Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek meddig tartott a gyermekágyi vérzés császár után? fórum

Kinek meddig tartott a gyermekágyi vérzés császár után? (beszélgetős fórum)


18. BlueJasmine (válaszként erre: 1. - Badrain)
2014. aug. 28. 15:22

Szia!

Én nem császárral szültem, de 6 hétig keményen.. A tena betétet kellett használnom... Ne aggódj,ilyenkor elvileg "minden normálisnak" számít...

17. akivagyok (válaszként erre: 1. - Badrain)
2014. aug. 28. 13:53
Két császárom volt. Nekem kb másfél hét volt az egész. És a nagyobbiknál kb 6 hónap után jött meg a mensesem a kisebbiknél 10 hónap után. A nagyobbik csak 4 hónapig szopott a kicsi 1 évig. Viszonylag könnyen átvészeltem a műtét utáni időszakot.
16. ozs82
2014. jún. 6. 22:13
Nekem 5 hetig verzett,aztan 1 het szunet,majd megjött;-) Pedig szoptattam 15 honapig;-)
2014. máj. 2. 14:30
Koszonom a valaszokat. Kedden leszek 6 hetes, de meg mindig barnazom... Jovoheten kiderul h van e baj... Remelem nincs:/
14. Borda (válaszként erre: 1. - Badrain)
2014. ápr. 18. 13:26

3 héttel a császár után én is pont úgy voltam mint te. Napokig semmi, majd jött egy kis vér. A 4. hét után már csak barnázás, majd sárgás folyás volt. A 6 hetes kontrollra múlt el teljesen (aztán kaptam még 6 hónap szabadságot). A kontrollon minden rendben volt.

Szerintem ne aggódj. A védőnőm azt mondta, ha nem darabos, nem büdös akkor az normális.

Gratula a babucihoz!:)

13. Nanda
2014. ápr. 18. 10:07

Az elsőnél 6 hétig,mikor a kontrollra mentem dokihoz még volt pici,de az orvos szerint minden rendben volt.

A másodiknál "már" olyan 4 hétnél véget ér és azóta sem jött meg!:)

2014. ápr. 17. 15:56
Annyira akartam irni mert 9 honapja csaszaroztak.. Es frankon elfelejtettem.. Annyira emlekszem 6 het mulva megjött de én nemtudtam szoptatni
11. Rubiny
2014. ápr. 17. 09:18
Nekem is 2 hét volt és nem is erős,majd utána sárgás,de néha barnás folyás félém volt,én is most vagyok túl mindezen:)
2014. ápr. 16. 22:25
5 hét
9. Csinita (válaszként erre: 1. - Badrain)
2014. ápr. 16. 21:29
En kb. 6 hetig eleg erosen, aztan meg 2 hetig mar csak gyengen vereztem. Szerintem ne aggodj, a 3 het nem sok.
2014. ápr. 16. 21:00
5 hét
7. inta (válaszként erre: 6. - Badrain)
2014. ápr. 16. 20:30
Nekem a 6 hét vérzést teljesen átlagosnak és normálisnak mondták, ezért nem is agyaltam rajta.
2014. ápr. 16. 19:27
Koszonom a valaszokat. Eleg aggaszto dolog ez... Foleg, hogy az embernek az orvosok el sem magyarazzak, hogy mi tekintheto normalisnak:/
2014. ápr. 16. 18:03
Èn nem csàszàrral születtem,de Utâna màsfēl hónapig vèreztem.Mondjuk nem csodâlom,mert nem volt egyszerű a szülèsem,viszont az első kettònèl kb.1 nap volt,Utâna egy hónap múlva màr menstruâltam.
4. inta (válaszként erre: 1. - Badrain)
2014. ápr. 16. 13:15

Szia, én 5 hétig véreztem, elég erősen. Az 5. héten már gyengült azért, de volt rendesen.

Szintén császárral, nagy baba, és én is szoptattam.

Nem lett semmi bajom, a 6 hetes kontrollon is minden rendben volt.

2014. ápr. 16. 11:25
meg volt, bocs
2014. ápr. 16. 11:25

Ismerős anyuka majd 3 hónapig vérzett, úgy, ahogy te meséled. Ő is megvolt ijedve, de nem volt semmi gond..aztán még másfél évig nem menstruált még.


Én 3 napig véreztem, de rákövetkező hónapban már rendesen megjött a havim..

2014. ápr. 16. 11:22
Olyan gondom van, hogy már 3 hete volt császárom, szép nagy babám született (4kg 54cm) és még most is vérzek. Nem sok a vérzésem, de amit írnak és mondanak, hogy harmadik hétre már csak "sárgás folyás" várható, nálam nem igazán akar megérkezni... Egyik helyen azt olvasom, hogy lehet 6 hétig vérezgetni, máshol azt írják ilyenkor már nem normális... Egyébként van olyan nap, hogy már szinte semmi sincs a betétemen, aztán szoptatás után (tudom, hogy a szopi méhösszehúzódásokat vált ki) és néha csak úgy magától is megindul. Előfordult ilyen mással is? Normális ez? Ijesztgetéseket nem szeretnék olvasni.. egyszerűen csak tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Kicsit aggódom emiatt. A másik kérdésem, hogy használt esetleg valaki gyógyszertárban kapható recept nélküli készítményt, ami segíti a méh összehúzódását? Köszönöm előre is a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook