Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki esett ki a Megasztárból?Lemaradtam róla. fórum

Ki esett ki a Megasztárból?Lemaradtam róla. (tudásbázis kérdés)

28. Humor Helga (válaszként erre: 27. - Hobitka)
2008. nov. 1. 23:41
hát az tuti:))) még így visszagondolva is...huhh..nekem valaki ilyet énekelne egy egész világ előtt...:DDDDD
27. Hobitka (válaszként erre: 26. - Humor Helga)
2008. nov. 1. 23:41
Igen, az aranyos volt! :-) De ahogy akkor énekelt neki, attól szerintem mindenki zavarba jött volna! :-)))
26. Humor Helga (válaszként erre: 25. - Hobitka)
2008. nov. 1. 23:36
igen...Enikőnél nekem az tetszett amikor a Krisztián úgy zavarba tudta hozni...az nagyon édi volt:))))
25. Hobitka (válaszként erre: 24. - Humor Helga)
2008. nov. 1. 23:31

Őket én is nagyon!!! Enikő nagyon aranyos, amikor mindenen elérzékenyül. Mester Tamásban pedig kellemesen csalódtam. Sok évvel ezelőtt, amikor megjelent az első lemeze (valahol meg is van, igaz kazettán, mert akkor még csak az volt...) nagyon tetszett a zenéje, aztán eltűnt a szemem elől és amikor megint előkerült, akkor már nem nagyon tudtam azonosulni vele. Egy eléggé elvont alaknak tartottam. De nagyon jó fej! Tavaly ugyan így voltam Pieróval. Őt is nagyon megkedveltem a különcségével együtt. :-)

Fenyő pedig tényleg az örök kedvenc nálam.

24. Humor Helga (válaszként erre: 23. - Hobitka)
2008. nov. 1. 23:26

Ő egy "televíziós személyiség" .... még a Top15-be jól beoltottág....mindenki a xy koronázatlan királya..és Rá meg mondtak vmi hülyeséget...D:DDD jó vóóót:D sztem a Fenyőnek nem kéne foglalkoznia Vele....


a veszekedés engemis nagyon bosszant...a Mester Tamást meg az Eszenyi Enikőt viszont nagyon bírom!

23. Hobitka (válaszként erre: 22. - Humor Helga)
2008. nov. 1. 23:23
Én azt hallottam, hogy régen volt egy elég nagy vitája a Fenyővel (ezt most is lehet érezni) és azt remélték, hogy ezek a beszólogatások feldobják a műsort... Engem inkább bosszant. Én a Fenyőt milliószor nagyobb embernek tartom, mint ezt a macskajancsit. Ő már igazán letett valamit az asztalra. Fridi meg csak csapódik egyik cstornától a másikhoz, mert sehol nem viselik el, csak okoskodik.
22. Humor Helga (válaszként erre: 21. - Hobitka)
2008. nov. 1. 23:19
nem tudom....egy olyat hallottam h mivel a többiek nem akarták eljátszani a "rossz"-at ezért kellet a Fridi...akinek ezt nem is nehéz..sőt...
21. Hobitka (válaszként erre: 19. - Humor Helga)
2008. nov. 1. 23:16
Szerintem is nagy szemétség volt Friditől ez a beszólás!!! Bár én alapból rühellem azt az embert! Nem is értem mit keres egy zenei műsorban??? Főleg, mint zsűritag?
2008. nov. 1. 23:14
Várjuk a jövő heti adást és fejleményket!Sziasztok!
19. Humor Helga (válaszként erre: 17. - Dórika1980)
2008. nov. 1. 23:12

nekem Lüszi már sok...bár aranyos kislány!


Azért sztem ez nagyon szemét beszólása volt Fridinek...azért asszem azért senki nem tehet h ha a nővére(huga???...na mindegy...lánytestvére:DD) nem tudta és elrontotta....

2008. nov. 1. 23:11
Nekem Dávid és a mackós srác a kedvencem ,lehengerlő a stílusuk!
2008. nov. 1. 23:09
Lüszi ma jó volt és multkor is..Király mehet elég egy jó Himnusz-énekes a családban!:-)
16. Humor Helga (válaszként erre: 14. - Dórika1980)
2008. nov. 1. 23:07
ebbe igazad van...de ahogy elnézem Tamara eddig is ott állt és lehet következőleg ha olyannal "kerül szembe" akkor lehet mennie kell(bár én sajnálnám sztem nagyon szép hangja van..ez a mai, nagyon jóó volt!!) Én abba reménykedek h Viktor és Lüszi már nem sokáig lesznek ott!
15. Humor Helga (válaszként erre: 13. - Hobitka)
2008. nov. 1. 23:06

Igeeen... Krisztián ari:)


Sonián én is kivoltam....:(((

14. dórika1980 (válaszként erre: 12. - Humor Helga)
2008. nov. 1. 23:06
mindegy..ezt máshogy gondoljuk..a következőben szecsődi esik ki mert egyszerűen nem veszi fel a versenyt a többiekkel,megmondta ma a zsűri is hogy nem ért egyet a kétlánnyal másnak kellett volna ott álnni.(sztem Szecsődinek)Itt a tehetség,a fejlődés,és a jó hang a lényeg!!
2008. nov. 1. 23:03

Sonia nálam is nagy esélyes volt.. Teljesen kiakadtam, hogy ő esett ki. Én valamelyik fiút gondoltam volna. Vagy a Viktor, vagy Szecsődi...

Mackó-Lackó-Krisztiánnak viszont nagyon tetszik a hangja! :-))

12. Humor Helga (válaszként erre: 11. - Dórika1980)
2008. nov. 1. 23:02

Nekem pl tetszik:) Sőt nagyonis:))))


Akik zavarnak Ők Lüszi&Viktor...Lüszi ari meg minden,de ez sztem nem erről szól...Viktor meg csak simán nem tetszik mint énekes!

11. dórika1980 (válaszként erre: 9. - Humor Helga)
2008. nov. 1. 22:59
Most őszintén:szted szecsődi jol énekel?Nincs jó hangja és sajnálatra méltó érzést kelt az emberekben
10. Mion
2008. nov. 1. 22:58
Nekem az tűnt fel, hogy aki "normális" az Magyarországon nem rúg labdába se...
9. Humor Helga (válaszként erre: 8. - Dórika1980)
2008. nov. 1. 22:57
ezt csinálta Sonia, Szecsődi Karcsi és Tamara is....
2008. nov. 1. 22:56
szecsődinek kellett volna hullania..nem kellett volna ez a meghalt az anyukám (sajnáljatok és szavazzatok rám )ne ezért itéljünk meg valakit hanem mert tehetség!
2008. nov. 1. 22:55
Én is Viktort. ÉS elgondolkoztam a Lüszin is. Bár nagyon aranyos, de a másik kiscsaj szerintem ügyesebb és szebb hangja van. A Viktor az egyedüli, aki nem szimpi és nem tetszik a hangja sem.
6. Humor Helga (válaszként erre: 5. - 7229faecd4)
2008. nov. 1. 22:53
na igen... bár én Lüszit v Viktort ejtettem vna ki szívem szerint..Sonia nagy kedvenc volt....:(
2008. nov. 1. 22:51

Szerintem is. :((((

Viszont a Karcsi...

Főleg azzal a beszólásával nulláztam most le magát előttem, hogy a Fugges-tól ismeri a Bohemian Rapsody-t. Pfff...

2008. nov. 1. 22:51
köszi
3. Humor Helga (válaszként erre: 2. - 7229faecd4)
2008. nov. 1. 22:49
:(( na igen...pedig sztem Ő ma nagyon jó volt!!!
2008. nov. 1. 22:48
Sonia
2008. nov. 1. 22:48
Ki esett ki a Megasztárból?Lemaradtam róla.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook