Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » (még tovább)tanulás és munka, segítség!!! fórum

(még tovább)tanulás és munka, segítség!!! (beszélgetős fórum)


1 2
2011. júl. 5. 11:22
Azon már túl vagyok mi érdekel.Amikor a továbbtanulásomról döntettem aszerint választottam, sajnálom hogy akkor még nem néztem mennyit keresek majd,és nem láttam bele az egészbe. Most olyat szeretnék csinálni amiből jobban meg tudok élni...és nem mellékesben szórólapozom, mlm-ezek vagy ilyesmi.
2011. júl. 5. 11:19

Szia!


Én is teljesen ebben a helyzetben vagyok /tanári diploma, de én nem tudtam vele elhelyezkedni/


Középfokú végzettséggel dolgozom minimálbérért


Én is nézegettem ezeket a tanfolyamokat, de nem vágtam bele -nem tudom mennyit is érne-, inkább megpróbálok egy másoddiplomát teljesen más /gazdasági/ vonalon.


Anno nálunk a fősuli is indított ilyen okj-s képzéseket, de nekem azok nem tűntek valami nagy valaminek....

2. tavasz007 (válaszként erre: 1. - 2f64521118)
2011. júl. 5. 11:15
melyik erdekel? csinald azt! ugyis abban leszel sikeres! amugy ebben az elcseszett orszagban nem tudom, mi segitene, de engem is erdekel!
2011. júl. 5. 10:59

Van egy nagy dilemmám egyre égetőbb és fogalmam sincs merre tovább.Nyilván én életem, csak én dönthetek, de ha már egyszer hoztam egy rossz döntést, mostmár jó alaposan körbekérdeznék a tapasztalatokról.


Jelenleg pedagógiai jellegű főiskolai diplomám van,de szerencsére olyan irányt tanultam amire ugyan van kereslet,munkám az akadna mindig valahogyan de...mivel elég későn kezdtem és közalkalmazott is vagyok...hát nem sok jóra számítok anyagiak terén...És most nem akarom pro és kontra ezt a pályát vitatni kérem ne jöjjenek akik "bezzegeznek" vagy közlik hogy miért nem voltam körültekintőbb 18 évesen pályaválasztásnál. :(


Inkább az érdekelne hogy van e olyan felsőfokú szakképzés (2 éves okj másnéven) aminek van értelme.Kacérkodom vele hogy levelezőn,délutánin elvégzem, de papírhalmozó nem akarok lenni. Pénzügyi vagy gazdasági képzésre gondoltam vagy bármire ami piacképes és el lehet vele helyezkedni, nem vagyonokért, de jobb fizetésért a jelenleginél. (100 alatt keresek most nettóban) Persze nem azonnal gondoltam mindezt, hanem úgy hogy elvégzek egy iskolát, és kezdenék gyakornokként elölről mindent, csak jussak el valahová és ne egy helyben álljak...27 vagyok külföldi 1-2 év már kilőve, egyedül nem vágnék neki.


adóigazgatási szakügyintéző,pénzügyi szakügyintéző,reklámszervező szakmenedzser,kereskedelmi szakmenedzser,társadalombiztosítási és bérügyi, ezeknek láttam még legtöbb értelmét így messziről, mert néztem az álláshirdetéseket egy irodai asszisztens pozícióra is ilyeneket kérnek.A menedzser szó nem téveszt meg,mielőtt valaki leszólná,tudom az nem leszek, de ezeknek ez a neve hivatalosan...


Szóval...van valakinek tapasztalata a szakképzésekről? :) Előre is köszönöm :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook