés (beszélgetős fórum)


7. MenoPause (válaszként erre: 6. - Mikrósedény)
2020. aug. 13. 13:10
Ráadásul, ahogy írtad, nálatok csak vonzódás történt, megcsalás még nem is.. ami persze, még így is fájó lehet, de azt várni egy hosszú kapcsolatban, hogy ez soha se forduljon elő, még vonzódás se legyen máshoz, főleg a mai világban, hát nem tudom. Ma már én sem tudom.. :-) Korábban úgy gondoltam, tudom, de nem. Tehát sokkal óvatosabban mondok véleményt és ítélek el bárkit is.
6. Mikrósedény (válaszként erre: 5. - MenoPause)
2020. aug. 13. 12:33
Köszönöm, hogy írtál :-) Kicsit meg vagyok zuhanva, néha rámtör a szomorúság. Örülök, hogy van akinek sikerült és nem csak a negatív vélemények vannak. Az elején én is így álltam a dolgokhoz, hogy lehet akkor tovább menni, de a sok beszélgetés talán átlendít minket ezen az időszakon.
5. MenoPause (válaszként erre: 1. - Mikrósedény)
2020. aug. 2. 22:10
Igen, voltam, és baromság hogy nem működik tovább!! Megborul az egyensúly de igenis helyre lehet hozni! Sok ember dönt egobol te ne légy olyan! Priviben szívesen beszélgetek. Sokszor írtam már ilyen témában már nem fejtegetem ki a véleményem, és már régen nem az egóm után megyek.
4. d180e33e13 (válaszként erre: 1. - Mikrósedény)
2020. aug. 2. 13:44

Csodálkozom, hogy ilyen kevés a hozzászólás, pedig az ilyen témára harapnak a fórumozók.


Nem bíznék benne. De ez így még nem válóok.( Igen, tudom nem volt erről szó). Ha nem folytatódik, el is felejted idővel, ha mégis akkor az már külön történet.

2020. aug. 1. 20:29

Ennek annyi, valahol te is tudod.


A megcsaláshoz is két ember kell...

2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Mikrósedény)
2020. aug. 1. 11:52
Sajnos ilyen esetben màr egyàltalàn nem bìznèk benne ès leginkàbb amiatt,mert azt èreznèm,hogy nem vagyok elèg neki...magamat ismerve,ìgy is önèrtèkelèsi gondokkal küszködve,biztos szakìtanèk,mert szàmomra ez màr mèrgező lenne.Nem azt mondom,hogy tedd ezt,csak sajàt magambòl kiindùlva,biztos nem tudnèk rànèzni ùgy,mint azelőtt...ès sajàt magam èreznèm kevèsnek...
2020. júl. 31. 23:19

Hosszú történet a miénk. Gyönyörű gimis szerelem, házasság, gyerekek, karrier, egymásra hangolt 20 év feletti kapcsolat. Mindeközben mindig vannak nők, akik csábítani akarnak, férj élvezi a helyzetet, de közösen nevetünk rajtuk.

Egyszer csak férj megváltozik, addig megyek, amíg meglátom ki az a nő, aki megzavarta. Közvetlen kolléga (házas, gyerekekkel, 20 év feletti kapcsolattal). Volt minden, csak barát, jókat beszélgetünk, beismerése a vonzalomnak(nem történt próbálkozás csak lelkesedés). Párterápiára járunk, nagyon próbálkozik helyre hozni. Már érti, hogy érzelmileg elkezdett kötődni a nőhöz. Kezdi észrevenni a nő hibáit(kétszínű, felületes, mindenkivel flörtöl..)a terepeuta tanácsára távolságot tart. Rengeteget beszélgettünk és nekem kellett elmagyaráznom,hogy a viszonyok így alakulnak ki, ezt a terapeuta is megerősítette. Csak bennem tört el valami. Kérdeztem, hogy mi volt a baj, min változtassunk? Te mindent jól csináltál. Folyton figyelem, hisz együtt dolgoznak(bár a vírus miatt a nő otthon dolgozik). De mi lesz, ha visszatért a napi munkához és 8 órát együtt lesznek az irodában?Már nem is a nő a feltétlen ok, inkább a csalódottság, a hit elvesztése. Voltatok hasonló helyzetben, hogy alakult az életetek?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook