Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megasztár-Hova alacsonyodik a TV2? fórum

Megasztár-Hova alacsonyodik a TV2? (beszélgetős fórum)


1 2
48. Pikkerpuko (válaszként erre: 47. - 00495ec28d)
2010. máj. 14. 13:02
Csak a bácsiról van szó...
47. 00495ec28d (válaszként erre: 31. - Pikkerpuko)
2010. máj. 14. 09:35

Most erre mit mondjak?Ők vállalják be......

Már lement egy pár ilyen tehetségkacatoló műsor,és azért volt aki tudott énekelni,volt ott sok igazán tehetséges emberke is.Miből gondolja némelyik hülye,hogy labdába rúghat azzal a "teljesítménnyel"amivel ott előrukkolt látva az előző szériák pozitív felhozatalát???

Nincs az ilyeneknek megfelelő önkritikája.....

46. Pikkerpuko (válaszként erre: 45. - Cskata)
2010. máj. 14. 08:39
Akinek ez az eszébe jutott, hogy ezt a bácsit aljasul odacsalja ebbe a szutyok műsorba, azt az embert szívlapáttal kellene agyoncsapni! Rohadt szemetek!
45. cskata
2010. máj. 13. 15:37

forrás: [link]


"A Megasztár végleg elrohadt

2010.05.13. 10:43


Vajon hogyan fognak bűnhődni ezek a pöfeteg médiarohadékok? Miért gondolja bárki, hogy a nyereségvágyból szándékosan elkövetett szemétségért elég az egyszerű bocsánatkérés?!


Pista bácsi 91 esztendős dudás, egy személyben megtestesíti a magyar kulturális hagyatékot. Több film készült róla (az egyiket például Szomjas György rendezte „Pista bácsi, dudáljon kend!” címmel), az összes, népművészeti munkásságért odaítélhető díjjal rendelkezik. De a lényeg az, hogy egy történelmileg nagyon bonyolult évszázad egyik utolsó tanújaként dudajátékával és énekeivel magában hordozza mindazt, amit hagyománynak és magyar népi zeneművészetnek gondolunk. Fontos, hogy Pista bácsi megbecsülésben élhessen, mert ő művészetén keresztül nem csak mesél egy korszakról, hanem ő maga a korszak.


Pista bácsit elhívták a tévébe azzal, hogy sokan kíváncsiak arra, hogyan zenél. Pista bácsi örömmel ment, még autót is küldtek érte. Pista bácsi a Megasztár zsűrije előtt találta magát, egy tehetségkutató vetélkedő selejtezőjében, ahol kinevették és csúffá tették. Pista bácsit becsapták, visszaéltek bizalmával, azzal az örök bőkezűséggel, amivel ő fordult mindig a hallgatóság irányába.


Sem Presser Gábor, sem Mester Tamás, sem Eszenyi Enikő és sem Friderikusz Sándor nem reagált a helyzetre, zsűriként csak mosolyogtak, nagyzolva utasítgatták Pista bácsit, nem engedték, hogy dudáljon, kötekedve leintették, mikor második dalát is énekelte volna, viszont pajzán nótát akartak hallani tőle. A TV2 egészének és a négy zsűritagnak is azonnal fel kellene függeszteni alkalmatlan tevékenységét és úgy elbujdosni, hogy soha többé ne kerüljenek a nyilvánosság elé! Különös, hogy a zenész Presser és Mester sem mond semmit az ügyről. Ja, nyilván a szerződés. Hát kapjátok be! Innentől kezdve a négy zsűritagnak nincsen joga véleményt mondani a Megasztárban fellépőkről.


Utólagos kiegészítés:

Talán félreérthető a poszt ezen része: Pista bácsi nem nevezett, hanem elhívták szerepelni a műsorba. Pista bácsi nem tudja, mi az a Megasztár, de nem is közölték vele, hogy oda megy. Éz az ügy egyik fő szemétsége. Azaz kiderült, hogy egy része bizonyosan nem jelentkező a szereplőknek, hanem odaszervezik őket. Lásd: bikicsunáj!"

2010. máj. 13. 14:40
Háborog a tenger!
43. puritan (válaszként erre: 41. - 8e163afeff)
2010. máj. 13. 14:18

hiába háborgunk

aki itt háborog, az is mindenki nézte, különben nem tudná(nk) miről van szó


amíg pedig nézettség van, reklámokat tudnak eladni és a kereskedelmi tévék virágzanak

42. Pikkerpuko (válaszként erre: 41. - 8e163afeff)
2010. máj. 13. 14:14
Nálam ez volt a mélypont, és ezentúl bolykottálom a magyar kereskedelmi csatornákat, mielőtt még Josibarát segítségére lenne szükségem, azok után, hogy ezt megbeszéltem Mónikával!
2010. máj. 13. 13:59

Az a gond, hogy még mindig a zoráni sorok vannak ma érvényben, "meleg a sör, ha nekünk így is jó". Háborgunk, de ez nem feltétlen jut el azokhoz, akik felelősek ezért. Nyugaton már rég az emberjogi bíróság elé vitte volna valaki az ügyet...

És az igény-kínálatról: talán sokkal magasabb igényszint van itthon, csak erről se világosítja fel senki az adott embereket. Talán alábecsülnek minket, és joggal, hisz azt látják, senki nem háborog, mindenki nézi a tv-t.

40. spinneli (válaszként erre: 36. - Puritan)
2010. máj. 13. 12:08
nem is mondtam, hogy száz százalék, mert megírt valaki, hanem, hogy effektíve több konkrétum hangzik el, ezért esélyesebb, hogy van benne valami.
2010. máj. 13. 11:43
Ja,még annyit,h a céljukat végülis elérték,mert mi is róluk beszélünk,és van aki a neten is megnézi megint.És ez nekik jó...ilyen világban élünk...sajnos
2010. máj. 13. 11:42
Amúgy a tv2 híres arról,h botrányokkal akarja a nézőket bevonzani.Ha csak a hal a tortán-ra gondolunk (amit már régen nem néztem,mert felháborító volt),elmondták többen is,h cirkuszolni kellett,berúgni,káromkodni,és akkor nagyobb gázsit kaptak...(esztergályos Cecília,Damu Roland,nagy Feró.Ezeket anno láttam...Szánalmas,h feladják magukat 200ezerrel több pénzért,és hagyják,h az emberek ezek alapján ítéljék meg őket...
37. pethoevi (válaszként erre: 29. - Kefekötőke)
2010. máj. 13. 11:39

Bocsika,de egy oldalon állunk!!!!

Én ismétlem,csak azt furcsállom,ha ennyi tanítványa van,akkor talán említette nekik...És akkor szólhattak volna neki.

A tv2től tényleg nagyon undorító,és a zsűritől még inkább!!!Mi is rökönyödve ültünk,szóhoz sem jutottunk,csak annyit tudtunk mondani,h szegény.Egy szóval sem mondtam,h szenilis!!!!

36. puritan (válaszként erre: 21. - Spinneli)
2010. máj. 13. 10:40

Spinneli, megnéztem, de azt kell mondanom, hogy egyetlen újság és média sem számít autentikus forrásnak.


Nem láttam, mit műveltek a bácsival, de ha énekeltetni akarták, az elég felháborító, ahogy számomra az a kevés részlet is az volt, amibe belelestem, ha valakit gyengének minősítettek, nem értem miért énekeltettek vele más műfajt.

Illetve értem. Sajnos.

2010. máj. 13. 10:26
Nem gondoltam volna, hogy Eszenyi Enikő akit, szeretek, tisztelek, szociálisan érzékeny embernek tartottam, résztvevő ebben a megaláztató showban. A többiekről feltételeztem, hogy pénzért mindent, de róla nem!
2010. máj. 13. 10:15

Én már azt is kinézem ezekből a csatornákból, hogy direkt botrányos dologba keverednek valahogyan valakivel, hiszen a negatív reklám is reklám. ... és ha éppen egy idős úr az akivel ezt meg lehet tenni, hát akkor vele teszik meg.


Mr. Bikicsunájból is hülyét csinálnak és sztárt, ami jó sok hasznot hoz sok embernek, kivéve talán egynek magának az "énekesnek".

33. csilla80 (válaszként erre: 32. - 852308703c)
2010. máj. 13. 10:06
Keresem...
32. 852308703c (válaszként erre: 30. - Csilla80)
2010. máj. 13. 09:57
Youtube.com....megasztar 5 ben megtalálod...
31. Pikkerpuko (válaszként erre: 25. - 00495ec28d)
2010. máj. 13. 09:54
Az nagyobb ciki, hogy fiatalok mennek oda leégetni magukat! Mint a bikicsunájos, meg az a kiscsaj is aki ott vinnyogot, a Kéri Mária számával.
2010. máj. 13. 09:52
Vhol nem tudnam megnezni neten ami tortent,mert nalunk nincs TV2, de mar igy is bosszant!
29. kefekötőke (válaszként erre: 24. - Pethoevi)
2010. máj. 13. 09:51

Az eredeti kérdésnél maradva:Akárki tudta vagy nem tudta,ezt tudott,azt tudott,senkit nem jogosít fel ,hogy bárkit megalázzon nyílvános felvételen,akár 21 éves ,akár 91.

Egyébként nem kell ám azt hinni ,ha valaki 91 éves ,akkor biztosan szenilis,legfeljebb a fehér bajsza alatt mormolja:azt hiszitek én vagyok a majom ,dehogyis, ti vagytok a ketrecen túl.

28. Pikkerpuko (válaszként erre: 24. - Pethoevi)
2010. máj. 13. 09:50
Ő egy 91! éves aranyos, tisztességes bácsika lehet, aki éli a maga kis életét, és nincs tisztában, hogy milyen undorító igazából ez a világ. Mondták neki Pista bácsi énekelni kellene a tévékettőben, jöjjön ekkor és ekkor, és Ő ment és énekelt. Nem hiszem, hogy ezzel dicsekedett, hogy őt meghívták, neki szerintem ez természetes volt.
2010. máj. 13. 09:44
Egyet értek a levél tartalmával. Én néztem, és igen kellemetlenül éreztem magamat. Pedig ugye nem nekem/nekünk kellett volna. Tényleg nincs már hová lejjebb süllyedni..
2010. máj. 13. 09:43
Ez borzalmas. Kívánom az összes kedves zsűritagnak, hogy ugyanígy megalázzák őket, majd ha 91 évesek lesznek. Ez egy téboly. Még jó, hogy nem nézek tv-t
2010. máj. 13. 09:42

Bikicsunáj....csunáj!:-)))))))))))))

Yeeeeesss!Nálam vitte a pálmát ez a szám!!!:-)))))))))



Nagyobb sztár lett a pasi,mint aki tud is valamit az éneklésről(és az angol nyelvről)

24. pethoevi (válaszként erre: 16. - Kefekötőke)
2010. máj. 13. 09:40

Igazad van,és egyet értek a cikkel is!De ez a bácsi senkinek nem mondta,h hova készül?Egyedül,kísérő nélkül ment volna oda?Senki nem volt,aki felvilágosítsa,h ez mi lesz?Mert azt elhiszem,h Ő szegény nem tudta...Vagy amikor várt a sorára...nem szólt neki senki???Ezért is sajnálatra méltó...


Én az első válogatás után komolyan megijedtem...Sokan viccesnek tartották,de nekem kétségbeejtő volt,h ennyi debil él közöttünk!Félelmetes!!!

2010. máj. 13. 09:36

Szegény bácsika...ugy sajnáltam s féltem nehogy kigunyolják szegényt s megsértsék...mert déditatám lehetne...és az ilyen idős embereket tisztelni kell!

Furcsáltam mit kereshet ott a megasztárba...


kellett volna korhatárt kitenni...

jajj....nagyon nagy szégyen a tv2-nek.

22. kefekötőke (válaszként erre: 18. - 03b2072831)
2010. máj. 13. 09:32

"Erre van igény, a drága jó magyar társadalom ezt nézi,"


Ez naívság ,hogy erre van igény.Az átlagember este leűla foteljébe és néz előre mint a bírka.

Már észre sem veszi,hogy csak néz pedig egy reklám megy éppen.Aztán hozzászokik és csak néz és néz.

Egyszerűen nálunk az házirend ,hogy az ilyen förmedvények,mint győzike,"valóság" ugyan máááá :nyílvános dugás, már az előzetesüknél is átkapcsolni máshova.

21. spinneli (válaszként erre: 19. - Puritan)
2010. máj. 13. 09:30
olvasd el a kapcsolódó cikket-elég sok konkrétum van benne, gyanús, hogy a Tv2 hívta be, abból lehetett félreértés, hogy nem tudta a bácsi, hogy milyen minőségben.
20. Pikkerpuko (válaszként erre: 4. - Pethoevi)
2010. máj. 13. 09:30
A csatorna hívta meg szegényt, nem ő jelentkezett. Gondolom nem nézi ezt a szart 91 évesen, és nem akart megasztár lenni. Valószínű nem remélte, hogy át fogják verni.
19. puritan (válaszként erre: 1. - Pikkerpuko)
2010. máj. 13. 09:26

Nem túl valószínű, hogy a tv2 hívta a bácsit, sokkal elképzelhetőbbnek tartom, hogy valaki benevezte, aki ki akarta figurázni.


Számomra is furcsa, hogy egyetlen ismerőse és tanítványa sem próbálta a bácsit lebeszélni a szereplésről, valakinek lennie kellett, aki elkíséri, felkészíti, elmondja neki, mi a teendő.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook