Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megasztár-Hova alacsonyodik a TV2? fórum

Megasztár-Hova alacsonyodik a TV2? (beszélgetős fórum)


1 2
18. 03b2072831 (válaszként erre: 14. - Ágota 77)
2010. máj. 13. 09:25

Na én is éppen őt akartam mondani! És a Valóság Sokkok? Na azok se voltak ám gyengék!


Amúgy nem akarom védeni a csatornát, de az, hogy ilyen műsorok vannak, nem csak az ő hibájuk. Erre van igény, a drága jó magyar társadalom ezt nézi, és akkor logikus, hogy ők is csak megakarnak élni valamiből!

17. Pikkerpuko (válaszként erre: 14. - Ágota 77)
2010. máj. 13. 09:24
Azt egyáltalán nem nézem. Agyhalál! Most már sem az RTL, TV2-t nem fogom nézni, mert szánalmasak!
16. kefekötőke (válaszként erre: 4. - Pethoevi)
2010. máj. 13. 09:24

Talán idejük sem volt rá,de ettől még az üzletszerű aljasság az megmaradt.Ettől még a Pista bácsin kívűl aggasztóan sok primitív,önjelölt "énekművész" él az országban.

Elszomorító,hogy ebben az országban minden TV csatornán(na jó majdnem minden)minen nap azt sugallják,vetkőzz le,villantsál,próbálj énekelni,jelentkezz "szépség"versenyre,válj el,bútorozz össze,akár terhesen is mutogasd magad,ha már a kislányod elérte a 4 éves kort ,vidd fotózásra!

Véletlenül sem a mindennapi becsületes munka legyen a példa.


Ezekből a szerncsétlen önjelöltekből élnek jó sokan a televizióknál.

2010. máj. 13. 09:23

Remélem hamarosan megváltozik a műsör és előkerül-

nek az értékek.

2010. máj. 13. 09:22

Na és Győzike? Az is igencsak meg van rendezve szerintem.

A legelső széria még csak-csak élethűnek is tűnt.

2010. máj. 13. 09:21

A teljes cikk itt:


[link]

12. Pikkerpuko (válaszként erre: 5. - 852308703c)
2010. máj. 13. 09:20
Nem tudok róla!
2010. máj. 13. 09:18
Megasztár? Ez még nem is annyira gáz! A televíziózás "legeslegalja" szerintem Jakupcsek hazugságvizsgálós ( a címe mér nem dereng ) műsora volt.
10. 16d1dd6891 (válaszként erre: 1. - Pikkerpuko)
2010. máj. 13. 09:17
senkinek nem volt annyi esze, h visszatartsa? ez az ő szégyenük. a tanítványoké.
2010. máj. 13. 09:17
Milyen emberek az ilyenek, hogy egy 91 éves bácsit akarnak kinevettetni "ország-világ" előtt? Nem szégyellik magukat? Hányni tudnék ezektől a kereskedelmi csatornáktól!
2010. máj. 13. 09:16
sztem is tuti fizetnek nekik, illetve ha nem is fiztenek de biztosan meg van írva hogy legyen műsor:)
2010. máj. 13. 09:15
Én igazat adok ennek a levélnek. Én is ismerem azt a bácsit személyesen. Nekünk is tartott "előadást". Megörültem, hogy látom a tv-ben, hallom újra a dudaszót, a furulyát. Nagyon furcsának találtam a helyzetet, hogy mit keres Ő ott?! Nem viselkedtek vele szépen.
2010. máj. 13. 09:14
Én már évek óta nem nézem a MEGAFRÁSZT mert hányok tőle! De egyet értek!
2010. máj. 13. 09:13
s válaszolt erre bármiti s a tévé 2?
2010. máj. 13. 09:12
Egyet értek,de az érdekes,h a sok tanítvány közül senki nem mondta neki,h ne menjen,mert ez nem fellépés????
3. buschne (válaszként erre: 1. - Pikkerpuko)
2010. máj. 13. 09:11
:-(
2. vikucka (válaszként erre: 1. - Pikkerpuko)
2010. máj. 13. 09:09
Huhh... ez nagyon komoly... :S
2010. máj. 13. 09:06

Pál István tanítványának levele a TV2-höz


Hölgyek, Urak!


Megdöbbenéssel láttam a mai Megasztár műsorukban Pál Pista bácsi "fellépését". Nos, szerintem, ha Pista bácsi önként jelentkezett magukhoz "megasztárnak" "kasztingra", akkor én megeszem a tévénket zsinórostól együtt! Pista bácsi viselkedésén (ahogy kitette a termoszát, ahogy állt a furulyájával a hóna alatt, ahogy a dudáját említette) látszott, hogy meg lett invitálva énekelni, dudálni, furulyázni. FELLÉPNI!!!!! Aztán kicsit értetlenül viselkedett, mert nincs ilyesmihez szokva, amit maguk műveltek vele. Belefojtották a hangot, gyakorlatilag nem engedték szóhoz az öreget, ezzel megsértették alaposan, remélem tudják!! De nem csak őt, hanem bennünket is, akiknek Pista bácsi a magyar népi kultúra meghatározó személyisége! Többet tett le az asztalra, mint a zsűri egy-két tagja, legalább is Pista bácsi "működésének" hatása és az értéke jóval nagyobb néhány zsűritagénál. (50 %-nál) Az egyenesen szomorú, amit tettek ezzel a tisztességben megőszült öregemberrel, akit nagyon sokan nagyon tisztelünk. Elszomorít, hogy Presser Gábor, aki más zenei stílusban nekem ugyanilyen idol, egy szót sem szólt ez ellen az egyértelmű gyalázat ellen!! Szégyen, hogy egy TV csatorna ennyire gyalázatos módon akar nézettséget és pénzt szerezni!!

Szégyelljék magukat, kérjenek bocsánatot minősíthetetlen viselkedésük miatt Pista bácsitól, és tőlünk, tisztelőitől, tanítványaitól is. Anyagi kártérítést természetesen ne adjanak neki, biztosan nem várja el. Ne feledjék azonban, a gyalázatosan szerzett jószág gyalázatosan vész el!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook