Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Medveczky Ilona már a TV2-ben szerepel! fórum

Medveczky Ilona már a TV2-ben szerepel! (beszélgetős fórum)


1 2 3
82. gne2 (válaszként erre: 75. - Marijja)
2009. nov. 29. 22:28
Nagyon jó a blogod, felvettelek én is! :D
81. jolie (válaszként erre: 77. - Marijja)
2009. jan. 8. 22:43
Bocsi, de én is elolvastam! Nagyon tetszik a stílusod!
80. csera (válaszként erre: 77. - Marijja)
2009. jan. 8. 12:55

Köszi, hogy szóltál! Ezt fogom olvasgatni, amikor elegem van mindeből.

Gondolom Te/Ti is bérből-fizetésből élő család vagytok és mégsem keseregsz, úgy sem attól lesz jobb.

Azért ezt néhány topikhozzászóló átgondolhatná!!!

79. uracsvivi (válaszként erre: 77. - Marijja)
2009. jan. 8. 12:33
Engem is kíváncsivá tettél.Jópofa vagy.:)))
78. csera (válaszként erre: 77. - Marijja)
2009. jan. 8. 12:25
Jövööök!
77. Marijja (válaszként erre: 76. - Csera)
2009. jan. 8. 09:37
Köszönöm csera! Két éve indítottam a blogomat, ahol a véleményemnek adok hangot ebben a stílusban. Írd be a googléba Nevel, vagy nevelem a családom? Szeretném a véleményed hallani, jó szórakozást!
76. csera (válaszként erre: 75. - Marijja)
2009. jan. 8. 08:09

Te író vagy, ha nem gondolkodj el rajta! És köszönjük a szórakoztató írásodat :)!

Már ezért megérte indítani ezt a topikot, végre valaki aki humorosan is fel tudja fogni az ilyen eseményeket!

Annyi rossz történik velünk, legalább pár percig el tudtam felejteni.

Ha nem bánod, beleolvasok a többi hozászolásodba is :).

2009. jan. 7. 18:37

Annyira izgultam, hogy a Mi Ilonka nénink vajon eljut-e húsz éven belül másodszor is Velencébe!?

És IGGEEN!!!!

Egy gonddal és izgalommal kevesebb!Belegondoltam, hogy mennyire elfoglalt és betáblázott lehet egy kisnyugdíjas mindennapja.

/Azt, hogy kisnyugdíjas, saját maga terjeszti magáról! Itt kérek elnézést a többi , tényleg kis nyugdíjastól az Ő nevében is!/

Itt közölném a kisnyugdíjas definícióját és ismertető jeleit:

Kastélyban lakik, és bárónő a helyes megszólítása.

Minden egyes, hetente megjelenő magazinban bérelt helye van.

A szekrénye tele van a kisnyugdíjasokra igen csak jellemző ruhadarabokkal, úgymint: fényes szatén bokorugró , övig érő szoknya, és tollakkal és gyémántokkal díszített koktélruha.

Járása bizonytalan , valószínűleg ezért van szüksége kísérő személyzetre, ami egy darab operatőrből és egy darab újságíróból áll.

Nem kérdőjelezem meg azt amit eddig elért a pályáján, mert az tényleg vitathatatlan.

De miért nem lehet szépen megöregedni? Valóban jól tartja magát a korához képest, de nála is megállja helyét a mondás, hogy: A kevesebb több.

Korát meghazudtoló az alakja, amiért keményen meg is dolgozott és áldozatot is hozott az élete során.Minden rosszindulatot nélkülözve mondom, hogy valószínűleg rengeteg lemondással is járt ez.

Szeretnék Én is ennyi idősen így kinézni. A mód, ahogy hallat magáról az viszont nem tölt el jó érzéssel.

Egyik alkalommal még panaszkodik, hogy méltatlanul kevés a nyugdíja, a következő héten pedig arról értesülhetünk, hogy egy egy zsűrizés alkalmával mennyi honoráriumot kapnak a zsűritagok.

Olyan rendezvényeken vesz rész , ahova a beugró árát négy, valóban kisnyugdíjas összevont nyugdíja fedezi.

Ha már végkép nem történik vele semmi, akkor egy fénykép jelenik meg róla, hogy Ő bizony ugyan úgy vásárol mint a töbi földi halandó, és egyedül cipeli haza a kutyaeledelt , pedig az nehéz ám!

Mindezt persze térdnadrágban , hogy a még most is izmos lába érvényesülni tudjon. Ez már több annál amit tudni szeretnék róla.

Nem beszélve arról, amikor ország világ elé tárta, hogy Ő bizony pisivel mosogatja a bőrét és attól selymes és ruganyos.

Eddig azt hittem, hogy ezt inkontinenciának hívják, de kiderült, hogy ez cool dolog!És Ő tudja a tutit.

Miért nem lehet szépen megöregedni? Miért nem tud valaki belenyugodni a korába?

Miért kell egy köldökig kivágott ruhát felvennie, derékig nyíló hasítékkal?

Nem vagyok prűd , ami szép az meg kell mutatni. / Ami még tényleg szép./

Egy testhez álló ruhában is látszik az írigylésre méltó alakja.

Nem tudon, hogy Ő dönti-e el, hogy mit vállal el , vagy " segít" neki ebben valaki.

A mostani hír: Újra eljutott Velencébe! Menjen!

Érezze jól magát! Lehet, hogy csak így tudja, hogy közli ország -világgal!?

Általa szereztünk tudomást arról, is hogy hány darab tevére van hitelesítve, ugyanis legutóbbi sivatagi nyaralásán ezeket kínálták fel érte.

A hírbe hozott tevékről nem esett szó, úgy érzem hogy mindenre kiterjedő kiváncsiságom nem lett maximálisan kielégítve.

Ami késik az nem múlik , ahogy Ilonka néninket ismerjük lesz még hír amire még mindig felkapjuk a fejünket!

74. Reenee (válaszként erre: 73. - 2bd4f10c49)
2009. jan. 7. 15:09
köszi
73. 2bd4f10c49 (válaszként erre: 72. - Reenee)
2009. jan. 7. 15:02

[link]



olvasd el:)

72. Reenee
2009. jan. 7. 14:58
Azt tudja valaki, hogy miért kellett eljönnie a táncos műsorból? Lemaradtam róla.
71. 2bd4f10c49 (válaszként erre: 70. - Tücsimücsi)
2009. jan. 7. 14:56

De mint mondtam, amíg valahogy foglalkoznak velük az emberekek, addig ők is megélnek és lesznek is..

Most az mellékes hogy ki miért foglalkozik velük,utálatból,vagy sem,a lényeg hogy van keletjük,ez van :)

70. tücsimücsi (válaszként erre: 67. - Cikicakk)
2009. jan. 7. 14:54

Jól írod: celeb. Kik azok a celebek...na????

Már lentebb megírtam.....de mégegyszer: SENKIK csupa nagybetűvel. És akiket már mindenki un, mert a csapból is ők folynak.

2009. jan. 7. 14:53
Nyilván... De egyik sem lesz sehol 70 éves korára, hálistennek! Remélem a legtöbbje maximum fél évvel később már a süllyesztőben lesz...
68. 2bd4f10c49 (válaszként erre: 67. - Cikicakk)
2009. jan. 7. 14:50
Az a baj hogy néha maga a csatorna is felfújja ezeket,igy csinálva hírt maguknak.
67. cikicakk (válaszként erre: 63. - Mothertiger)
2009. jan. 7. 14:45
Most nem arról van szó,hogy Medveczky Ilona helyett mit néznénk szívesebben.Megmondom őszintén, én egyik kereskedelmi adó műsorát sem nézem.Bocsánat, a Heti-hetest, és a Fábry showt szoktam nézni.Itt most arról van szó,hogy bár tényleg egy díva (volt) Ilonka néni,azért felkellene hagynia a sztárallűrökkel,mert így maga alatt vágja a fát.Pont azért, mert a kereskedelmi csatornának 10 másik celeb van Ilonka helyett.
66. 2bd4f10c49 (válaszként erre: 65. - Cikicakk)
2009. jan. 7. 14:41

Nem mondod?

Tényleg!

Gyorsan rákerestem a gugliban, és igaz, nincs szemöldöke.És mennyivel jobban néz ki a fotó alapján.

65. cikicakk (válaszként erre: 62. - 2bd4f10c49)
2009. jan. 7. 14:39
Azt már kiszedte,pedig azt mondta,hogy neki az a védjegye.
2009. jan. 7. 14:35
Még annyit, hogy aki szívesebben nézi a bunkókkal és lotyókkal teli főzőcskés műsorokat, ahol finganak, büfögnek, és nyávogva szidja őket a házigazda főribanc ("fuuuuj, de gusztustalaaaaaaaan!"), az magára vessen. :P
2009. jan. 7. 14:33

Medveczky Ilonáról annyit: nem született gyereke, s hogy a saját hibájából-e vagy sem, teljesen mindegy. Így éli le az életét, és gyermek(ek) híján kivel foglalkozzon, ha nem saját magával? Az ő helyében én is ezt tenném.

Egyébként csak sajnálni tudom, mert ő valóban egy díva, egy életmű áll a háta mögött, az egész élete, és most csak a két "tucatsztár"-csináló, köcsög csatorna dobálja ide-oda. Ez a két csatorna folyatja a szennyet nap mint nap a Megasztárral, meg a táncizós műsorokkal, a valóságshow-kkal, Medveczky (és néhány régi arc) ritkán fel-feltűnő alakja felüdülést nyújt a sok bunkó "sztár"-jelölt, meg a sok magamutogató kurva közt, akik mással nem fognak a büdös életben előrébb jutni.


Nagyképű lenne? Na és?! Megteheti.

Hiszen díva.


Nekem ez a véleményem róla.

62. 2bd4f10c49 (válaszként erre: 61. - Cikicakk)
2009. jan. 7. 14:29
A fogai az hagyján, na de a szemöldöke :PPP
61. cikicakk (válaszként erre: 60. - 2bd4f10c49)
2009. jan. 7. 14:25
Tüncike nem a mozgására fekteti a súlyt,és ezért néz ki más -képpen mint Medveczky Ilona, de hidd el ha továbbra is képernyőn marad 70 évesen ő sem fog úgy kinézni mint például én,vagy a többi velem egykorú stresszesen élő nő.Tüncike is ott van az 50 körül, és ahhoz képest,(ha a fogait nem számítjuk) elég jól néz ki.
60. 2bd4f10c49 (válaszként erre: 59. - Cikicakk)
2009. jan. 7. 14:11

Gondolod hogy csak a pénznek köszönheti a jó kondiját, meg a gondtalan életnek?Nem hinném, vannak olyan hírességek akik legalább annyi vagyonnal pénzzel rendelkeznek, mint M.I. és mégis le vannak lakva felannyi idősen.Itt van pl a Kiszel Tünde,nincs 70 csak 40 vagy 50 talán,és tized annyira nem néz ki úgy mint a " kolegája"

És ezt nem azért mondom mert imádom

2009. jan. 7. 14:03
Az,hogy ennyire jól néz ki,köszönheti annak a rengeteg vakolatnak amit rákentek.Nézzétek csak meg a nyakát,némelyik képen azért rendesen látszik már a kora.Na meg lehet, hogy én is így tudnék kinézni 70 évesen,ha nem azon stresszeznék nap mint nap,hogy elég lesz-e a pénzünk a rezsi kifizetése után a megélhetésre.Ha futná olyan marha drága kenceficékre mint neki,na meg ha lenne időm kondiban tartani magam.Én is szertornáztam 9 évig fiatal koromban,ha akkor nem a gyereknevelésnek,meg a házépítésnek szentelem az életem,meg nem dolgozom 3 műszakban ápolónőként, akkor talán még én is tudnék így kinézni,hisz a sport a véremben van.Ma már csak a rokkant nyugdíj az ami a megélhetésemet úgy ahogy biztosítja.
58. tücsimücsi (válaszként erre: 56. - Elfelejtett jelszó)
2009. jan. 7. 12:55
Úgy értettem : a kamera előtt.
2009. jan. 7. 12:41
Egyszóval pont a viselkedése miatt kellett mennie.
56. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 53. - Tücsimücsi)
2009. jan. 7. 12:38

Tud viselkedni???

Hisz minden a botrányairól híres. Az rtltől is azért repült,mert valótlan dolgokat állított és ködösített, csinálta a feszkót.

Erre én nem pont az mondanám, hogy tud viselkedni..

55. 2bd4f10c49 (válaszként erre: 53. - Tücsimücsi)
2009. jan. 7. 11:46

Igen legalább nem áll ki a kapa a szájából...

Na a Pákó, meg Győzi se semmi,ők kifejezetten unszimpatikusak, de megélnek valahogy.Hiába sokan morognak de akárhogy is addig mindig meg is fognak élni amig foglalkozik velük valaki, akár negatívan akár pozitívan.És ha azt veszem hogy a Medveczkys topik nyitása percek alatt ennyi hozzászólást termett, míg más tudásbázis sehol sincs addig mindig lesznek efféle celebek

54. szanád (válaszként erre: 50. - 2bd4f10c49)
2009. jan. 7. 11:45

meg azért hogy a sok ...... bulvárújságírónak legyen miről írnia...)))

és sokan megvegyék az ilyen szennylapokat...

ja , és nézzék a butító .műsorokat...

53. tücsimücsi (válaszként erre: 52. - 2bd4f10c49)
2009. jan. 7. 11:41

Meg ott vannak a hülyék pl. Benkő Dániel, Győzike, Pákó és még sorolhatnám. Az ingyenélők, mert én csak úgy hívom őket, nem celebnek. Szerintem bárki elmenne a dzsungelbe jó pár milláért ökörködni, csak a hétköznapi embereknek nem adnak ilyen lehetőséget. A médiában meg röpködnek a milliók ( nem százezrek!!).

Undorító ami ebben az országban folyik....

De kicsit eltértem a témától, nekem Medveczky úgy ahogy van közömbös, a javára pedig az mindenképpen írható, hogy tud viselkedni, bár nem sokat láttam a SZEL-ből.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook