Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meddig tart a szülés utáni, gyermekágyi vérzés? fórum

Meddig tart a szülés utáni, gyermekágyi vérzés? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2007. jan. 18. 09:33
elfelejtettem, hogy persze rendesen szoptatok, mégis megjött már 6 hétre....
2007. jan. 18. 09:09

Naszóval!

Végül 4 hétig tartott a gyermekágyi vérzésem, fokozatosan csökkent. Majd 2 hét múlva, pontosan 6 hétre a szülés után megjött a menstruációm. Ugyanolyan volt mint szülés előtt, 4-5 napig tartott, nem volt erősebb sem.

Tegnap voltam orvosnál, minden rendben, az orvos szerint jöhetne a következő.

Egyelőre Isten őrizzzzz!

Köszi mindenkinek, aki leirta neki hogy volt, az elején tényleg meg voltam ijedve, mert anyukám azt mondta, neki alig 2 hetet tartott.

14. win
2007. jan. 9. 14:28
Nálam össze-vissza volt! vagy 2 hétig rendesen véreztem, aztán szépen apadozni kezdett, barnás folyásba ment át. Kb. a 4. héten volt olyan pár nap, hogy egyáltalán semmi sem volt, aztán, mint derült égből a villámcsapás újra véreztem, igaz nem annyira, majd megint folyás, stb. A 6. héten, mikor elmentem kontrollra a dokimhoz, akkor ő is megállapította, hogy még van gyermekágyi vérzésem, de mivel nem találta kórosnak nem aggódtam. Aztán utána szépen el is múlt végleg.
2007. jan. 9. 10:00
általában 6 hét
2007. jan. 8. 14:41

Sziasztok!

Szülés után Én bő 3 héten keresztül keményen véreztem.

Aztán kezdett csökkeni, majd mire a 6 hetes kontrollra mentem elmúlt.

Az orvos mindent rendbetalált és mire hazaértem, újra vérezni kezdtem.

Az nem is tartott csak az napra és elmúlt.

Azóta a menzim beállt időre, de szülés előtt sosem véreztem ennyire, mint azóta.

Most 4 hónapos lesz a lányom 20-án, és igencsak megvisel a szoptatás is, főleg amikor megvan.

2006. dec. 29. 21:43

Sziasztok!

Nekem az első szülés után 3 hétig tartott,majd 1 hét váladék.4 hónapos volt a kisfiam amikor rendessen megjött a mensesem.A második szülés után viszont minden más volt.A negyedik héten már csak váladék volt kb.még egy hetet,utánna,mintha nem is szültem volna,ugyan ugy minden hónapban megjött a mensesem.Kicsit sajnáltam,hogy nekem nem jár az a pár hónap menses nélküli szünnet.

2006. dec. 27. 08:50
Sziasztok! Nekem kisebb-nagyobb megszakításokkal 7 hátig tartott a szülés utáni vérzés, bár lehet, hogy a végén már menstruációs vérzés volt. Viszont ami most aggaszt, hogy házasélet után egy picit mindig vérzek. Volt valakinek hasonló észrevétele? A 6 hetes kontrollon, mindent rendben találtak.
2006. dec. 21. 12:17
Nekem 2 hétig, majd egy hét szünet után két hét menstruáció következett.
2006. dec. 20. 22:40
Nekem hat hétig volt menstruációszerű vérzésem. És nagyon kellemetlen szaga volt. De az orvosom szerint még ez is normális. Én meg folyton szégyelltem magam miatta...:(
2006. dec. 18. 13:35
nekem az első két héten kifejezetten erős, pirosas színű folyásom volt, ami fokozatosan átment barnásba, majd a következő két hét alatt fokozatosan elhalványult. szóval összesen kb. egy hónapig tartott (az biztos, hogy mire visszamentem a 6 hetes kontrollra, akkor már nem volt)
2006. dec. 18. 13:29
Nekem 2 honap utan allt csak vissza minden a normal kerekvagasba, a 6 hetes kontrollon meg rendesen szivargott. Ha nem is az az elenk piros verzes, de barnas folyas meg mindenkeppen volt. Ez is alkati kerdes. Ha nem faj vagy gorcsol a hasad szerintem nem kell aggodnod.
2006. dec. 14. 13:41
Köszi a biztatast, remélem megoldódik nekem is
2006. dec. 14. 12:21
Majdnem 3 hétig véreztem.
2006. dec. 14. 12:19
Én is kb. 2 hétig véreztem.
2006. dec. 14. 12:10
szia!én szülés után 4 hétig véreztem.Szerintem a 2 hét teljesen normális
2006. dec. 14. 11:47
Ki meddig vérzett szülés után? Én már két hete szültem, de még m indig olyan, mintha menstruálnék. Ez normális?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook