Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Medrol okozta vizesedésre tudtok valamit? fórum

Medrol okozta vizesedésre tudtok valamit? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2008. júl. 6. 13:20
Lupus-ra szedem a medrolt,mert május óta újra aktívizálódott.Nálam az izomzatot támadja,és az izületeket.Még mindíg gyengébb vagyok,mint normálisan,de azért már javul.De főleg lelkileg visel meg ez a vizesedés,hogy az arcom egyáltalán nem olyan,mint normálisan(175cm-és 60 kg-vagyok,de az arcom most olyan,mint egy 90 kg-os emberé)A dokihoz meg csak 21.-én tudokvisszamenni,mivel nyaral.Ezért próbálok valamilyen gyorssegélyt találni.A patikában csak vizelethajó teát adnak,minden más vényköteles.De a dinnye tényleg jó!Tegnap megettem több,mint három kilót,és mára nem csak hogy a térdeim jöttek rendbe,de egy kicsi még az arcomból is ment le!:-)Meg olvastam,hogy a spárrga is jó,bár ezt még nem próbáltam.Szerintetek?
5. Icus (válaszként erre: 3. - Kistigris25)
2008. júl. 6. 08:20
Szerintem, menj vissza a dokidhoz. Ilyenfokú vizesedés, kicsit túlzás:( Igaz a gyógyszer mellékhatásaként ez szerepel elsőként:(
2008. júl. 5. 23:44
Mire és miért szeded a medrolt?
2008. júl. 5. 21:51
az orvosom nem írt fel vízhajtót mellé,és az arcom nagyon ki van kerekedve,délutánra pedig a térdeim is bedurrannak,elég fájdalmas is.jelenleg 40mg-ot szedek naponta,és lassan próbáljuk csökkenteni.Úgy vettem észre,hogy a görögdinnye valamelyest segít.Esetleg,ha bárki tud még bármilyen hatásos szert,megköszönném a segítséget!
2008. júl. 5. 09:09
Vízhajtó.
2008. júl. 4. 23:56
Medrol okozta vizesedésre tudtok valamit?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook