Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megbántam hogy áthelyeztettem magam máshova fórum

Megbántam hogy áthelyeztettem magam máshova (beszélgetős fórum)


15. Sütikee (válaszként erre: 14. - Solar-Tochter)
2022. ápr. 12. 17:23
Egybe!
14. Solar-Tochter (válaszként erre: 12. - Angéla1)
2022. ápr. 12. 17:17
Ha az igekötő az ige előtt áll ...... na, hogy írjuk?
13. .málna- (válaszként erre: 12. - Angéla1)
2022. ápr. 12. 15:18
Ha már a helyesírásról beszélünk..
12. Angéla1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 12. 15:11
"át helyeznének . El vállaltam" helllyessírás
11. c85d1d200b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 19:44

En inkabb probalnek meg beiileszkedni egy elsore kevesbe szimpi tarsasagba, mint egy heti 40 ora's meloert 20 orat ingazni. Es akkor meg nincs is tel, ho, fagy, busz kimaradas, keses.


Az eredeti helyen biztos orulnek neked, ha megis maradsz,

10. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 19:29
Szerintem variálj. Még nem jelentkezett senki a régi helyedre, szerintem örömmel visszavesznek, mondd el nyugodtan, hogy ott szeretsz dolgozni, míg az új helyen nem érezted jól magad. Nálunk egyszer mikor leépítés volt (multicégnél), és engem elküldtek, leszervezték, hogy átvesz egy másik iroda, akiknek meg emberre volt szükségük. Elvállaltam, ígértek mindent. Első munkanapom végén bementem a főnökhöz, és mondtam mégsem szeretnék itt dolgozni, mert semmi nem úgy volt, ahogy mondták a felvételi beszélgetésnél. Kellemetlen volt, de inkább legyen kellemetlen pár percem, mint hosszasan szenvedjek, mert nem szólalok meg.
9. 9370250d08 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 19:07
Nehéz beilleszkedni, pláne összeszokott bandába,de nyugodtan varialj, ha úgy látod jobbnak, ha tényleg kedvelték és a munkaddal is elegedettek voltak, akkor örülni is fognak.
2022. ápr. 11. 18:32
Én biztos nem utaznék ennyit. Majd megszereted az új kollégákat és ők is megszeretnek. Egy röpke találkozásból ne vonj le messzemenő következtetéseket. Nem mindegy mennyit utazol naponta. Szerintem.
7. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2022. ápr. 11. 18:26
Igen? Én már belezavarodtam. D
6. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 18:22

Variálj ha gondolod.


Viszont túl hamar ítélted meg a leendő kollégákat,,

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 18:15
Variálj nyugodtan. Magadnak te legyél az első.
4. andi6020 (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
2022. ápr. 11. 18:15
De ő inkább ott akar maradni, ahonnan 23 órára ér haza.
3. Sütikee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 18:11
Ha úgy gondolod, hogy nem szimpatikus a másik hely, és tudod így továbbra is vállalni, akkor még nem késő, hogy visszalépj. Nyugodtan mondd meg őszintén, hogy ott nem szimpatikus a társaság, és itt jól érzed magad, mégis maradnál. Még nem késő!
2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 18:11
Nyugodtan variálj még! Az nem normális dolog, hogy 23.-ra érsz haza. S csak a főnöknek van joga kiakadni, a munkatársaknak nem.:))
2022. ápr. 11. 18:06
Coopnál dolgozok jelenleg . Meg próba időn vagyok .A lakóhelyemtől elég messze van korán kell kelnem és ha délutános vagyok este 9kor végzem a munkahelyről biciklizek aztán buszozok kb 40perc az út hazáig . 11 után érek haza . lett egy lehetőség hogy egy útba eső coopba át helyeznének . El vállaltam viszont mikor bementem egyáltalán nem voltak szimpatikusak a kollégák . Olyan flegmán válaszoltak és méregettek. A jelenlegi helyemen a kollégákat megszerettem jól kijövök velük, nem furkálódnak . Megbántam hogy ez miatt át helyeztettem magam . Már mindneki tudja hogy elmegyek sajnálják mert megszerettek megszoktak, megszerettek . Jelenleg nincs a helyemre senki . Akik jelentkeztek is vissza mondták. Viszont már aláírtam a papírt is hogy átmegyek a másik helyre . Nem merek most előállni már vele hogy mégis maradnék . Tartok tőle hogy kiakadna mindenki ez miatt . Megbántam hogy bele mentem abba hogy át menjek egy másik boltba . Mit csináljak? Megpróbáljak beszélni erről hogy mégis maradnék ? Vagy mostmár ne variáljak .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook