Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megbántam az anyaságot fórum

Megbántam az anyaságot (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
207. Cincike91 (válaszként erre: 21. - 7144101303)
2022. febr. 17. 20:12
Arra nem gondoltál hogy a felsoroltak felét neked kell megtanítani? Nem gondolod hogy a te felelősséged, hogy hat évesen te törlöd a fenekét? Ha kicsit magadba nézel, a gyerek a legjobb tükör. Az is lehet, hogy azért teszi ezt mert érzi rajtad hogy nem akarsz vele foglalkozni, és ő így “kéri” a te figyelmed. Neked milyen kapcsolatod volt anyukáddal? Nem viszel véletlenül egy rossz mintát magaddal? És milyen a kapcsolatod önmagaddal, ha a saját gyereked nem szereted? Vannak kérések amikre választ kéne adnod magadnak őszintén, mielőtt a gyereked okolod azért mert nem tudod élvezni az életet.
2022. febr. 17. 14:13
Ennél szomorúbbat már rég olvastam!
205. RantottHusika (válaszként erre: 126. - Rekuci92)
2022. febr. 17. 13:59

Egyetértek veled és a legborzalmasabb igen ezt már nem tudja visszacsinálni és ezért a gyerek fog szenvedni egész életében!

A szívem szakad meg a kisgyerekért 😞

204. RantottHusika (válaszként erre: 7. - 7144101303)
2022. febr. 17. 13:56

De jó hogy törölte magát a tag innen..

Hogy lehet valaki ilyen szemétláda?? Szegény gyerek....a saját anyja így beszél róla,így gondol rá.... undorító vagy remélem sokat fogsz szenvedni az életben ha tönkreteszed a kisgyerekes életét.

203. Csillagszem38 (válaszként erre: 201. - PöttyösPanka)
2022. febr. 1. 10:30

Mert mondjuk akkor leírta volna. Írta volna, hogy igen, rohadt fárasztó, a kis pióca teljesen kikészít, DE rosszul érzem magam amiatt, mert ezt érzem. De semmi ilyesmit nem írt, nem is utalt rá. Lelkiismeretfurdalás nélkül a gyereket okolta, közben a gyerek dolga ez. Minden gyerek más. Nekem a nagyobb nem volt ilyen, a kicsi vérszívó. :D Ennyi. :)


Igen, mindannyian fáradtak vagyunk, akik kisgyereket nevelünk. (naggyal is megvan a gond ugyanúgy) De annak aki egészségesen gondolkodik, x szabad óra után helyreáll a gondolkodása, és nyomja tovább. Mindenki meg tudja oldani, hogy pár órára elszabaduljon, ne mondja senki, hogy nem. (nekünk se volt soha segítségünk, mégis megoldottuk)


Ő rettenetesen csúnyán beszélt a gyerekéről, én szégyelltem magam, ez már nem fér bele még gondolat szintjén sem.

202. Júlia91 (válaszként erre: 198. - Andi6020)
2022. febr. 1. 09:21

Egyetértek.. értő olvasás egyeseknél nulla.


De közben azt is jól mutatja, hogy fordított helyzetben hogy meg tudnak sértődni meg kiakadni, szóval Michelle fordított példaja megállja a helyét:)

201. PöttyösPanka (válaszként erre: 199. - Csillagszem38)
2022. febr. 1. 08:25
Honnan tudod, hogy semmilyen rossz érzés nincs benne emiatt? Azért amit valaki leír egy fórumban, az meglehetősen kicsi szelete a teljes életének és az érzelmeinek. A többit meg mindenki a saját beállítottsága szerint képzeli hozzá.
200. Csillagszem38 (válaszként erre: 199. - Csillagszem38)
2022. jan. 31. 21:16
*lesz
199. Csillagszem38 (válaszként erre: 190. - PöttyösPanka)
2022. jan. 31. 21:15

teljesen egyetertek, en is 19 eve nyomom, rohadt faraszto! kicsivel es naggyal egyszerre. De! akiben semmilyen rossz erzes nincs es ontja magabol csak a rosszat, az nem oke. ez mar a nem normalis kategoria. nagyon sajnalom a gyereket, egy lelki roncs lett.


az egesz forumot megterhelo volt olvasni :(

198. andi6020 (válaszként erre: 197. - C9155193c4)
2022. jan. 31. 21:09
Olvassátok már el amit írt! És próbáljátok értelmezni is.
197. c9155193c4 (válaszként erre: 152. - Michelle.r)
2022. jan. 31. 21:04
Felháborító amit ide írsz. Igenis lehet gyerekük, mesteréges megtermékenyítés is létezik. A párok90 %-nál a meddőség kezelhető gyógyszeresen, sebészeti eljárásokkal, sőt terápiákkal is akár. Ha nem vagy tájékozott a témában, inkább hallgass szerintem.
196. Csillagszem38 (válaszként erre: 15. - 7144101303)
2022. jan. 31. 21:02

amit o is megerez es felnottkoraban emiatt fog szenvedni, sot tovabb fogja adni a gyerekeinek.


kerj segitseget.

195. c9155193c4 (válaszként erre: 115. - 8d00a82c06)
2022. jan. 31. 20:58
Lehet, hogy igazad van, mindenki kell vállalja a felelősséget fontos döntéseknél. De nem biztos, hogy jó anya lenne.
194. DiaZoé
2022. jan. 31. 12:02

Hát meg állt bennem a szó, hogy lehet valaki ennyire önző???

Mert nyavog a gyerek, nem tud nélküle sehova menni!!?! Tessék??

Ugasson az a gyerek talán?

Mérhetetlen radaruk van, a viselkedése pont azt tükrözi vissza, ahogy az Anyja érez, bánik vele.

Mindenkinek vannak rossz, kialvatlan napjai, de tudni kell szülőként önkontrollt gyakorolni, senkinek sem könnyű, de nem a gyerek kéredzkedett a világra! Eső után köpönyeg...

Hatalmas büszkeséggel, szeretettel tölt el, ha mindenhova jön velem/velünk a gyerek. Hianyzik, ha 1-2 órát nincs velem!

Bele sem merek gondolni, hogy hogy viselkedsz mindennal azzal a csöppséggel.😒

193. babyapocakban (válaszként erre: 188. - Bellabi)
2022. jan. 31. 11:16
Szerintem azért törölte magát, mert névvel indította, azért páran visszakeresték a régi dolgait. Sose tudjuk meg, igaz volt-e az egész.
192. babyapocakban (válaszként erre: 188. - Bellabi)
2022. jan. 31. 11:15
Én is így gondolkodom az FI-ről az elejétől fogva.
191. Tünci3
2022. jan. 31. 10:48
Sziasztok,ez szomorú.más mindent megadna,ha csak egy gyereke is lehetne. nekem meg páromnak sajnops nem adatott meg :( Más nők meg hisztiznek :(
190. PöttyösPanka (válaszként erre: 188. - Bellabi)
2022. jan. 31. 08:35
Szerintem is. Szereti a gyerekét, és legjobb tudása szerint neveli, gondoskodik róla. De érthető módon néha betelik a pohár, ilyenkor minden kiömlik az emberből. Aki meg azt állítja, hogy a gyereknevelés nonstop egy szivárványos vattacukorfelhő tejszínhabba mártva és gumimacival megszórva, az hazudik.
2022. jan. 31. 05:53

Imádom az ilyen mártír, semmire-se-képes nőket...

Saját magadon kívül nèztél már mást is?


Még nem késő, add örökbe, add meg az esélyét, hogy ne egy ugyanolyan rinyagép legyen belőle, amilyen te lettél..

188. bellabi
2022. jan. 31. 01:29
Egyébként lehet, hogy naiv vagyok, de nekem az a koncepcióm, hogy az FI nem is utálja a gyerekét, csak volt egy baromi rossz perióduk, kiborult nála a bili, és itt tombolta ki magát. Ez esetben pont azért törölte magát, nehogy valaki (a gyerek) egyszer megtalálja miket írt.
187. bellabi (válaszként erre: 186. - Michelle.r)
2022. jan. 31. 01:26
Én (másodlagos) meddő vagyok, mégis megértettem Michelle írását. Egy szóval sem sértegette a lombikosokat, csak azt írta, hogy attól, hogy még az egyik embernek fáj egy dolog, a másiknak meg épp az ellenkezője, attól még mindkettő fájdalom érvényes. Ezt érzékeltette a példával, amiben kifordította az eredeti állítást.
186. michelle.r (válaszként erre: 176. - C58a550c5e)
2022. jan. 30. 21:11

Ugyan te sértegetsz, én nem foglak.


Pusztán azt szeretném, ha újra elolvasnád amit írtam, ezúttal figyelmesebben. Biztosan azt olvastad, hogy az én véleményem az, hogy megerőszakolja a természetet?


Úgy látom, te is érintett vagy. Kívánom, hogy teljesüljön a kívánságod. És még egyszer, nem megyek oda egyetlen sorstársadhoz sem, hogy elmondjam neki, hogy rendben van ez így. Az ilyen témájú fórumokat sem látogatom, hogy beszólogossak.


De ha egy nő idejön, és úgy fikázza, gyalázza azt, akinek van gyereke nem képes a helyzettel megbirkózni, akkor elmondom a véleményemet. És nem húzok kesztyűt a klaviatúrára. De még ebben az esetben sem fogok ilyen szavakat használni, hogy csökött agyú, vagy ostoba.

185. michelle.r (válaszként erre: 161. - Júlia91)
2022. jan. 30. 21:05
Köszönöm. 💙
184. Hattori (válaszként erre: 178. - Rekuci92)
2022. jan. 29. 18:24
aki nem akar gyereket azzal semmi baj, mindenkinek egyèni döntèse. --Főni szerint nem igy van
183. rabankari (válaszként erre: 182. - Aranea)
2022. jan. 29. 17:38

Remélem ezt viccnek szántad...

"Szerinted milyen támadásokat kapna, ha örökbe adná a gyerekét, most komolyan?!"

Hát tényleg fontosabb mit mondanak,mint,hogy tönkreteszi a gyerek életét...

Ő maga írta,hogy sajnos megszülte,mennyire idegesíti,akadályozza mindenben.

Benne egy cseppnyi bűntudat nem látszott.

Ha így éreznék a gyerekem iránt biztos érdekelne ki mit mond.

182. Aranea (válaszként erre: 102. - Rabankari)
2022. jan. 29. 17:30

Örökbe adni nem lehet csak úgy a gyereket.

Van apja, annak is hozzá kell járulnia.

De azzal meg együtt van.

Vannak nagyszülők is.

Szerinted milyen támadásokat kapna, ha örökbe adná a gyerekét, most komolyan?!

Aki meg felszólítja a szeretetre, az gondolkodjon már el kicsit, hogy parancsra lehet-e szeretni?

181. c58a550c5e (válaszként erre: 180. - Scherlock)
2022. jan. 29. 16:52

Jobb! :)

Szia. :)

180. Scherlock (válaszként erre: 176. - C58a550c5e)
2022. jan. 29. 14:29
Jó, és most, hogy itt kitomboltad magad: Jobb lett, hogy sértegetsz? :)
179. Charlize (válaszként erre: 178. - Rekuci92)
2022. jan. 29. 14:26

Én egyedül nevelem a kisfiamat. Szüleim segítenek időnként, de minden hibámért kőkeményen ítélnek is. Van, hogy kiborulok.

8 órás munkám van, ami azt jelenti, hogy 9 órát töltök munkahelyen, plusz utazás. Mellette háztartás, bevásárlás, gyereknevelés. Ha elromlik vmi, nekem kell utána járnom. Mindennel kapcsolatban minden döntést egyedül kell meghoznom.

A gyerek meg hisztis néha. Aztán meg angyal. Aztán megint ellenáll minden kérésnek. Gyerek! Feszegetnie kell a határokat, hogy megtalálja őket.

Időnként elfáradok, türelmetlen vagyok és ideges. Nem tudok mindig uralkodni magamon. Ez van. Amúgy ha én befeszülök, ő is.

De odavagyok a gyerekemért, egy pillanatra sem kérném vissza a régi életemet, sz@rt sem ért az a mostanihoz képest. Inkább azt kérném, hogy bár korábban lett volna már gyerekem, hogy több időm legyen vele.


De értem én azt is, ha vki máshogy élne, más neki az érték. Ne is legyünk egyformák, ez szerintem evolúciós túlélési stratégia is.


A rossz döntést súlyát kell felvállalni. Itt ez a téma, és nem az, hogy kell-e gyerek, vagy sem.

178. Rekuci92 (válaszként erre: 176. - C58a550c5e)
2022. jan. 29. 12:55

Èn is már a felfogásuktól akadok ki 😀 aki nem akar gyereket azzal semmi baj, mindenkinek egyèni döntèse. Valakinek nem is való, ez is rendben. Az nincs rendben hogy valaki nem akar ès mègis szül ès tönkreteszi a gyereke èletèt. Persze biztosan vannak nehèz korszakok amikor minden szülő kiborul ès világga menne de nem 6 ève ugyanezt èrzi meg utálja a gyerekèt.... Engedd el.. Akik nekem támadtak nem akarnak gyereket soha ès azèrt vèdik a fórumindítót..


Szörnyű hogy ilyen világban èlünk ahol ha a szülő utálja a gyerekèt az helyes..

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook