Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés utáni vérzés fórum

Szülés utáni vérzés (beszélgetős fórum)


2012. nov. 23. 10:40
Nekem is a 3.gyerekem után volt,h 1.5hónapig véreztem,de én nem törődtem vele.Elmúlt,utána 15 napig tartottak a menstruációim.Nekem is kb.2év kellett,h minden visszaálljon,de nekem a szülésem sem volt problémamentes,úgy hogy nem csodáltam.Viszont ha nem fontos,inkább ne szedj semmit,mert ilyenkor hormonilag elég érzékeny a szervezet és az csúnyán bekavarhat.Sajnosmanapság a dokik is a fogamzásgátlókat erőltetik.
2008. jan. 17. 14:11
Sziasztok!!Nekem is van némi problémám a mensimmel.2006-ban szültem császárral,áprilisban,januárban pedig megjött újra a vérzésem még szoptatás alatt.Akkor kaptam fogamzásgátlót,olyat amit szoptatás alatt lehet szedni.Azt nem tudtam sokáig szedni mert nagyon erős görcseim voltak tőle.Utánna nem szedtem egy darabig gyógyszert,de aztán gond lett a mensimmel mert eltartott 15 napig is,így a dokim azt mondta szedjek gyógyszert.Hát elkezdtem újra szedni egyet,attól meg nem állt el a vérzésem 1 hónapig menstruáltam.Ezt mondtam a dokimnak de azt mondta ne ijedjek meg,nem velem van a gond hanem a gyógyszer dolgozik.Kezdjem el a második havit a gyógyszerből.El is kezdtem de az meg olyan erős hasgörcsöket csinált h inkább abba hagytam.Utánna megint megjött...nincs szerencsém a gyógyszerekkel bár nem is szedem őket szívesen.Csak attól félek a legjobban hogy ha majd újra babát akarunk akkor nem fog összejönni a mensim miatt mert zavaros:(Volt vagy van valaki ilyen helyzetben?
12. 17b4718bd7 (válaszként erre: 11. - Nickybaby333)
2008. jan. 17. 10:17
szia ne haragudj én az elsővel voltam így és elmúlt egy pár nap múlva és minden normális volt.
2007. okt. 10. 19:39
köszi,picit megnyugodtam:)
10. erikpipi (válaszként erre: 9. - Nickybaby333)
2007. okt. 10. 19:37
Nem lesz semmi baj:)
2007. okt. 10. 19:34
nem,a második.Hát remélem tényleg segit a gyogyszer ,mert az utcára se tudok igy kimenni:)
2007. okt. 10. 19:28
Első gyerek?
7. erikpipi (válaszként erre: 6. - Nickybaby333)
2007. okt. 10. 19:26

Nem, tisztul a méhed, ne aggódj. 2 év kell mire teljesen visszaáll az eredeti méretére.Mekem még most is van,hogy darabos a vérzésem.

Ha nagyon vérzel, és több mint amíg menstruálnál, akkor van csak baj.

A gyógyszer majd segít.

2007. okt. 10. 19:15
az egy dolog,hogy erös a vérzésem,de azok a darabok!!!az se baj ??de ma elkezdem szedni a fogamzásgátlot,az talán rendezi is a menszeszem.
2007. okt. 10. 19:13

Nekem a 3-ik gyerek után volt ilyen, kb 4-5 hónapig, majd rendeződött. Én is bepánikoltam rendesen, annyira véreztem,hogy nem tudtam kimenni az utcára sem. Életemben annyi betétet nem használtam el.

Tényleg elmúlik, ne aggódj.:)

2007. okt. 10. 19:13
tisztulsz még, vagy már, és lehet megváltozott a szülés miatt..
2007. okt. 10. 19:08
Felhivtam ma a dokim,azt mondta z azért van,mert elapadt a tejem,és hogy ma kezdjek el fogamzásgátlot szedni.cSAK A DARABOK MIATT IJEDTEM MEG...
2. 754c7e07c3 (válaszként erre: 1. - Nickybaby333)
2007. okt. 10. 19:07
Lehet, hogy menstruáció. De, szerintem menj dokihoz.
2007. okt. 10. 19:05
tudnátok segiteni?5 hete szültem,3 hétig véreztem,és 2 hétig tudtam csak szoptatni,mert elapadt a tejem.5 napja megint megjött,és 2 napja elég erös és darabos a vérzésem.Ez normális???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook